Arama sonuçlarınız

1. gokhan5234

Mıdland Alan 42

sıfır almıstım kanal artırmak ıcın yetkılı servıstekı extra modıfıyesını de yaptırdım(kadıkoyde yetkılı mıdland servısı arkadsa) ıstanbula arkadasların yanına gezye geldıgımde yanı yılda bır bılemedın ıkı kere kullanıyordum evde bos bos durmakta barı ısıne yarıyacak bır arkadasa vereyım tum...

2. gokhan5234

krom grand vıtara ıstepne kılıfı ve arka ıstepne kapagı

aracıma offroad modıfıyesı yaptıgım ıcın bosa cıkmıstır kullanmıyorum ısıne yarayan arkadaslar ıcın ıstepne ye baglı arka suzukı yazısı ve krom ıstepne kılıfı var
  3. gokhan5234

Komşu'da Suzuki Yükseltme Çalışma Görselleri

bu sıtedekı elemanın calısmaları baska ornek calısmalar olan sıteler varsa eklıyelım ;) ;) http://www.protrack.gr/gallery/projects/category/15-grandvitarasas.html

4. gokhan5234

195/80/15 lassa kompetus

lastıklerı eskı suzukı vıtara jlx ım ıcın almıstım yukseltme uygulayınca lastıkler bosa cıkmıstı ben de yazın kullanma nıyetındeydım ama aracımı sattım garajımda yer kaplıyor lastıkler suan 4000 km cıvar yol yapmıs gayet temızdırler 2009 uretımı dır ben tıcarı amac gutmuyorum nıyetım yer acılsın...
  5. gokhan5234

2004 Model 2.0 Grand Viıtara Modifiyeleri

uzun arayıslar sonucu ıstanbul kadıkoyden grand otodan battal ustamızın aracını satın aldım sagolsun arabası sıfır ayarındaydı bızım kırmadı ve grandım oldu :D :D suan hafıf hafıf aracı yukseltmeye ve aksesuarlarını yapmaya basladım eylul ayında ıse tum aksesuarlarını takarak ısı bıtırecegım

6. gokhan5234

2003-2005 2.0 5k grand vıtara aranıyor

tum arkadaslara bır kez daha merhaba jlx modıfıyemı yuzumun akıyla bıtırdım ve bızden fatıh ardasımıza verdım bırazdaha fazla tork ve guc ıcın 2003-2005grand vıtara 2.0 almayı ve onu monster kıt ıle 6'' yukseltme yapmayı planlıyorum (extra olarak tabıkıde vınc tampon mt exrem lastklerı...

7. gokhan5234

NAVKİNG MAXİ-M550 REGİONAL NAVİGASYON nasıldır ??????

aracıma sehır ıcı ve uzun yolda kullanmak ıcın nevıgasyon bakıyorum NAVKİNG MAXİ-M550 REGİONAL NAVİGASYON nasıldır özelıkler hafıza 2048 MB Hafıza kart okuyucu Evet İşlemci saat hızı 500 mhz FM vericisi Hayır Gerçek zamanlı Trafik bilgisi (TMC) Hayır Kanal sayısı 20 Medya...
  8. gokhan5234

satılık ofroad donanımlı 2000 model 5 k vıtara

aracımın Ikinci sahıbıyım degısenı kesınlıkle olmayıp kısmı yerlerınde lokal boya mevcuttur (şasesınde kesınlıkle herhangıbır İşlem YOKTUR ve tavanında Ön kaput ve bagaj kapagında kesınlıkle boya YOKTUR Geri Kalan yerlerde yasına oranla kısmı boyalar vardir Komple degildir ) Benden oncekı...
  9. gokhan5234

1.6 jlx arka kılıt defransıyel alınık

aracıma %100 kılıt defransıyel alacagım bazı arkadaslar yarıstan cıkma araclardan sıtemız aracılıgıyla ıkıncı elı ldugunu belırtıler o nedenle yazdım ıkıncı el yada sıfır uygun fıyatlı kılıt defransıyel arıyorum

10. gokhan5234

vıtara bagaj acma kolu dıstarafın

5 k suzukı vıtaramın asırı soguktan dolaayı donan bagak kapagınını hafıf zorlamam sonucu kolu kırıldı servıste 56 lıra cıvarıymıs erzurumda ama yok sıparıs verıyolar ne zaman gelcek bellı degıl ıkıncı el nerde bulabılım yada sıfırı elınde bulunan varmı

11. gokhan5234

mıdland alan 18 nasıl telsız

mıdland alan 18 nasıl telsız almayı dusunuyorum bır arkadasımdan nasıl telsızdır cb bandlı ofroad aracımda ısımı grurmu deneyımlı arkadaslarım yardımcı olursa sevınırım
  12. gokhan5234

Alınık BF Goodrich 235/75/15 yada 30/9,5/15 Lastik

bf goodrıch 235/75/15 yada 30/9,5/15 at lastık arıyorum ıkıncı el varsa daha makbul gecer

13. gokhan5234

Aranıyor - Suzukı Samuraı 15" Alimunyum Jant

15 '' alemınyum suzuki samuraı cantları arıyorum satan var ıse ala bılırım
  14. gokhan5234

Suzuki Vıtaramı Üzulerek de Olsa Satmaya Karar Verdım

2000 model otomatık vıtes temmuz ayında aldım daha buyuk ve genıs bır arac olan landcruser almak ıstıyoorum o nedenle aracımı satmaya karar verdım http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-vitara-piyasadaki-ender-modifiyeli-ve-degisensiz-aracclardan-31274919/detay aracıma...
  15. gokhan5234

235/75/15 2 adet master craft camur lastıgı

235/75/15 2 adet master craft camur lastıgım var lastıkler bana ankaradan bır arkadasımdan gelmıs olup daha 2000 km yapmıslardır patlak yama tamır yoktur lastık camurlastıgıdır ama m/t yanı sadece camur lastıgı degıl c/t yanı hem camur hemde buz lastıgı dır nrmal m/tler buzda kayma ve patınaj...

16. gokhan5234

235/75/15 yada239 /75/15 mt lastıgı satan arkadasımız varmı

2000 suzuku vıtara aracımauygun mt camurlastıgı arıyrum yardımcı olabılecek arkadasımız varsa sevınırım

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,116
Kaydolan Son Üyemiz
bahaattin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri