Arama sonuçlarınız

1. E

2014 ABD Gezimiz İçin Yardım..!

Ynt: 2014 Abd Gezimiz İçin Yardım..! Rhode Island - Block Island'da 3,5 ay kadar kalmıştım. Üniversite öğrencisi olduğum dönemde Work&Travell programı ile gitmiştim. Adada otostop çekiyorduk zaten yürüme, bisiklet, taksi, kendi aracın dışında alternatif yoktu. Biz de otostop veya yürümeyi...

2. E

2007 Bt-50 Hakında Yardım

Öncelikle herkese selam ve saygılar. Babamın kullanımı için 2007 model BT-50 4x4 düşünüyoruz. Ancak daha önce mazda hiç kullanmadığımız için markaya yabancıyız. tecrübeli olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Değerlendirme kriterlerimiz; İkinci araç olarak kullanılacak. Binek olarak latitude...
  3. E

CR-V lpg yakıt tüketimi.....?

Ynt: CR-V lpg yakıt tüketimi.....? Selamlar bende de CRV var 2004 model. Ben de LPG uygulaması yaptırmayı düşünüyorum o nedenle yakıt konusunda net bir fikrim yok ama; Simit tanklar ortalama 35 LT gaz ile dolar bu da 35x2,35=82 TL yapar. Araç muaynesi 2 yılda bir yapılır. Umarım diğer...

4. E

Sizin Arabanız Sizin İçin Neyi İfade Ediyor ?

Ynt: Sizin Arabanız Sizin İçin Neyi İfade Ediyor ? Araba demek yaşam tarzı, yaşam alanı, hatta terapi odam diyebilirim. Bazen sevgiliye kavuşmak, bazen imdata yetişmek kimi zaman da kendinden kaçmak... Hepsi araç... Bigün bir dağın tepesinde ağaçların altında kuşların sesini dinlemek, bazen...
  5. E

Yardıma İhtiyacı Olan İlköğretim Okulları ?

Ynt: Yardıma İhtiyacı Olan İlköğretim Okulları ? Tekrar merhabalar; Evet aslında haklısınız bizler bir devlet okulunda imkansızlıkları burada tartışarak burada sivil girişimlerle destek bulmak için belki uğraşmamalıyız. Ben okulda psikolojik danışman olarak görev yapıyorum. Benim okulun...

6. E

Yardıma İhtiyacı Olan İlköğretim Okulları ?

Ynt: Yardıma İhtiyacı Olan İlköğretim Okulları ? Selamlar ben Mardin - Ömerli - Vatan İlköğretim Okulunda, Okul Psikolojik Danışmanı olarak görev yapıyorum. Takip edenler sanırım hatırlayacaklardır. 6 Aralıkda yapılan atama ile geldim. Burada görev yaptığım okuldan kısaca bahsetmek istiyorum...

7. E

Anadolu Şehirleri Hakkında Yardım. (Lütfen Herkes Okuyabilir mi?)

Ynt: Anadolu Şehirleri Hakkında Yardım. (Lütfen Herkes Okuyabilir mi?) Teşekkürler.
  8. E

Ynt: Anadolu Şehirleri Hakkında Yardım. (Lütfen Herkes Okuyabilir mi?) Sağolsun teşekkür ederim. Orada görevli polis arkadaşımın önerisi üzerine yazdığım ve bölgenin zenginlikleri bakımından önemli bir şehir olduğu yönünde bir çok kişiden ortak şeyleri duyduğum bir şehir Mardin. Fazlaca tarihi...
  9. E

Ynt: Anadolu Şehirleri Hakkında Yardım. (Lütfen Herkes Okuyabilir mi?) Mardin - Ömerli'ye atamam yapıldı. En kısa zamanda orada göreve başlayacağım. İlginize teşekkürler.

10. E

MARDİN - ÖMERLİ'ye Geliyorum.

Tüm gezenbilir ailesine selamlar. Daha önce de açtığım bir konu ile atama için tercihler yaptığımı buradan paylaşmıştım. Sonuçlar açıklandı ve MARDİN-ÖMERLİ Vatan İlköğretim Okulu'na Okul Psikolojik Danışmanı olarak atamam yapıldı. Orada yaşayan bir memur arkadaşım var. Gezenbilir ailesinden de...

11. E

bu nedir?

Ynt: bu nedir? Bildim, bildim. Ödülüm nedir :) Çok güzel bir kare olmuş gerçekten.
  12. E

2004 Honda CRV Almayı Düşünüyorum, Yorumlarınız ?..

Ynt: 2004 Honda CRV Almayı Düşünüyorum, Yorumlarınız ?.. Herkese merhabalar. Söz konusu araç sahibiyle anlaşmaya varılamadığından araç alımı da askıya alındı. Fikirleriyle yardımcı olan herkese teşekkürlerimi sunarım.

13. E

bu nedir?

Ynt: bu nedir? Sanırım göl kenarında kumun aşınmasıyla oluşmuş birşey. Su aşındırmış ama tepecik şeklinde kalanların üstündeki şey de onların öyle yüksekte kalmasını sağlamış gibi duruyor. Yaklaştım mı :)
  14. E

Ynt: Anadolu Şehirleri Hakkında Yardım. (Lütfen Herkes Okuyabilir mi?) BOLU - GÖYNÜK - Ahmetbeyler ve Kuyupınar köyleri KASTAMONU - ARAÇ - iğdir SİNOP - DURAĞAN - TOKAT - MERKEZ - (merkeze bağlı bir köy ama tam hatırlayamıyorum...
  15. E

Ynt: Anadolu Şehirleri Hakkında Yardım. (Lütfen Herkes Okuyabilir mi?) ARTİN - Şavşat KIRKLARELİ- Lüleburgaz - demirköy ŞANLIURFA - merkez BOLU - Göynük - Ahmetbeyler Köyü TOKAT - Turhal

16. E

2004 Honda CRV Almayı Düşünüyorum, Yorumlarınız ?..

Ynt: 2004 Honda CRV Almayı Düşünüyorum, Yorumlarınız ?.. Benim bahsettiğim aracın detayları belli oldu. 2004 CRV (full) deri koltuk, sunroof, vs. lokal boya dahi yok otomatik vites lpg hiç takılmamış 140.000 km de basamaklar, rüzgarlık falan da var araçta fiyat olarak da 36.000tl isteniyor...
  17. E

Ynt: Anadolu Şehirleri Hakkında Yardım. (Lütfen Herkes Okuyabilir mi?) Genel şartları hakkında bilgiler yeterli olacaktır. İstanbula yaklaşık uzaklığı. Yazılan yerlerin genel şartları. (ilçenin büyüklüğü, insanların yaşam şekli gibi şeyler)
  18. E

Ynt: Anadolu Şehirleri Hakkında Yardım. (Lütfen Herkes Okuyabilir mi?) ARTİN - Şavşat KIRKLARELİ- Lüleburgaz - demirköy ŞANLIURFA - merkez

19. E

1983 Model Çift Kabin 4x4 Dodge S 100

Ynt: 1983 Model Çift Kabin 4x4 Dodge S 100 Yapmak istediğim gibi bir çalışma kolaylıklar diliyorum. Umarım bana da benzeri bir çalışma hilux ile kısmet olur :)
  20. E

Alınık Toyota Hilux Pick-up 4x4

Genel durumu itibariyle temiz denebilecek. ( Kaporta, Mekanik vs. çok ağır masrafı olmayan ) 4x4 hilux arıyoruz. Dün adapazarı Erenlere baktık ancak 9 adet olan hilux lardan son bir tane kalmıştı kaporta vs masrafı biraz fazla oldğundan geri döndük. Etrafında böyle aradığımız gibi bir araç olan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR