Arama sonuçlarınız

1. memosenger

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu wellcome onboard, fasten your seat belt :P :P :P

2. memosenger

Sakarya Sapanca Soğucaktan Kocaeli Kartepe 4 Eylül 2010

Ynt: Sakarya Sapanca Soğucaktan Kocaeli Kartepe 4 Eylül 2010 Yazında başka güzel oluyormuş Kartepe denemek lazım
  3. memosenger

Kişisel Galeri(Sal)

Ynt: Kişisel Galeri(Sal) Üzerine tıklamadan da güzel be ::)

4. memosenger

Kişisel Galeri (küpçü)

Ynt: Kişisel Galeri (küpçü) 4. sayfada şeftali ağacı üzerindeki polis kuşunu iyi yakalamışsınız ;D
  5. memosenger

Kişisel Galeri (ays)

Ynt: Kişisel Galeri (ays) Eller güzel de tuttukları berbat :-X

6. memosenger

Kişisel Galeri (Tempus)

Ynt: Kişisel Galeri (Tempus) Fotolar ve siteniz güzel gerçekten, tebrikler.

7. memosenger

Kişisel Galeri (dolunay22)

Ynt: Kişisel Galeri (dolunay22) Bir kaç kare daha olsa güzel olurdu, yinede pamuk helva yiyesim geldi :)
  8. memosenger

Kişisel Galeri (@hu)

Ynt: Kişisel Galeri (@hu) Paris fotoğrafları güzelmiş birdahaki gidişimde kafa çekmek yerine fotoğraf çekmeyi deneyeceğim ;D
  9. memosenger

Arkadaşımız Meral'in (dağlarkızı) Doğum Günü Kutlu olsun

Ynt: Arkadaşımız Meral'in (dağlarkızı) Doğum Günü Kutlu olsun Doğum gününüz kutlu olsun nice güzel yeni yaşlar yaşamanız dileğiyle

10. memosenger

Balıkesir-Çanakkale-Bursa Gezimden Notlar,Kareler...

Ynt: Balıkesir-Çanakkale-Bursa Gezimden Notlar,Kareler... Nihat ustanın dondurulmuş olanları marketlerde satılıyor artık :D

11. memosenger

Gezenbilir Şeker Bayramı Dalış Gezisi Duyurusu (08-11 Eylül 2010)

Ynt: Gezenbilir Şeker Bayramı Dalış Gezisi Duyurusu (08-11 Eylül 2010) Hesap şöyledir incirler meyva verdiğinde... ben tam zamanında ordaydım lakin bitirdik denizlerimizi, işte içine bilgisayar, klozet, sütun falan koyup eğleniyoruz...
  12. memosenger

Saroz'da Kamp Alanı Tavsiyesi?

Ynt: Saroz'da Kamp Alanı Tavsiyesi? Oooo süper otel olur buraya :D Şimdi o tarafta yazlığı olan bir arkadaşıma sordum, orman zararlıları ürüyor falan filan diyip kapamışlar kampı Ama siz fotodaki araçla gidiyorsanız durabildiğiniz her yerde kalabilirsiniz bence

13. memosenger

Gezenbilir Şeker Bayramı Dalış Gezisi Duyurusu (08-11 Eylül 2010)

Ynt: Gezenbilir Şeker Bayramı Dalış Gezisi Duyurusu (08-11 Eylül 2010) Bu sene Sarozda gündüz skin diving yapanlar bir kaç tane orta boy kefalin dışında birşey görememişler bende yavru balıkların dışında birşey göremedim.
  14. memosenger

Saroz'da Kamp Alanı Tavsiyesi?

Ynt: Saroz'da Kamp Alanı Tavsiyesi? Keşanın çıkışında Moil petrol var, geçince ilk sağdan sapın çamlıca sahile nasıl giderim diye sorun hala izin veriyorlar mı bilmiyorum ama oralarda kamp kuruluyordu, Köyde her türlü alışveriş imkaanı var
  15. memosenger

Ynt: Balıkesir-Çanakkale-Bursa Gezimden Notlar,Kareler... Bende ondan benzetemedim dil balığından o kalınlıkta löp et çıkması mümkün değil, her iki yanağından kesilerek fleto çıkarıldığında ancak rulo yapılarak şişe geçirilebilir. Beğenmiş olmanız yeterli afiyet olsun :) Resimlerin devamını...

16. memosenger

Bir Arkadaşa Gitmek için 103 km Yapılır mı?

Ynt: Bir Arkadaşa Gitmek için 103 km Yapılır mı? Sadece araç yada bisiklet sürmek değilki malesef memleketimizde yaya kaldırımında yürümek bile tehlikeli. Güzel gezi olmuş tebrikler.
  17. memosenger

Ynt: Balıkesir-Çanakkale-Bursa Gezimden Notlar,Kareler... Açıkcası ben pek dil balığına benzetemedim :)
  18. memosenger

Google earth'ı açamıyorum

Ynt: Google earth'ı açamıyorum Host dosyasını değiştirdikten sonra PC yi kapayıp açmanın faydası büyüktür :)

19. memosenger

Geocaching Hakkında

Ynt: Geocaching Hakkında Yurtdışında bu oyunu oynayan biriyle karşılaştım hatta oyunu bilmediğimden ve ne bulmak istediğini anlayamadığımdan bende onunla bulmaya gittim. Sonra GPS ile takip ederek park gibi bir yere geldik, bir kaç bankın altına baktıktan sonra ufacık, mıknatıslı ilaç kapsülü...
  20. memosenger

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Uzun süredir uğramıyorsun diye mesaj gelmiş siteden, merak etmeyin iyiyim canım ;D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri