Arama sonuçlarınız

1. Gazze

İkizdere vadisi heslerden kurtuldu

İkizdere Derneği, vadide planlanan HES'lerin yapımını engelleyebilmek için 23 Nisan 2008 tarihinde İkizdere Vadisi'nin sit alanı ilan edilmesi için Trabzon Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kuruluna müracaat etti. Müracaatın ardından bugüne kadar geçen sürede kurul, vadide birkaç kez...

2. Gazze

Ballikayalar - Denizli Koyü ve Golet (24-25 Eylül 2010)

Bugün öğlen ballikayalar milli Parkı'na treaking için geldik ve suan burdayiz mağara girişine çadırımızı kurduk ve ateş bası muhabbeti yapıyoruz suan. Geldiktn sonra resim ekleyeceğim Yağmur yok gürültüsü ve doga İste hayat bu
  3. Gazze

Ballıkayalarda Doğa Yürüyüşüne Ne Dersiniz ?

Bugün eşimle gezecek yer ararken ballıkayaları gördüm ve istanbulada yakın.Aslında gitmek isteyen ve organize bekleyen birçok yeni arkadaşımız var.Eskilerden :)) böyle bir organizasyona öncülük etmelerini istiyorum.

4. Gazze

Normal araç ile akşam kayışdağı gezisi

Forumda birçok yerde kayışdağı ile ilgili bilgi var,fakat kısmen askeri bölge olması ve zirveye nereden çıklıacağını bilmiyorum. O bölgeyi bilenler ile bir ara havalar bozmadan bir gezi yapalım diyorum.Bilen arkadaşlar bize yol göstermiş olurlar. Tabi bu arada benim aracım arazi arajı değil...
  5. Gazze

Yuvacık Barajı - Aytepe - Menekşe Yaylası

Bu yaz sıcagında hafta sonları günübirlik kendinize bir zaman ayırıp saglıgınız ve gözlerinizin doga harikası yerlerden mahrum kalmaması için sizlere bir tavsiye niteliginde gezilecek yerler YUVACIK BARAJI,AYTEPE,MENEKŞE YAYLASI Samanlı Dağı’nın eteğindeki Aytepe iklimi, coğrafyası ve...

6. Gazze

ayağıma diken/taş battı çıkmıyor

Yüksek ihtimalle dünkü şile gezimizde ayağıma taş yada diken battı.Elimdekini çıkardım ama ayağımdakini iğne ve cımbızla uğraşmama rağmen çıkaramadım.Ağrısı var.Sabah olduğunda baktım üstü kapanmış.Doktora da gitmek istemiyorum.Ne yapmamı önerirsiniz ?

7. Gazze

Kanyona Gitmek için Yeni Planlar Var mı?

bayramın hemen peşinden kanyona gidecek ekip varmı? şöyle yakınlarda bir yerde.Yani daha önce hiç kanyona girmedim. Çadır ve tulum dışında başka bir malzemem yok.
  8. Gazze

İstanbul; Garipçe Köyü - Sarıyer 2010

küçük bir koy.Ama artık kalabalık olmaya başladı.
  9. Gazze

Kandıra - 2010 Yaz Kampı

Hersene birkaç kez gittiğim bir yer.

10. Gazze

İstanbul Civarında Doğa Yürüyüşü Yapmak İsteyen?

Aslında biz birkaç arkadaş daha çılgınca düşünüyoruz. Aklımızda 3-4 güzergah var. 1-Şileden girip kandıraya kadar 1 hafta boyunca gezi 2-Karamürsel'de dere boyunca yürüyüş 3-Bolu abant 4-Yalova çifte şelaleler Ama işin ilginç yanı bir parkur veya yer belirlemeden araçtan iner inmez ormana...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR