Arama sonuçlarınız

1. T

Forester 2008

Hocam Merhaba. 2.000 cc. bir aracın bu kadar yakması çok anormal.Bende Mercedes ML 320 var.3200 cc. 218 HP ve 2200kg. şehir dışı 12,5 litre yakıyor.Yani12,5x 6,20=77 krş.Bu işte bir yanlışlık var.Aracınızın fabrika verileri ş.içi 12,3 ş.dışı 7,5 litre.Bence aracı servise sokun ya da bir an önce...

2. T

Ahlat Öğretmenevİ Ve Mezarliği 2018 Nİsan

Ayhan hocam çekim açıları ve müzik harika.Tebrikler..:smiley:
  3. T

ML 320 Mercedes

Ynt: Ml 320 Mercedes Demek ki lpg ile 95 krş 50 krş.a düşüyor.Çok klm yapan için lpg şart . Kazasız binin..selamlar...

4. T

ML 320 Mercedes

Ynt: Ml 320 Mercedes Günaydınlar,hayırlı cumalar. Arda bey, aracım benzinli 3200 cc v6 motor 218hp.Benzinli olarak 230,320,430, ml 55 ve ml 63 var. Auto-data.comdan görebilirsiniz. Ozan bey, 5 şubatta depoyu fulledim.(83lt.) Oğlum ıspartada okuyor. onu götürdüm ve ıspartada tekrar...
  5. T

ML 320 Mercedes

Ynt: Ml 320 Mercedes Ben de ML 320 kullanmaktayım,LPG yok ve hiç arıza vermedi çok memnunum.LPG düşünmüyorum..

6. T

Mercedes Özel Servis Tavsiyesi - Ankara

Ynt: Mercedes Özel Servis Tavsiyesi - Ankara Güven mercedes hasan usta internette adreslari var.bakan arabalarını bile yapıyorlar.

7. T

Gc 2.7 Crd İçin Servis

Ynt: Gc 2.7 Crd İçin Servis şaşmazda akgün usta en iyisi..
  8. T

Nedir bu orvis olayı?

Ynt: Nedir bu orvis olayı? Haklısınız,1995 model olacak.Galiba ben yanlış anladım.Aracın motor kısmı LPG den dolayı yangın geçirmiş.İki yıl bir kenarda yatmış.Bu yıl motor ve elektrik aksamı yapılmış.Yangın ön göğüsü de yaktığından ön göğüs değişmiş.Şu anda off-roadda kullanılıyor.Salı günü...
  9. T

Nedir bu orvis olayı?

Ynt: Nedir bu orvis olayı? Evet,sonunda buldum.Afyondayım,bir abimizde 93model 5.2 Orvis var.12000tl istiyor.LPG li iki yıldır yatıyormuş,iki yıllık fenni muayenesi yok.Almayı düşünüyorum.Onun için araştırıyorum.Fikir verirseniz memnun olurum.Selamlar...

10. T

1994 ZJ 4.0 aracımı satıyorum, umarım kıymetini bilen biri alır...

Ynt: 1994 ZJ 4.0 aracımı satıyorum, umarım kıymetini bilen biri alır... Sevgili forumdaşım.Vergi ve yakıt (litre bazında benzin ve LPG) nasıldır.İlk 4X4 aracım olacak.Bana da böyle masrafsız bir araç lazım.İyi geceler...

11. T

Nedir bu orvis olayı?

Ynt: Nedir bu orvis olayı? arkadaşlar Orvisi bilen yokmuuu?
  12. T

Nedir bu orvis olayı?

İyi akşamlar.G.cherokeenin Orvis modelini merak ediyorum.Diğer cherokeelerden farkı nedir?Bir bilen varsa anlatsın.Sanırım 1995 modellerden itibaren çıkmış.Şimdiden teşekkürler..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri