Arama sonuçlarınız

1. eralpserper

Motokaravan Için Firma Tavsiyesi

Profesonel derken işini bilerek ve severek yapan, yaptığı işin arkasında duran, kurumsallaşan, sürekli araştıran ve işini geliştiren kişi ve firmaları kastettim. Merdiven altı ustalara yaptıracaksanız kendinizin yapmasında bir mahsur yok tabi.

2. eralpserper

Kendi yapmaya kalkanların çoğu hem arabayı hem de malzemeyi ziyan ediyor. Bu işin pardonu yok. Her kalem işi ayrı ayrı bilmemize ve mükemmel olarak yapmamıza imkan yok. Mutlaka profesyonellere yaptırmalı ve sonrası için de teknik servis desteği almalıyız. İllaki ucuz yapacağız diye ucube...
  3. eralpserper

2011 yılında Imaj'a yaptırdığım camper ile yurtiçi yurtdışı 80.000 km yol yaptım. Gerek araç ile gerek de karavan ile ilgili her sorunda yanımda oldular. İmaj ile ilgili eleştiriler sadece fiyat odaklıdır. O da bilgi eksikliğidir. Gidip görüşürseniz bu önyargılardan kurtulursunuz. Hem de Aydın...

4. eralpserper

Tanışma Bölümü (Karavan)

Yeni dostlara, karavancı arkadaşlara merhaba. Gönlünüzce, keyifli gezileriniz olsun...
  5. eralpserper

Santa Fe Hakkında

Ynt: Santa Fe Hakkında 2003 yılında ilk Santa fe alanlardanım.O zamanın parası ile 66.000 TL. ye almıştım. Dizeldi ve triptonik değildi. 285 000 km kullandım ama burnumdan geldi. En sonunda gece dağbaşında yolda kaldım. Bir daha görmek bile istemedim arabayı.

6. eralpserper

Santa Fe Hakkında

Ynt: Santa Fe Hakkında

7. eralpserper

Santa Fe Hakkında

Ynt: Santa Fe Hakkında
  8. eralpserper

Santa Fe Hakkında

Ynt: Santa Fe Hakkında Düz Vites kullandım. 3 kez motor yaptım. Servisleri berbat. Hurda parasına sattım ve kurtuldum. Çok şükür.
  9. eralpserper

Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası

Ynt: Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası Ziraat ile görüşmeden trafik sigortası yaptırmayın. 1710 TL ile 3900 TL arasında teklifler aldım. Ziraat 746 TL Ye yaptı.

10. eralpserper

Ynt: Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası Ducato camper için kim ne fiyat aldı? Yardımlar rica...

11. eralpserper

Ynt: Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası Yani biz de sesimizi duyurmak için kamyoncular gibi boğaziçi Köprüsünde kontak mı kapatalım.
  12. eralpserper

Yedi Göller Milli Parkı Gezi Notları

Ynt: Yedi Göller Milli Parkı Gezi Notları Ben Ducato ile Bolu yolundan iki kez gittim. Hiç bir problem yaşamadım. Stable yolda olduğunuzu bileceksin ve Aracı yol koşullarına göre gideceksiniz. 2011 yılında Yığılca yolundan geri döndüm. Yolda ciddi bir çalışma vardı ve geceydi. 30 km yolu 4...

13. eralpserper

Sakarya, Serdivan Gölpark Buluşması 4-5 Nisan 2015

Ynt: Sakarya, Serdivan Gölpark Buluşması 4-5 Nisan 2015 Evdeki hesaba bakarsak geliyorum. Çarşıya uyarsa...
  14. eralpserper

Günübirlik 14 Şubat Gezisi

Ynt: Günübirlik 14 Şubat Gezisi Bu gezi sizin için gezi sayılmaz. Komşu ziyareti diyelim.
  15. eralpserper

Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

Ynt: Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi Bu hafta evden çık ve solo gezilerine başla artık. Ilkbahar evde geçecek bu gidişle.

16. eralpserper

Karavanımı Teslim Aldım

Ynt: Karavanımı Teslim Aldım Güle güle iyi günlerde kullanın.
  17. eralpserper

Kısa Geziler; Evsekler 'de Kahvaltı

Ynt: Kısa Geziler; Evsekler 'de Kahvaltı Fotoğrafları özenle çekmişsiniz. Teşekkürler.
  18. eralpserper

İlk Adımı Attım Sonunda - Ducato 12,6 M3 - Karavan Yaptırıyorum

Ynt: İlk Adımı Attım Sonunda - Ducato 12,6 M3 - Karavan Yaptırıyorum Güle güle iyi günlerde kullanın. Aman unutmayın biraz açıktan alacaksınız. Hiç beklemediği bir anda takıyor insan.

19. eralpserper

Iveco daily panelvandan karavan dönüşümü

Ynt: Iveco daily panelvandan karavan dönüşümü Güle güle iyi günlerde kullanın.
  20. eralpserper

Bursa Kamp Ve Karavan Derneği 30.yıl Kutlamaları.

Ynt: Bursa Kamp Ve Karavan Derneği 30.yıl Kutlamaları. Artsın eksilmesin. Nice 30 yıllara.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR