Arama sonuçlarınız

1. freegraf

Samurai İçin Hub Arıyorum.

Selamlar Sn.Arkadaşlar 92 Model Suzuki Samurai için HUB bakıyorum.Ayrıca ,bu konu da Öneri ve düşüncelerinizi de paylaşırsanız sevinirim.Herkese iyi paylaşımlar ve selamlar.

2. freegraf

Su Sondaj Hakında

SN. Arkadaşlar aramızda sondaj işinden anlayan yada, Bu alan ile ilgili Mühendis arkadaşlardan bilgi birikim ve de yönlendirme bekliyorum.İznik Karamürsel arasında bir mevkiide, su varmı yok mu? aramak istiyorum.Bu alanda sizden cevap ve haber bekler iyi paylaşımlar dilerim.
  3. freegraf

Bir Hafta Sonu

19 Ocak 2014 Gebze Denizli köyü civarında kuru ve güneşli bir havada Arkadaşlar günü böyle gecirdik.Ben de misar olarak bir kac kare fotoğraf çektim.

4. freegraf

Suzuki Samurai Kahvesi

Selam Arkadaşlar ,Sabah Sabah bu hayrlı günde, Hayrlı bir muhabet ve sohbet Otamı, başlatalım .BU bizim araclar hakında yani SAMU serserileri KAHVESİ olsun.(Avcılar gibi değil tabiiki) Etkinlikler ,Turlar ve de usta parca vs vs.gibi Konuşmalarımızı bu bölümde toplanıp sürdürelim sanalda olsa...
  5. freegraf

Samurai Yükselmek Hakında

S.A. Arkadaşlar 92 model samurai yi yükseltmek istiyorum.Makaslar a kavis verme,küpeleri uzatma,vede makasları olduğu gibi yukarı alma yani borunun altından üstüne çıkarma işlemi vs.siz anladıınız.Bunlar gibi işlemlerin dışında da bazı işlemler var,gibi vs. falan filan...neyse bu konu iş yapan...

6. freegraf

HGS.OGS. HER, NE ŞEYSE.

Sn.Ahali iki gün önce Ogese ve Hgse, megese her ne var ise, hepsini birinine karıştırdım.Haydi Git Sektörol ile Onun Gibi Seven in Dıtı bağırtarak gectim emma welakin Bu OGS teyzemde pek yakında beni, bağırtacakmı? Bu tür hareketler ile ofSait amcamın şefkatli kucağına düşen ben gibi kac gaz...

7. freegraf

GÜNLÜK KİRALIK FOTOĞRAF STUDYOSU

YER ŞİŞLİDE CEVAHİR AVM YE YAKIN İLGİLENE ARKDAŞLARA YARDIMCI OLURUM.12 SENELİK KULLANDIĞIM BİR MEKAN.
  8. freegraf

MAKASLI SAMURAİ YÜKSELTME ŞEKİLLERİ NELERDİR.?

Selamlar...iyi çalışmalar sn.arkadaşlar.92 model makaslı samurai nin makaslarını TERS çevirisem yükseltme işini hal etmiş olurmuyum.Yapan varsa yada bu konuda bilgi birikimi olan arkadaşlar, tecrübe ve bilgilerini paylaşırlarsa iyi olur. iyi gezmeler.
  9. freegraf

ÇADIR YERİNE KALICI BİR KULUBE NASIL OLMALI.

Selamlar Sn.İlgilenen arkadaşlar.Şöyle bir düşüncem var,Kimi kamp yerine fazla gidip kalınıyor.haliyle neredeyse bağımlılık yapıyor.Bu yöresine ve kişisine göre değişiklik gösterebilir.(Mesela Biz Akademideyken neredeyse ayda en az bir kere Erikli Ve Delmece yapardık.)gibi.Bu gibi etkinliklerde...

10. freegraf

FOTOĞRAFCILAR İÇİN KİRALIK STÜDYO

AMATÖR VE PROFESYONELLER İÇİN GÜNLÜK VE HAFTALIK KİRALIK FOTOĞRAF STÜDYOSU.CEVAHİR AVM.YAKIN.KENDİ HALİNDE BÜTÜN İHTİYACLARI VE ZARURETLERİNİZİ CEVAPLAYAN BİR YER.EKİPMANLI VE EKİPMANSIZ KİRALAYABİLİRSİNİZ.

11. freegraf

satılık 1.6 lpg li arazi donanımlı.özel yapım vitara

Bakmanızda fayda var fotoğraflardan yola çıkarak karar verip .Hamit ustayı ar.ayınız.Tel .0554 542 54 53
  12. freegraf

SAMURAİ için LPG uygulaması nasıl ?

Selamlar Sn. samurai ve de samuraiyi bilen arkadaşlar.98 model tek nokta enjksion yada 92 model düz, karburatör lü samurai ye LPG ya bunun muadili bir takım taklavatı nasıl ve ne şekilde uygularız.Kac yere sordum.koltuğu iptal et diye çok zekice bir çözüm önerdiler.Bu konuda bilgisi olan bir...

13. freegraf

SATILIK SAMURAİ 92.413

SN.Arkadaşlar Uzun bir takip ve kovalamadan sonra Bingöl de getirttiğim Samurai yi özel nedenden dolayı satıyorum.İsterimki buradaki arkadaşlardan birine nasip olsun.Arac gercekten orjinal hali ile duruyor.Sanayideki kaportacıdan elektirikcisine kadar herkesten beğeni aldı.Bende zaten tavsiye...
  14. freegraf

SJ SAMURAİ KAPORTADAN SONRAKİ İŞLEMLER.

Selam ve iyi paylaşımlar.Sn.Arkadaşlar kaporta ve şase işinden sonra yapılacak işlemlerin sırasını ve neler olmalı... vs bilgi ve birikimlerinizi bekliyorum.Kalın sağlık ve mutlulukla.
  15. freegraf

Samurai için Emniyet (ön) kemeri

Sn.Arkadaşlar samurai için ön emniyet kemeri bakıyorum.2 gün de var muayeneye.durum biraz sıkışık fikri ve yardımı olan varsa .iyi olur herkese iyi paylaşımlar dilerim.Ha birde sol kapı acaçağı yada kolu derler onuda arıyorum.

16. freegraf

SUZUKİ SAMURAİ İçin en uygun Lastik Hangisi ?

Selamlar ve iyi Paylaşım dileklerimden sonra.Sn.Arkadaşlar Yeni aldığım ve elden geçirme aşamasında olduğum( almaya.Niyeti olan herkese Mevlam Hayrlısı ile nasip etsin.)Samurai zibidisinin üstünde 205/75/15 japon TOYO beyaz yazılı olanından.var,var ama dişler yerinde fakat uzun zman...
  17. freegraf

Kiralık stüdyo

Gezenbilir üyelerine İndirimli Fotoğraf stüdyosu.Uzun zamandır kullanmakta olduğum mekanı siz Gezenbilirdeki arkadaşlara % 20 indirim uygulayarak ,kullanmanıza sunuyorum.İsteyenler bana ulaşabilirler.Yer Meçidiyeköy Şişli Cevahir AVM merkezine çok yakındır.Detayları ve imkanları 0532 337 66 26...
  18. freegraf

413 Samurai için şaft.

92 model samurai 413 için kısa şaft arıyorum. haberiniz olsun.fiyatı da makul olsun.(görürsem söylerim.) ilgilenenlere duyurulur.

19. freegraf

Suzuli Samuraiciler Kaç Kişiyiz ve Muhabbetimiz

Sn. SAMURAİci,Arkadaşlar daha sade ve daha özel bir paylaşım için bu konuyu açmak istedim.Umarımki faydalı olur.Suzuki adı altında Samurai ile ilgili bir soru sorup,arama yaptığımızda,sonuca varmak istediğin zaman bütün .vitaraları ve cimnyleri vs boşu boşuna dolaşmış oluyoruz.Bu da zaman kaybı...
  20. freegraf

NİYET VE SAMURAİ FIRLAMASI

Selamlar Sn bu bölümün arkadaşları,paylaşmak güzeldir.[güzel olursa]epey zamandır dolanıp duruyorum.forumda olan arkadaşlar farkındalar.Nihayetinde.Nasip ise malum siteden bir arac buldum.sahibi ile konuştum.bana olumlu gibi görünüyor.Birde sizin ile paylaşayım dedim.Fikir ve önerileriniz benim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri