Arama sonuçlarınız

1. M

Mercedes Mb100d Camper/karavan Projesi

Selçuk bey projenizin durumu nedir paylaşımlarınızı bekliyoruz Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. M

Ustalarım Bu G Class Hakkındaki Görüşleriniz

Yakup Hocam çok teşekkürler ilginiz için şimdi bu ilandaki aracı yeniden değerlendireyim ben tavsiyenize istinaden. Restorasyon işinede girin bence profesyonel iş çıkarmışsınız gerçekten. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. M

Hocam videoyu izledim elinize sağlık gerçekten sanat eseri çıkarmışsınız resmen. Restorasyon işleri yapıyor musunuz? Yapıyorsanız. Aracı alırsak size gelelim. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. M

Hocam çok güzel tutturmuşsunuz. Eğer aynı araç değil diye yazmasaydanız farkedemezdim. Bravo. Yani bende sizin gibi esinleniyorum. :)) Bu araçlarda ses yaltımı nasıl hocam içeri çok ses veriyor mu. Extradan yalıtım yapmak gerekiyor mu? Daha önceden paylaştıysanız affedin ama başka iç dış...
  5. M

Maşallah hocam arabanız çok güzel. Güle güle kullanın rengide ilk defa görüyorum. Klima hidrolik direksiyon var mıydı yoksa siz mi taktırdınız? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. M

Teşekkürler bilgiler için Sizin aracınız kaç model? Profil resiminizdeki mavi araç mı? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. M

Çok Teşekkürler hocam. Peki ilandaki araç hakkında görüşleriniz nelerdir. Yorumlarınızıda dinlemek isterim araç hakkında Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. M

Teşekkürler bilgi için peki bu aksesuarları nerelerde taktırabiliriz var mı tavsiye edebileceğiniz bir yer Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  9. M

Merhaba İlandaki aracı gördüğünüz üzere sade bir araç. Resimdeki gibi jant teker şınorkel ön korumalık gibi off road dizaynı. İlk resimdeki araç gibi o ebatta jant ve lastik takılırsa herhangi bir sıkıntı olur mu. Teşekkürler. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

10. M

Herkese merhaba Sahibinden bir g-class buldum çok temiz bir araç ama fiyatı yüksek biraz ve bazı modfilasyonlar yapmayı düşünüyorum görüşleriniz benim için çok önemlidir selamlar SS MOTORS 1986 MERCEDES G 230 GE - 61.950 KM İlan No: 523414128 1986 Mercedes - Benz G 350 159.000 TL Galeriden...

11. M

2.5 TD

Ynt: 2.5 TD Merhaba aslında öyle off-road yapma durumum henüz yok. Gündelik kullanacağım ama insanlar bana 1994 model pajero alırsan o kadar eski araba sana çok arıza çıkarır diyorlar. siz bir kullanıcısı olarak neler söylüyorsunuz bu araç hakkında?. arıza çok verirmi? sürüşü nasıldır vs vs...
  12. M

2.5 TD

Merhabalar bende forumda yeni sayılırım. bende pajero bakıyorum ve 2.5 td 1993-1994 pajerolar var ve beygir olarak 99 HP. bu biraz kafamı karıştırdı motor beygir dengesi ve 2.5 dizeller hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim.. teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri