Arama sonuçlarınız

1. ismail aksu

Rav4 Yardim

slm 1998 4X4 toyota rav4 5 kapı manuel aracım var geri vitese takıp direksiyonu tam sağa yada tam sola çevirip geri geri gelirken 2 adımdan sonra araba frenliyor kendi kendine arabayı stop ettiriyor konu ne olabilir aynı hareketi öne yapıncada yapıyor ama normal kullanınıca gidişinde hızda bir...

2. ismail aksu

Feroza Hardtop Lazım

herkese merhaba bana elinde olan veya bilen varsa yardımcı olursanız sevinirım rocky e takacağım
  3. ismail aksu

SATILIK FEROZANIN ABİSİ:ROCKY=KAYALIK yani

Ynt: SATILIK FEROZANIN ABİSİ:ROCKY=KAYALIK yani teşekkürler öyledir

4. ismail aksu

Ynt: SATILIK FEROZANIN ABİSİ:ROCKY=KAYALIK yani GÜNCELL
  5. ismail aksu

Ynt: SATILIK FEROZANIN ABİSİ:ROCKY=KAYALIK yani takas teklifleri değerlendirilecektir saygılar

6. ismail aksu

araç 1985 model 335000 km motoro toyotanın 3y motoru 1998cc benzin lpg li trigger filan yoktur zencirlidir orj dir 4 tekerleğin dördüde makaslıdır önde denge kolaarı 4x2 4x4h 4x4low seçeneği sorunsuz ve mükemmel çalışıyor üzeri sonradan kapatılmışdır fabrikasyon çift kaloriferli 4 ileri vitesli...

7. ismail aksu

Bobin Direnci Aranıyor

Ynt: Bobin Direnci Aranıyor parça bulunmuştur ilgi ve alakanıza teşekkürler
  8. ismail aksu

SATILIK ROCKY 3Y MOTOR TOYOTA

Ynt: SATILIK ROCKY 3Y MOTOR TOYOTA güncelll
  9. ismail aksu

Ynt: SATILIK ROCKY 3Y MOTOR TOYOTA güncell

10. ismail aksu

Lütfen yardım edin

Ynt: Lütfen yardım edin 02166430100 05365147303ist parçaçı 02162768963 buralar sanırım yardımcı olacaktır bulunmaz diye birşeyyok kesin bulursunuz araştırın

11. ismail aksu

Ynt: SATILIK ROCKY 3Y MOTOR TOYOTA teşekkürler
  12. ismail aksu

Ynt: SATILIK ROCKY 3Y MOTOR TOYOTA 13000 tl dir otomobil takas teklifleri değerlendirilecektir

13. ismail aksu

Ynt: SATILIK ROCKY 3Y MOTOR TOYOTA güncell
  14. ismail aksu

Daihatsu Rocky Yağ Yakması

Ynt: Daihatsu Rocky Yağ Yakması yanlış yağ kullanmışsınız aynısından bendede var 10/40 kullanmalısın bunlar fincanlı sibop otomatik sibop ayarını kendisi yapar hemen değiştirin
  15. ismail aksu

Ynt: SATILIK ROCKY 3Y MOTOR TOYOTA toyotanın 3y motor yani bunlar birmilyon km önce motora anahtar değmez otomatik siboplu olduğu için motoru bozmaz şanzumanlı marş dinamosu direksiyon amörtisörü yani araç üstünde fizik kurallarına aykırı yapmış rocky =KAYALIK demek fabrikasyon çift kaloriferli...

16. ismail aksu

Ynt: SATILIK ROCKY 3Y MOTOR TOYOTA ulaşabileceğiniz tlf numaram 0532 652 26 41 saygılar niğde
  17. ismail aksu

ORJ JAPON çok temiz kullanılmış ve mükemmel arzi aracı gerçekten japon yapmış ben farklı neden lerden dolayı aracımı satıyorum ben avda kullandım ve hiç yarı yoldada bırakmadı beni kolay kolay bozulacak bi tarafıda yokzaten 4 tkerleğin 4üde hem makas hem amörtisörlü önde denge kolları 3...
  18. ismail aksu

Gezenbilir; Niğde - Aladağlar Dağ ve Kamp Etkinliği (19-20-21-22 Mayıs 2011)

Ynt: Gezenbilir; Niğde - Aladağlar Dağ ve Kamp Etkinliği (19-20-21-22 Mayıs 2011) çok güzeldir aladağlar çok

19. ismail aksu

Bobin Direnci Aranıyor

Ynt: Bobin Direnci Aranıyor o roöleden üzerinde vardı ama ısınınca leğim diplerinden kopartıyor bu bikaç sefer yaptı ama saolsun dağda da bırakmadı bende orjinaline çevirmek istedim o yüzden
  20. ismail aksu

Arazi Araçları için Dodik - Monvisaor - Şnorkel - Spoyler İmalatı

Ynt: Arazi Araçları için Dodik - Monvisaor - Şnorkel - Spoyler İmalatı bende daihatsu rocky var aceba ona olurmu bu ölçüler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri