Arama sonuçlarınız

1. Nenmor

"Sinan'a Saygı" Fotoğraf Gezisi 2; Sultanahmet'ten Kadırga'ya

aklima bir fikir geldi, fakat once sizinde ne dusundugunuz sormak istiyorum. couchsurfing.com diye bi siteye uyeyim. ve su anda turkiyeyi ve istanbulu ziyaret eden 6-7 tane yabanci var. farkli yerlerden. bunlarida gezimize davet etsem mi? diye dusunuyorum. fakat yinede fikrinizi sormak istedim...

2. Nenmor

"Sinan'a Saygı" Fotoğraf Gezisi 2; Sultanahmet'ten Kadırga'ya

hmm guzel gozukuyor. havaya gore eslik edebilirim oyle bi durumda tekrardan ses veririm.
  3. Nenmor

Tiyatroya Kimler Gelir?

Ynt: Tiyatroya Kimler Gelir? bide olumsuzler diye bi oyuna gittik, cevahirdeydi. Cevahir'in sahnesi cok guzelmis, bi onu fark ettim. Fakat o oyunda oyle tavsiye edebilecegim oyunlar listesinde degil ne yazikki : )

4. Nenmor

Tiyatroya Kimler Gelir?

Ynt: Tiyatroya Kimler Gelir? olumsuz oyku, konu olarak biraz bayikti, fakat isik kullanimi acisindan tek kelime ile SUPER di.
  5. Nenmor

Tiyatroya Kimler Gelir?

Ynt: Tiyatroya Kimler Gelir? gittik canim, sende yani... ;) grup olarak gitmek, istedik, onda boyle bi kasis oldu burada:) yoksa tekil olarak bu baslik altinda yazan herkes eminim ki su ay icinde birden fazla tiyatro etkinligine katilmistir zaten.

6. Nenmor

Tiyatroya Kimler Gelir?

Ynt: Tiyatroya Kimler Gelir? az kaldi... azz...

7. Nenmor

Darulaceze'ye Ziyaret

Ynt: Darulaceze'ye Ziyaret tarih onemli gercekten...
  8. Nenmor

Tiyatroya Kimler Gelir?

Ynt: Tiyatroya Kimler Gelir? hahaha (ufak bi duzeltme hotlamasin = horlamasin olacakti) gecen cumartesi gittigimiz bi oyunda (olumsuzler) yan siradaki amcam uyuyor, ve oyunculardan daha yuksek ses ile horluyordu (neredeyse) ahaha cok komikti ama, hyr tamaminda uyudu adam oyunun. parasina...
  9. Nenmor

Tiyatroya Kimler Gelir?

Ynt: Tiyatroya Kimler Gelir? puhahaha nerden dedim bilet 1 ytl diye :D hatun sulalesini getirmeye niyetlendi... (affina siginarak bi saka yapiyorum sadece, sakin yanlis anlama lutfen)

10. Nenmor

Tiyatroya Kimler Gelir?

Ynt: Tiyatroya Kimler Gelir? puhahaha Sende var ya, vur dedik oldurdun. (!) : ) turk halkinin gercegi, belessss...

11. Nenmor

Tiyatroya Kimler Gelir?

Ynt: Tiyatroya Kimler Gelir? akil vermek gibi olmasin ama, bilet 1 ytl, sen gelicekmis davran ve bileti aldir, sonrasina gelmek istesen de geleMIYEbilirsin. (!)
  12. Nenmor

Tiyatroya Kimler Gelir?

Ynt: Tiyatroya Kimler Gelir? siz sadece bileti alin, ve mumkunse hafta sonu olsun. Kesinlikle orada olacagimdir.

13. Nenmor

Menekşe Yaylası Trekking Turu (17 Aralık 2006)

Ynt: 17 Aralık Menekşe Yaylası Trekking Turu Guzel bir eglenceydi. Hosuma gitti. Yaza (!) dogru bi tekrar alabilirim :) Bu arada gelmem konusunda beni ikna ettigin icin tekrar saol ozlem.
  14. Nenmor

Burası Neresi?

Ynt: Burası Neresi? tren raylarini dusunucek olursak, ve o etrafindaki tastan korkuluklari, ve evlerin yapilarini, yesilkoy yada florya tarafinin eski hali olabilir. (umarim o zamandaki evler o kadar buyuktu)
  15. Nenmor

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... cukurlar

16. Nenmor

İki Süper Yazı

Can Dündar' dan iki tane (benim özellikle beğendiğim) yazı -Bir uğursuz miras - http://www.candundar.com.tr/index.php?Did=1542 -Aşka ve Terke dair - http://www.candundar.com.tr/index.php?Did=442
  17. Nenmor

Ufak Bir Öneri (Affınıza Sığınarak)

Bundan sonraki etkinlik ilanlarını verirken, mumkunse thread ın baslığında etkinliğin tarihinide iceren bir başlık koysak..!
  18. Nenmor

Adapazarı Doğançay - Trekking Turu (26 Kasım 2006)

Ynt: Pazar Günü Adapazarı Doğançay - Trekking Turu LoL kasim ve aralik.!!! tanrim, sanirim biraz daha fazla uyumaliyim. :)

19. Nenmor

Adapazarı Doğançay - Trekking Turu (26 Kasım 2006)

Ynt: Pazar Günü Adapazarı Doğançay - Trekking Turu malum yenıyız, hangı thread eskı hangısı yenı bılmıyorum :) hmmm, sımdı sıte ıcınde bı ıkılem var. acıkcası dıger sarıkamıs gezısını tercıh ederım ( olanak olursa), ama bıde bu tam uzerıne gelıyor :)
  20. Nenmor

90 Bin Ardından Sarıkamış'a Gidiyoruz

Ynt: 90 Bin Ardından Sarıkamış'a Gidiyoruz acaba buna benımde katılma olasılıgım nedır ? (arabası olmayanlar grubundanım)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri