Arama sonuçlarınız

1. rkayaci

Kısa, Uzun Far Gösterge Işığı Sorunu

Merhaba arkadaşlar, Aracım 2011 modeldir. Uzun farlara LED lamba taktım. Oldukça güzel ışık veriyor. Ancak kısa farları yaktığımda, gösterge de uzun far sembolü yanıyor. bunu nasıl engelleyebilirim? şema veya fotoğraf ile bilgi verebilirmizin.

2. rkayaci

Dacia Duster Gündüz Ledi Uygulaması

Merhaba arkadaşlar, Yeni aldığım duster 4x4 aracıma gündüz ledi taktım oldukça güzel oldu. Sakın ha pahalı ürünlerden alıp kazıklanmayınız. Ben 20 tl ye aldım ve kendim taktım. İsteyene de yurt dışından kargo hariç aynı fiyata getirtebilirim.
  3. rkayaci

Disco II TD5 Kara gözlüm, çatal karamı satıyorum...

Arkadaşlar hayırlı ve güzel bir iş için aracımı satıyorum. Niyeti olana çok çok temiz ve kazasız darbesiz bir araçtır. Bazı modifikasyonlar yapılmıştır...

4. rkayaci

Fotoğraf Etiketleme Programı Arıyorum?

Arkadaşlar birçok program buldum ama hepsi kısıtlı kullanımlı. Bana fotoğraflarıma toptan veya seçim yaparak etiketleme yapabileceğim ingilizce karşılığı " Watermark " işini görebilecek program arıyorum bu konuda yardımcı olacak arkadaşların yardımına ihtiyacım var.. Saygı ve sevgi ile....
  5. rkayaci

12 Şubat 2011 Land Rover Freelander Kartepe ve civarı tanışma ve keşif gezisi

Arkadaşlar gezi detayını aşğaıdaki linkten takip edebilirsiniz. Katılmak isteyen arkadaşlarımız ilgili linkten kayıtlarını yapabilirler. Saygılarımla. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=68612.0

6. rkayaci

Land Rover Freelander Kartepe ve Civarı Tanışma Gezisi (12 Şubat 2011)

Arkadaşlar önümüzdeki haftasonu yapmayı planladığımız kartepe-civarı keşif ve eğlence gezisinin tarihini netleştirdik. 12 Şubat 2011 de kısmet olursa Kartepe de buluşacağız. Gelmek isteyen arkadaşlar Lütfen listeye adını eklesinler. Gezimiz aile içi piknik ve keşif gezisi olacaktır. Özellikle...

7. rkayaci

TERTEMİZ ORJİNAL 2006 LAND ROVER FREELANDER 2.0 TD4 HSE

2006 model 100 binde tüm bakımları zamanında ve yetkili serviste yapılmış, çok temiz, çiziksiz, darbesiz kazasız Freelander 2.0 TD4 HSE paket aracımı ev alacağım için satıyorum. İlgilenenler 0541 212 77 55 ten ulaşabilir. Araçta navigasyon, CB band dijital telsiz, 4 adet yedek kış ve üzerinde...
  8. rkayaci

Freelander'in Arazi Performansı

Arkadaşlar yabancı bir siteye üye olduktan sonra oradaki kullancııların freelanderla neler yaptıklarını gördüm ve biraz imrendim açıkçası. eee parça ucuz, işçiliklerin çoğunu kendileri yapıyorlar. Aşağıda freelander'ın arazi performansını beğenmeyenlere ya da merak edenlere birkaç resim...
  9. rkayaci

Satılık 2006 Land Rover Freelander I 2.0 TD4 HSE Füme

Detay yazmıycam her yönüyle 10 numara bir araç detaylarına alttaki linkten bakabilirsiniz. Saygılarımla İlan linki : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-freelander-gercek-td4-hse-kazasiz-darbesiz-tertemiz/detay

10. rkayaci

Bolu, yedi göller, hendek, kaz dağları, karasu, kefken, ağva keşif gezisi

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=58692.0 Başlık altında fotoları görebilirsiniz. Saygılarımla...

11. rkayaci

Bolu, Yedi Göller, Hendek, Kaz Dağları, Karasu Gezisi

Günübirlik bir dönüş yolunda navigasyon cihazının çizdiği rota üzerindeki güzel kareleri sizlerle paylaşmak istedim...
  12. rkayaci

Ağaçlı-Durusu Keşif ve Tanışma Gezisi (25 Nisan 2010)

TÜM GEZEN BİLİR ÜYESİ YADA DEĞİL, DOĞA TUTKUNLARINI TANIŞMA VE KEŞİF GEZİMİZE BEKLERİZ Detaylar, bilgiler ve parkurun örnek resimleri ve katılım için http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=54820.0;topicseen Rıdvan KAYACI

13. rkayaci

İstanbul Avrupa Yakası Hafif Off-Road Tanışma Ve Buluşma Gezisi (25 Nisan 2010)

Merhaba arkadaşlar, 25 Nisan pazar günü Avrupa yakası için bir tanışma ve keşif gezisi yapmayı planlıyorum. Gezi güzergahı olarak düşündüğüm parkuru aşağıdaki harita üzerinde işaretledim.
  14. rkayaci

Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ?

Arkadaşlar kullandığınız yada sahip olduğunuz freelander model ve resimlerini burada paylaşabiliriz. Sevgilerle
  15. rkayaci

Beykoz Off-Road Gezisi (11 Nisan 2010)

Arkadaşlar geziyi düzenleyen, emeği geçen herekese çok teşekkür ederim şahsım ve ailem adına. Süper bir gün geçirdim. Resimleri ve videoları görmek isteyenler için birazdan göndericem. Bu arada beni " çeken " herkese teşekkürler.. ;D :D Rıdvan KAYACI Land Rover Freelander 2.0 td4 2006

16. rkayaci

Daha Yeni Aldığım Gözümün Bebeği 2006 2.0 TD4 HSE Freelander'ım

Arkadaşlar sevincimi sizlerle de paylaşmak istedim. Yeni aldım bu aracı ilk sahibinden umarım az çamurlu fotolarını da buraya koyarım.
  17. rkayaci

Land Rover Freelander Hakkında Bilgi Ricası

Merhaba arkadaşlar, siteye yeni üye oldum. Emeği geçen herkesi tebrik etmek isterim çok beğendim. Uzun zamandan bu yana içimde depreşen araziye çıkma duygusuna artık fazla dayanamıycağım. Bunun için araç arayışım sürüyor. Bütcem 20-30 arasında ki herhangi bir marka olabilir. Ancak bu rakamları...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri