Arama sonuçlarınız

1. Turco

Satılık Ikinci El Bisiklet Arıyorum

merhabalar, satılık ikinci el güvenilir ellerden temiz uygun kullanıcı bisikleti arıyorum. Tşk

2. Turco

Sony Cybershot DSC P200 7.2 kullanım kılavuzu

Sony Cybershot DSC P200 7.2 mp Türkçe kullanım kılavuzu arıyorum, olan benimle paylaşabilir mi? şimdiden teşekkürler, selamlar.
  3. Turco

Kişisel Galeri (Turco)

Bozcaada her zaman çok keyifli ama baharı bi başka, çiçeklerin kokusu olmasada renklerini, canlılığını paylaşmak istedim, iyi hafta sonları...

4. Turco

Bari İtalya Adriyatik

Kısa bir Bari gezintisinden bahsetmek istiyorum, İtalya'nın güneyinde Adriyatik Denizi'ne kıyısı olan, nedense bana güzel İzmir'i hatırlatan, gezmesi, görmesi, sahilinde yürümesi keyif veren bir şehir. Roma'ya uzaklığı yaklaşık 400 km ve Puglia Bölgesinin başkenti, çizmenin güneyine hatta...
  5. Turco

San Marino

Herkese merhaba, bu yaz başında eşimle planladığımız İtalya gezimizin San Marino Cumhuriyeti'ne ait bir kaç fotoğrafı paylaşmak istiyorum. Bildiğiniz gibi San Marino bir cumhuriyet ve ayrı bir devlet olmasına karşın İtalya'nın içinde sınırlarla ayrılmamış ancak girişte Hoşgeldiniz tabelasıyla...

6. Turco

Eskikaraağaç Leylek Festivali Mayıs 2009

BİLDİĞİM KADARIYLA BU YIL ESKİKARAAĞAÇ LEYLEK FESTİVALİ 23-24 MAYIS'TA. BİR PROGRAM VAR MIDIR? SELAMLAR...

7. Turco

Agriturismo Toscana Bölgesi Hakkında Tavsiye İstiyorum

Selamlar, bu ağustosta İtalya Toscana bölgesinde tatilimizi geçireceğiz, agriturismo deneyimi olan arkadaşlar benimle paylaşabilir mi?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri