Arama sonuçlarınız

1. buraku

Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

Ynt: Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik Çok üzüldüm... Allah rahmet eylesin.

2. buraku

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Nevzat Bey verdiginiz bilgiler ve tavsiyeleriniz için çok teşekkürler. Benim için aydınlatıcı oldu.

3. buraku

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım
  4. buraku

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Altta linki olan 1981 model bu T3 hakkında bilgisi olan var mı acaba? Problem olduğunu düşündüğüm iki nokta var: Araç karavan ruhsatlı değil, 6 kişilik olarak geçiyormuş ruhsatta... Fakat fotograflarda 6 kişilik koltuk...

5. buraku

Zorunlu Trafik Sigortası Primleri Azaltılsın!

Ynt: Zorunlu Trafik Sigortası Primleri Azaltılsın! Trafik sigortaları konusunda keyfi davranan sigorta şirketleri de protesto edilmelidir. Hatta boykot edilmelidir. Bu şekilde karar vericiler üzerinde baskı oluşturulabilir. Burak Ünlü

6. buraku

VW T3 Zorunlu Trafik Sigortası

Ynt: Vw T3 Zorunlu Trafik Sigortası Şimdiye kadar yaklaşık 5 firmadan teklif almış durumdayım. Bazı acenteler de ellerindeki bütün şirketleri araştırdılar. Hangileri detaylarını bilmiyorum bana sadece en iyi rakamı söylediler. Ziraat: 2200 TL, Axa: 1850 TL, Halk: 1750 TL, Hür 5200 TL, Euro 2400...
  7. buraku

Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları

Ynt: Motokaravan Örnek Model Ve Fotoğrafları Dış görünüşü
  8. buraku

Ynt: Motokaravan Örnek Model Ve Fotoğrafları Çok güzel ve kullanışlı... Keşke bizim ülkemizde de bu uygulamalar rahatça yapılabilse. Bu da yükseltilmiş tavan örneği...

9. buraku

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Bilgi için teşekkürler İnsel bey. Tabii ki sadece fotografa bakarak değerlendirilemez ama, bu konuda deneyimli biri olarak sizce yukarıda linki olan 90 model bu Hymer Car için istenen fiyat makul mü?

10. buraku

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Bence de çok hoş bir karavan... Bu model araç kullananlar (Citroen, Fiat, Peugeot) acaba bakım ve yedek parça konusunda sıkıntı çekiyor mu?
  11. buraku

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Levent Bey. Yanıtınız için teşekkürler, aydınlatıcı oldu benim için. Oturma grubunu yatağa dönüştürme işlemi sıkıcı gelmez sanırım ama belki arkasındaki bagaj çıkıntısı sorun olabilir. Tekrar teşekkürler.

12. buraku

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Bu aracı değerlendirebiri misiniz? Donanım ve fiyatını gözönüne alırsak fikriniz nedir? Teşekkürler http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-sahibinden-motokaravan-123888220/detay
  13. buraku

Ynt: Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları Alan problemini mükemmel çözmüş... Estetik olarak da güzel.
  14. buraku

Kendi Karavanını Yapanlar-2007 Ducato-Adnan Ilgaz

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar-2007 Ducato-Adnan Ilgaz Adnan Bey Hayırlı olsun. Kolaylıklar dilerim.

15. buraku

MAGIRUS DENEYİMLERİM.

Ynt: MAGIRUS DENEYİMLERİM. M2000 teknik çizimi... Bir önceki modeline göre boyut farkı yok sanıyorum.
  16. buraku

MAGIRUS DENEYİMLERİM.

Ynt: MAGIRUS DENEYİMLERİM. Öncelikle güle güle kullanın. İstanbul'da, yıllardır her gün ortalama 4 kez bindiğim bir araç Magirus... İç mekan olarak çok ferah. Görüş alanı çok iyi, Sizin de belirttiğiniz gibi ses problemi var. Ama sanırım bir oranda azaltılabilir gibi geliyor... Eğer İstanbul...
  17. buraku

Benim Kamp Aracım ''Tralleis''

Ynt: Benim Kamp Aracım ''Tralleis'' Aracınız, tahmin ederim ki keyifli bir araçtı; şimdi karavana dönüşüp, karavan kimliğini de alınca daha da keyifli olmuştur kuşkusuz. Güle güle kullanın.

18. buraku

5. VW Bus Buluşması fotografları (12-13 Mayıs Orhangazi-İznik Gölü )

Ynt: 5. VW Bus Buluşması fotografları (12-13 Mayıs Orhangazi-İznik Gölü ) Yeşillikler içinde, karavanlar, insanlar, mutluluk, huzur... Çok güzel fotograflar. Görüntüsü bile insanı mutlu etmeye yetiyor. Teşekkürler.
  19. buraku

Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) Akhisar Belediyespor'u kutlarım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri