Arama sonuçlarınız

1. S

4x4 Önerisi

Merhabalar 150 160 bin bandında 4x4 araç arıyorum önceliğim 4x4 yaninda 4x2 ve 4x4 L seceneklerininde olması. Tavsiyelerinizi bekliyorum. İlk aklima gelen secenek Kia Sorento

2. S

Polish Lavvu (bushcraft Kanvas Tent/çadır)

Nekadar tuttu hocam bende 1 tane orjinal var 2.yi bulamıyorum
  3. S

%18 vergi var

4. S

İsteyen varsa 150 tl ye verebilirim
  5. S

Orta direk yok dhl ile aldım 12.9 euro kargo cikti fakat gelen urun küçük resimlerinde daha buyuk gösterilmiş 4 kenari var yaz kullanimina uygun cadir seklinde kullanma icin geçen haftasonu denedim yetersiz

6. S

Ben arkadasin belirttiği site varustelekadan aldim 4 gunde geldi 1 gunde gumruk işlemleri sürdü vergisi kargosu hepsi 230 tl civarı tuttu

7. S

Merhabalar dediğiniz siteden baktim 20.99 euroya var kargo dhl secerseniz 12.99 euroda kargosu var kendim yapacaktım bende ama cokpahalıya geliyor kumaşın metresi 30 40 lira
  8. S

Kamp Için Güneş Enerjisi

solar powerpankları biliyorum ben kendim paneli kullanarak nasıl şarj edebileceğimi öğrenmek istemiştim elimde 20w bir tane panel var bunu nasıl değerlendircem onu öğrenmeye çalışıyorum
  9. S

Kamp Için Güneş Enerjisi

Sadece powerbank sarj etmek istesem nasil bir yol izlemeliyim

10. S

Kamp Için Güneş Enerjisi

Merhaba arkadaşlar kamp alanları dışında doğada kendi kamp yapacağım powerbank ım bulunmakta yinede güneş paneli ile enerji ihtiyacımı karşılamak istiyorum yanımda araçiçi buzdolabı filan bulundursam bunu çalıştırabilecek bir panel yapabilirmiyim veya panel aküyü şarj edip bende akü ile...

11. S

Kırşehir Off Road Etkinlikleri

HERKESE MERHABA KIRŞEHİR DE BİR OFF ROAD EKİBİ OLUŞTURUP GEZİLER DÜZENLESEK FENA OLMAZ VARMI KATILIMCI
  12. S

Esneme

Ynt: Esneme Tesekkur ederim cevabınız için

13. S

1.nesil Terios İçin Yükseltme Kiti

Herkese merhaba 1. Nesil teriosa uygun yükseltme kitini nereden temin edebilirim veya en uygun nasil yükseltirim
  14. S

Esneme

Ynt: Esneme Cevap verecek kimse yokmu ????
  15. S

Esneme

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler