Arama sonuçlarınız

1. S

40 - 60 Km Arası Ses

2008 model 4x4 intense manuel aracımda 40 - 60 km arasında uğultu oluşuyor. Düşük hızda veya daha yüksek hızlarda bu uğultu çok çok azalıyor. Emin olmamakla beraber sanki şaft tan geliyor gb. Daha önce buna benze bir durumla karşılaşan L200 kullanıcıları ve çözüm önerilerine ihtiyacım var. İzmit...

2. S

1 Soru 1 Cevap

Arkadaşlar bilgisizliğimi bu konuda mazur görün lütfen. 3,5 sene Nissan XTRAİL kullandıktan sonra şimdiki aracım Mitsubishi L200 4x4 İntense modeli. Soru şu; Nissan XTRAİL de yolda 2 çekerde giderken 80 km altında iken 4x4 H moduna direk geçebiliyordum. 4x4 L moduna durup boşa alıyordum...
  3. S

Ayrılık Vakti Geldi :(

Aracımı istemesemde satmak zorundayım , malum okul zamanı çocuklarımın eğitimi için bir miktar açığım var. Sebep bu , takas olayını kimse yanlış anlamasın takas edeceğim aracın piyasası benim aracımdan düşük üzerine para alabileceğim bu araçla takas yapıp açığım olan meblayı okul masraflarına...

4. S

Kocaeli Nissan Özel Servis (gökhan Bakırözü)

Nissan araçlarımızın tüm arızalarını giderebilecek gerçek dürüst bir esnaf. KOCAELİ NİSSAN ÖZEL SERVİS Gökhan BAKIRÖZÜ Tlf: 0 532 688 12 62 0 544 433 71 59 Kocaeli izmit sanayi arkası
  5. S

Xtrail E Lastik Aldım

2005 XTARİL 2.0 ELEGANCE aracıma YOKOHOMA GEOLANDER A/T-S G012 215-65-16 lastik aldım. Daha önce 215-65-16 PİRELLİ SCORPİON STR kullanıyordum. 40.000 km pirelli kullandıktan sonra tavsiye üzerine YOKOHOMA kullanmaya başladım. Lastik gerçekten çok sessiz ve yol tutuşu mükemmel , hafif - orta...

6. S

NİSSAN USTAMIZI BULDUM...

Öncelikle herkese selamlar dostlar; İzmitte yeni açılan Özel NİSSAN servis ustamız tüm sorularımızı ve sorunlarımızı cevaplamaya ve çözmeye hazır. Bu akşam kendisi ile tanışmaya gittim birde ne göreyim, Kocaeli YILMAZ Otomotiv Yetkili Nissan servisinde aracımın bakımlarını yapan Gökhan BAKIRÖZÜ...

7. S

NİSSAN XTRAİL YARDIM

Arkadaşlar; 2005 model Nissan Xtrail aracımı yükseltmek istiyorum. Bunu daha önce yapan varmı bilmiyorum. Acaba 3 inçlik GET ile yapılacak yükseltmede herhangi başka birşeyi değiştirmem gerekir mi? Bunun yanında laktik ölçülerim 225/65/16 lastik ölçülerinide büyütsem sorun yaratır mı ? Aracın...
  8. S

ARAÇ YÜKSELTME

Arkadaşlar; 2005 model Nissan Xtrail aracımı yükseltmek istiyorum. Bunu daha önce yapan varmı bilmiyorum. Acaba 3 inçlik GET ile yapılacak yükseltmede herhangi başka birşeyi değiştirmem gerekir mi? Bunun yanında laktik ölçülerim 225/65/16 lastik ölçülerinide büyütsem sorun yaratır mı ? Aracın...
  9. S

Dacia Duster 4X4

Öncelikle selamlar arkadaşlar; Adım SeRKaN KAHRAMAN İzmitten iştirak ediyorum.Evliyim 2 çocuğum var 12 yıllık kara avcılığı ve 1 yıldırda zıpkıncılıkla uğraşıyorum.Size bir sorum olacak. Hafif arazi taşıtı diğer adıyla SUV tarzında çıkacak olan Dacia DUSTER 4x4 sizce uygun fiyatı ile TR...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri