Arama sonuçlarınız

1. MBA

Grand Cherokee için 4" yay (Arka)

Aracımı ,4" + get şeklinde yükseltmek için set aldım. Ancak üzerindeki ön yaylar, setin arka yaylarından daha uzun oldugundan eski ön yayları arkaya taktım. Böylece, hiç kullanmadığım bir çift arka yayım oldu. 4 İnch arka yaya ihtiyacı olan 0 537 367 32 23 den ulaşabilir...

2. MBA

Karda Uludağ

Uzun bir hastalık evresini yatakta tamamlayıp, kaşıntı tutmaya başlayınca, kahvemi karlı yollarda içeyim dedim.. İşin garibi, Discovery ile her geçişte durdurup, zincir takmam için idaalaşan Jandarma, yine tüm araçları durdururken, benim geçmeme hiç sesini çıkarmadı.Kenara çekilip selam verdi...
  3. MBA

Detroit Difflock (ALINIK)

Disco I için (24 freze) arka diff lock arıyorum. Sıfır da olabilir, temiz kullanık da... Huma da oldugunu biliyorum, derdimiz daha uygun fiyata bulabilir miyiz ?

4. MBA

Disconun arka diff patladı...

Manevra sırasında, orta diff kilitli konumda iken, geri vitese taktım, ayagımı debriyajdan kaldırmamla birlikte bir şeyin kırıldığının sesini ve titreşimini duydum... İleri gittim, ses çıkmadı bir daha... bir süre sonra ses gelmeye başladı... Bu arada orta diff kilitlenmeden araç hareket de...
  5. MBA

Kilimli Göl sezon açılışı...

Kaç haftadır yolun açılmasını bekliyordum.Bu hafta denemek istedim.Alaçam da ,hala kapalı oldugunu, çıkamayacağımı söylemelerine ragmen denedim.Yolda Ali isimli bir arkadaşla tanıstım. O da denemek istiyordu, geçen hafta da denemiş, çıkamamış. Bir kar parkurundan geçerken sapladım discoyu, Ali...

6. MBA

Disco ile Tanışma Gezisi...

Bugün teslim aldığımız 97 Discovery V8 ile bir tanışalım dedik...Modifiye işlemlerine başlamadan, standart halini bir görelim dedik... Ancak ne var ki, LPG ile kullanmamıza rağmen, performansı karşısında aklımız uçtu... Ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anladık... Geç saatlerde girdiğimiz...

7. MBA

1850 km. Kuzey Sahili Turu...

Erzurum, Tortum gölünde basıldı pedala, Cankurtarandan, Hopaya inildi, gelmişken Sarp sınır kapısına bi gitmek lazımdı... Tüm karadeniz iki teker üstünde geçildi, Boğaz köprüsünden de bisikletle geçip, İstanbul da noktalandı... Ayrıntılı etkinlik raporunu ve fotografları yakın zamanda...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri