Arama sonuçlarınız

1. MBA

Birazda Keyif Zamanı

Ynt: Birazda Keyif Zamanı Evetttt... Güzel bir off-road gezisi olmuş :))

2. MBA

Lastiklere su doldurma

Ynt: Lastiklere su doldurma Lastik içine konan, jel formunda küçük toplar vardı bir ara... Çamurlu parkurlardan sonra lastiğin kendi kendine balansını yapabilmesini sağlıyordu... Su fikri de buna benziyor... Bir denemek lazım aslında
  3. MBA

Turkiye (nin ) de offroad haritasi varmi

Ynt: Turkiye (nin ) de offroad haritasi varmi +1 Yine de, medeniyete ugramadan , yada sadece köylere ugrayarak gitmek güzel fikir...

4. MBA

Grand Cherokee için 4" yay (Arka)

Ynt: Grand Cherokee için 4" yay (Arka) Hatta eski arka yaylarım da boşa çıktı. 4 inch lik le aynı boyda ama et kalınlığı 2 mm daha az (14 mm)...
  5. MBA

Grand Cherokee için 4" yay (Arka)

Aracımı ,4" + get şeklinde yükseltmek için set aldım. Ancak üzerindeki ön yaylar, setin arka yaylarından daha uzun oldugundan eski ön yayları arkaya taktım. Böylece, hiç kullanmadığım bir çift arka yayım oldu. 4 İnch arka yaya ihtiyacı olan 0 537 367 32 23 den ulaşabilir...

6. MBA

Jeep Sahipleri Listesi

Ynt: Jeep Sahipleri Listesi 1- Necmi Çevirme .com 96 ZJ 5.2 Ankara 2- onur Nlb. katenerci 93 ZJ 5.2 Ankara 3- Barış...

7. MBA

Hunileri Taktık 42 Lastik Ford F250 Geliyor

Takip.... Ellerinize, zihninize, cebinize sağlık....
  8. MBA

Alkol ve OFFROAD

Ynt: Alkol ve OFFROAD Sınırını bilmek lazım. Çocuğa da bunu öğretmek lazım. Sınırlarını bilmeyi öğretmek, hatta sınırlarını tayin etmeyi öğretmek lazım. Neyi, nerede ne kadar yapması gerektiğine karar verebilen, bu kararına da uyabilen insan yetiştirmek lazım... Fazla konuşmak da zararlı...
  9. MBA

Bor Katkısı

Ynt: Bor Katkısı BMW 1150 Gs motorumda kullandım... (Bor Power ) İlk izlenim süperdi... Kış boyunca motorum saat gibi çalıştı, ses yok, vuruntu yok...Yağ eksiltme yok,ki bizim motorlarda normaldir, eksiltir... Baharla birlikte, motorda hareret sorunları başladı. Hava ısındıkça, hararet...

10. MBA

Dağın Tepesinde Ne Var?

Ynt: Dağın Tepesinde Ne Var? Değil mi ama.... Adamlar bir çılgınlık yapmış, eğlenmişler... bir kaç litre benzin yakmış, bir kaşık suya balık istifi girmişler... Eğer bu 7 günlük bir dağcılık faaliyeti olsa idi, kişi başı günlük 300 ml gibi bir yakıt ihtiyacını düşünürsek, aynı ekip, eminim çok...

11. MBA

Dağın Tepesinde Ne Var?

Ynt: Dağın Tepesinde Ne Var? Bu sitedeki bizim gibi yüzlerce arazi aracı kullanıcısının, durduk yere, dağa bayıra giderek, yüzlerce motor kullanıcısının ard arda dizilip, uzun konvoylar oluşturup, yüzlerce km yol yaparak, nasıl bir karbon salınımı yaptıgını alıyor mu aklınız ? Biz sevmiyoruz...
  12. MBA

Karda Uludağ

Ynt: Karda Uludağ 1200 konusunda çekimserim.İş dolayısıyla garajda duruyor ancak, binmeye pek cesaret edemiyorum. 1150 tavsiye ederim. İllaki 1200 düşünüyorsanız, 60.000 km nin üzerinde olmasına dikkat edin.

13. MBA

Karda Uludağ

Ynt: Karda Uludağ ;D Kahve termosum... Motorun gagası sehpa olarak çok işe yarıyor ;)
  14. MBA

Karda Uludağ

Uzun bir hastalık evresini yatakta tamamlayıp, kaşıntı tutmaya başlayınca, kahvemi karlı yollarda içeyim dedim.. İşin garibi, Discovery ile her geçişte durdurup, zincir takmam için idaalaşan Jandarma, yine tüm araçları durdururken, benim geçmeme hiç sesini çıkarmadı.Kenara çekilip selam verdi...
  15. MBA

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? Bugün bir de GS 1150 dahil oldu bizim garaja...Ağır bakım görüp yola hazır olacak kısa zamanda...

16. MBA

Dacia Duster

Ynt: Dacia Duster Araçtan inip fotograf çekmek gerçekten külfet oluyor. İki araç olmak lazım en azından. Sırf bu yüzden, özellikle motor üzerinde yaptığım yollarda fotograf çekemiyorum ben de... İn , kaskı, eldivenleri çıkar, makineyi çıkar, sonra toparlan... Siz gideceksiniz, biri sizi...
  17. MBA

Dacia Duster

Ynt: Dacia Duster Artık bir kullanıcının fotograflarını görsek, şuraya soktum, burdan çıkardım, burada saplanıp kaldım dese...Reklam videolarını gördüm ama, bizim kar lastiği ve helezon arası takozu olan bir palio ile geçtiğimiz yerlerin videolarını, fotograflarını koysam, utanırlar...
  18. MBA

Landrover Defender 110 Tek Kapı, Çift Kabin Olur mu?

Tek kapı çift kabin yapılmısı var...Bursa dan Fuat Sarper in projesi. Kendisine iletiyorum, fotografları eklesin...

19. MBA

Bazen Yoldan Çıkmak Gerek

Ynt: Bazen Yoldan Çıkmak Gerek Bir kaç kar fotografı da biz ekleyecektik ama, Uludag fenaydı bu gün. 4-5 aracı kurtardık. Bir o kadar da kendimizi kurtardık. Çok şiddetli tipi ve rüzgar birleşince, fotograf makinamızı sadece, yol verdiğimiz araç kayıp bize yaslanıp, bizim aynayı, kendi...
  20. MBA

Discovery 1 V8 Extreme Off Road Modifiye

Ynt: Discovery 1 V8 Extreme Off Road Modifiye Hayırlı olsun.Güzel günlerde kullanın.. Takip....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri