Arama sonuçlarınız

1. umutkaptan

Telsizlerin dezenfekte edilmesi.

Video: https://youtu.be/ymVITJ7Xy4E

2. umutkaptan

Telsizlerin dezenfekte edilmesi.

Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti Gölcük şubesi tarafından hazırlandı. Telsiz kullanan kurum kuruluş ve kişiler için oluşturuldu. Video: https://youtu.be/F4M3MeADXkA Video: https://youtu.be/F4M3MeADXkA

3. umutkaptan

Gönüllü İtfaiyeci Unimog Doka

arazi yangını ve orman yangını

4. umutkaptan

Gönüllü İtfaiyeci Ural 6x6

Orman yangınlarına müdahale için aldığımız ama evrakları olmadığı için bürokratik sorunları aşamadığımız aracımız

5. umutkaptan

Gönüllü İtfaiyeci Ural 6x6

6. umutkaptan

Gönüllü İtfaiyeci Unimog Doka

Muyaneden tek sefer de geçtik
  7. umutkaptan

Olağanüstü Halde Amatör Telsizcilik Faliyetleri

Türkiye’deki Amatör Telsizcilik Faaliyetleri Hakkında Güncelleme Türkiye’de hali hazırda amatör telsiz ehliyetleri iptali söz konusu değildir ve tüm amatör telsiz istasyonları normal çalışmalarına devam etmektedir. Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından amatör telsiz lisanslarının iptal...

8. umutkaptan

Olağanüstü Halde Amatör Telsizcilik Faliyetleri

Türkiyedeki Amatör Telsizcilik faliyetleri hakkında güncelleme Türkiyede hali hazırda amatör telsizcilik faliyetlerinin iptali söz konusu değildir.

9. umutkaptan

Trac Gölcük Muhabere Defender

para olursa neler yaparız neler :)
  10. umutkaptan

Avukatım, fotolarla ilgili bir kaç arkadaşı aradım onlar görüyor.Senin ayarlar da birşey olmasın.? Biz seymen izmit MKE den aldık buraya hiç öyle land gelmedi Telekomdan F\O kablo ölçüm araçları var bizim gözümüze kestirdiğimiz sakallı hüseyinden kabini ni bulduk onu alıcaz

11. umutkaptan

Haki rengini değiştirdiğimizi tespit ettirmemiz gerekiyormuş. Tuv e geldik

12. umutkaptan

Bir Amatör Telsizcilik Adayının Soruları, Gümrük, Anten Ve Genel Sorular

TRAC KONYA Metin KAYA TA5DZ 0507 5105050 şubesinden yardım alabilirsiniz
  13. umutkaptan

Amatör Telsizcilik,ekipmanları Hazır Alıp Konuşmak Mı ?

- Öncelik TELSİZ dir sonra RADYO AMATÖRLÜĞÜ dür .. en son ise ACİL DURUM gelir.. RADYO AMATÖRLÜĞÜNDE yazınız TRAC Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti AFAD Başkanlığının hazırladığı TAMP Türkiye Afet Müdahale Planın da Haberleşme Grubu üyesidir.TRAC, AFAD tarafından yapılan tatbikatlara 52 şube 23...
  14. umutkaptan

Trac Gölcük 23 Nisan Balon Aktivitesi

Merhaba, Projenin detaylı anlatımı, üzerindeki uplink downlink frekanslarını ve atılacak bölgenin nihai halini ilerleyen günlerde buradan, ta1fl.com ve ulucaliatam.com sitelerinden bulabilirsiniz. Atım günü rüzgar rasatlarına göre mevki seçimi yapılacak olup modülün karaya düşümesi...

15. umutkaptan

İlk Muhtar Amatör

HAYIRLI olsun muhtarım
  16. umutkaptan

Acmat Ve Khd Kamyon Için Yardım Lütfen

Zeki bey merhaba; Öncelikle başınız sağ olsun, Magirus bizim itfaiyede kullandığınız hava soğutmalı 4x4 modelden olabilir.Bizdeki çift kabin kamyondu. fren sistemi sıkıntılı idi. Acmat konusunda nadir abi araç sahibi olduğu için bilgisi deryadır. ALM - Acmat

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri