Arama sonuçlarınız

1. hunter06_1

Frontera 3.2 Fan Pervanesİ Lazim.

arkadaşlar elinde frontera 3.2 nin fan pervanesi olan varmı

2. hunter06_1

98 Pathfinder Silindir Kapağı Bulamadım

98 model pathfinder silindir kapağı bulamadım
  3. hunter06_1

Grand Cherokee 2" get yükseltme

elimde bulunan 1 takım 2" get yükseltme aparatlarını 175 tl ye satıyorum,ihtiyacı olan arkadaşlar 0532 446 93 12 numaralı telefonu arayabilir..

4. hunter06_1

YARDIM : ANKARA DA 95 BEYAZ ZJ ÇALINDI..

Arkadaşlar, iki gün önce bir arkadaşımın zj si ankara dikmendeki evinin önünden çalındı forumdaki arkadaşların bu konuda ne kadar duyarlı olduğunu bildiğim için, arkadaşımın adına burada konu açtım, aşağıda resimlerini verdiğim arabayı görürseniz 0 532 446 93 12 numaralı telefona bildirmenizi...
  5. hunter06_1

YARDIM : ANKARA DA 95 BEYAZ ZJ ÇALINDI..

Arkadaşlar, iki gün önce bir arkadaşımın zj si ankara dikmendeki evinin önünden çalındı forumdaki arkadaşların bu konuda ne kadar duyarlı olduğunu bildiğim için, arkadaşımın adına burada konu açtım, aşağıda resimlerini verdiğim arabayı görürseniz 0 532 446 93 12 numaralı telefona bildirmenizi...

6. hunter06_1

Cherokee liberty yükseltme hakkında yardım..

bir arkadaşımda 2003 model 2.4 benzinli liberty var, aracı yükseltmek istiyoruz yükseltmek için gerekli ekipmanı nasıl bulabiliriz ? veya elinde olan varsa yardımcı olmanızı bekliyorum.. herkese selamlar..

7. hunter06_1

immobilizer kilitlerse ne yapalım ?

Merhaba arkadaşlar,sahip olduğum bir bilgiyi sizinle paylaşmak istedim,işinize yaracağına eminim.. bu gün sabah arabamın kumandası çalışmadı dolayısıyla arabamın immobilizer i açmadı arabayı çalıştıramadım(97 GC 5.2 Avrupa versiyon) araba çalışıyor hemen stop ediyor servisi aradım eksi kutup...
  8. hunter06_1

Bu Haberle İlgili Görüşleriniz?...

Yaşlı araca yüksek vergi Strateji Belgesi'yle araçların vergilendirme sistemi sil baştan yenilenecek. Yakıtta cimri araçlara teşvik verilecek, yaşlı araçların vergisi de artırılacak. Güncelleme:04 Nisan 2011 06:14 Gözler uygulamaya son şeklini verecek Maliye Bakanlığı'na çevrilirken, vergi...
  9. hunter06_1

Çeki Demiri Çeki Kancası,kilitli pim

arkadaşlar elimde sıfır olmak kaydıyla arka çeki demiri,arka çeki kancası,kilitli çeki demiri pimi var Amerikadan geldi, ihtiyacı olan arkadaş varsa Telefon numaram ; 0532 4469312 çeki demiri ve çeki kancası 100, kilitli pim 45 TL

10. hunter06_1

çok temiz 2005 model Rally Raid 4x4

Arkadaşlar aracım çok temizdir özelliklerini ve resimleri aşağıda vereceğim linkte inceleyebilirsiniz 5.9 GC veya Tahoe ile takas edebilirim ... şimdiden teşekkür ederim. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-pick-up-cok-temiz-rally-raid-4x4-37420457/detay

11. hunter06_1

Atiker sıralı LPG V8 Hk.

Merhaba arkadaşlar, arabamın (97 V8ZJ) sıralı LPG sistemi bozuldu değiştirmeye karar verdim, duyduğuma göre atiker v8 araçlar için yeni bir sistem çıkarmış fiyatıda uygun ( 1800 TL) taktırmayı düşünüyorum sizce kalitesi nasıl ,randuman alabilirmiyim herhangi bir bilgisi olan arkadaş varsa...
  12. hunter06_1

97 ZJ nin Radyatörü nasıl sökülür ?

merhaba arkadaşlar, 97 zj min radyatörünü değiştireceğim ABD den yenisini getirttim ama nasıl sökülüp takılcağını bilmiyorum bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim,, hepinize teşekkür ederim.

13. hunter06_1

Çeki Demiri USA

elimde orjinal USA çeki demiriinin erkek tarafı var cherokee lere uygun fiyatı 110 TL
  14. hunter06_1

2" get'i nerde bulabilirim nasıl monte edeceğim

arkadaşlar aracıma 2" get uygulamak istiyorum eğer resimlerini ölçülerini ve uygulama şeklini verirseniz sanayide yaptırıp aracıma takmayı düşünüyorum bu konuda yardımınızı bekliyorum ...
  15. hunter06_1

Sizce En Sevilen Arazi Aracı Markası Nedir? (Anket)

arazi araçları içinde en sevilen ve tutulan araç hangisidir acaba bence açık ara jeep tir ama yinede belli olmaz

16. hunter06_1

Sıralı Sistem LPG Hakkında

arkadaşlar sizinle sahip olduğum bir bilgiyi paylaşmak istedim , sıralı sistem LPG olan araçlarda elimizden geldiği kadar katkılı otogaz kullanmamamız gerekiyor çünkü otogazın içinde olan katkı maddesi zamanla LPG sisteminin enjektörlerini tıkıyor ve aracımız LPG ile sağlıklı çalışmıyor eğer...
  17. hunter06_1

En Sevilen JEEP Modeli (Anket)

ARKADAŞLAR JEEP DİĞER ARAZİ ARAÇLARI İÇİNDE AYRI BİR KATEGORİDİR NASIL BİNEK ARAÇLAR MERSEDES VE DİĞER ARAÇLARA DİYE AYRILIRSA ARAZİ ARAÇLARIDA JEEP VE DİĞER ARAZİ ARAÇLARI DİYE AYRILIR ACABA BU EFSANE ARAZİ ARACININ EN ÇOK HANGİ MODELİ SEVİLİYOR ....
  18. hunter06_1

43 numaralı arıza

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım . benim 97 5.2 zj aracım var geçen gün 5 defa kontağı aç kapa işlemini yaptım önce 43 gösterdi sonra 55 bildiğim kadarıyla 55 bir arıza değil ama 43 ü anlayamadım bana yardımcı olursanız çok sevinirim herkese çok çok selamlar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri