Arama sonuçlarınız

1. vosdost

Unimog 404s tamir kitapcığı arıyorum

Selamlar; Sitede daha önce bu konuyla ilgili verilen linkler güncelliğini korumamakta. Daha önce kitapcığı indirenler bana yardımcı olabilir mi? Tesekkurler.

2. vosdost

İzmir Off Road Grubu Kamplı Off Road Gezisi (20-21 Şubat 2010)

Selamlar; Bu hafta sonu kamp ateşi başında muhabbet edelim mi? Tabi çamura batmayı da unutmamak lazım. :) Gezi için bir yer belirlemek için fikir ve önerilerinizi bekliyorum. Benim için çamur ve muhabbet olan her yer olabilir. :) Tarihteki yanlışlık için kusurabakmayın. Burhan amcaya...
  3. vosdost

Seri 3 vinç yeri hakkında yardım istiyorum :)

Toplamakta olduğum 74 seri 3 ün motor rektefiyasi bitmiş ve şuan makasçının makasları elden geçirmesini beklemekteyim. Bu arda arazi şanzımanın pto çıkışını kullanarak şaftlı bir vinç yapmak istiyorum. Şanzıman üstündeki dişi frezeli dişliye bağlanan erkek frezeli saft şase üstündeki iki şaft...

4. vosdost

İzmir Off-Road Grubu; Dilek Yarımadası Dağ Geçiş Gezisi (07 Şubat 2010)

Hoş geldiniz. Fotoğrafların bol olması dileğiyle :)
  5. vosdost

İzmir Off - Road Grubu; Kemalpaşa Nif Dağı Gezisi (31 Ocak 2010)

Hoş geldiniz.

6. vosdost

Satılık 92 Model 110 Defender ( Ambulans Kasa ) Karavan

Aracı 74 model seri 3 araç aldığım için satıyorum. Fiyat olarak 15 bin lira istiyorum. Bu fiyata karavan ruhsatlı 110 defender bulamazsınız. :) 1- 92 model 2- Lpg li ruhsata işli Lpg Regülatörü yeni değiişti. ( Arazide lpg sıkıntısı yaşanmaması için araca ikinci bir lpg kazanı konulmuştur)...

7. vosdost

Ynt1: İzmir'de 2010 Yılının İlk Hadi Gidelim Off - Road Gezisi Duyurusu (2 - 3 Ocak 2010 )

Yeni yılın ilk gezisini 2-3 ocak cumartesi- pazar günü yapalım mı? Geziyle ilgili fikirlerinizi bekliyorum. İlk fikir benden olsun :) 1- Yatılı katılmak isteyenler Cumartesi sabah Limontepe üzerinden Balaban gölüne ulaşıp kamp atacak ve günü birlik katılım yapacaklar ise menderes üzerinden...
  8. vosdost

Serkan Yayla'nın Arabasını Batıralım Gezisi :)

Bu hafta sonu Serkan arkadaşımızın yeni almış olduğu series 3 aracını batıralım mı :) gezi güzergahı için fikirlerinizi bekliyorum bol çamurlu bir etap hazırlayalım Serkan ve Gökhan kardeşlere onları çamura bulayalım ne dersiniz :) Güzergah için 1- Limontepeden kavacığa çıkarken sağdaki...
  9. vosdost

İzmir Narlıdere; Hadi Gidelim Gezisi (12 - 13 Aralık 2009)

Kış geldi yamurlar yağdı.Bizler evde oturmuyalım. Hadi abilerim bu hatasonu Narlıdere üzerinden hadi gidelim gezisi yapalım mı? Kamplı yaparsak daha iyi olur. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

10. vosdost

Arazide 110 defender mı yoksa seri 3 ü mü tercih edersiniz ?

Ben seri 3 leri seviyorum ve 110 defender sahibi olsam bile seri 3 defender 110 dan arazide daha başarılı olduğunu düşünüyorum. Bu konu hakkında düşüncelerinizi bekliyorum. :)

11. vosdost

Seri 3 TI Dual Matik Sorunu? Yardımlarınızı Bekliyorum.

Arkadaşımın Ankaradan aldığı 73 model seri 3 ün dual matikleri çalışmıyor.Seri 3 lerde dual matikler orjinal mi yoksa sabit aks kafasımı kullanılıyor? Aracın üzerindeki dual matikleri tornacıda yaptırmayı düşünüyorum. Sıfır fiyatları hakkında bilgim yok. Dodge dual matikleri kullanılıyor diye...
  12. vosdost

Defender 100 için 100 kw'lık veya 140 kwlık LPG Regülatörü Kullanımı.

İyi günler; Aracımda Brc marka 100 Kw lık lpg regülatörü var. Bu regülatör şuan ayar tutumuyor ve yenisiyle değiştirmem gerekiyor. Aracın motor gücüne göre yapılan bg ve kw hesabına göre 100 kw lik regülatör yeterli geliyor. Fakat 100 kw lik regülatörün 80 bg civarına kadar yeterli geliyor...

13. vosdost

Tata T 35 Kamyonetlerini Unimog Şanzıman ve Dingilleri takılabilir mi ?

Merhabalar; Tata nın ürettiği T35 kamyonetleri hindistanda Mercedes fabrikasında üretildiğini duymustum. Bu araçların fiyatları çok uygun. Bu araca hurda bin unimogun şanzıman ve dingillerini takabilir miyiz? Yüksek model dizel bir unimog sahibi oluruz. Kulağa hoş gelen bir fikir. Tabi evdeki...
  14. vosdost

Lpg regülatörünü değişimi hakkında bilgi ihtiyacı 100 kw ? , 140 kw ?

Merhabalar; Aracımın Brc marka lpg regülatörü şuan sorunlu. Aracın yakıtı çok artı ve ayar tutmuyor. Lpg regülatörünü değiştiriceğim. Farklı yerlerle konuştuğumda araca 100 kw lik regülatörün az geleceği veya normal geleceği hakkında iki farklı fikir ortaya çıktı. 100 kw ve 140 kw lik regülatör...
  15. vosdost

Gezenbilir İzmir; Kemalpaşa Ovacık Köyü Kamplı Off-Road Gezisi Duyurusu (14-15 Kasım 2009)

14-15 Kasım Cumartesi-Pazar günü Kemalpaşa Ovacık köyünü kamplı bir gezi düzenlenecektir. Cumartesi sabah Bornova Ege parkta buluşularak Kemalpaşa Ovacık köyüne gidilecek ve kamp atılacaktır. Pazar aksam üstü geri dönülecektir. Saygılar Sevgiler. Neşemiz eksik olmasın .

16. vosdost

Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "İzmir" Duyrusu (29 Ekim 2009)

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 86. yılını beraber kutlayalım. Araçlarımızla şehir turu atarak bu mutlu günümüzde hep beraber olalım. Buluşma saati : 29 Ekim saat 12:00 Buluşma noktası : Konak Pier Alışveriş Merkeziyle Konak Meydanı alt geçiti arasında trafiği engellemeyecek uygun bir noktada...
  17. vosdost

Uşak, Banaz, Murat Dağı Kamp ve Off-Road Gezisi (17-18 Ekim 2009)

Geziyle ilgi fotoğraf ve görüşlerinizi bu sayfada paylaşılması dileğiyle. Her zamanki gibi çok güzel bir geziydi. Emeği geçen herkese teşekkürler. :) :) :)
  18. vosdost

İzmir Off-Road Grubu Bayramda Evde Oturmasın Gezisi Duyurusu

Merhabalar; Bayramı evde geçirmek istemeyenler için bir gezi tarihi ve güzargahını fikir birliğinde belirleyip güzel, neşe dolu bir bayram gezisi düzenleyelim. :)

19. vosdost

Lt 77 ve Rn 380 Şanzımanların Motor Bağlantısında Teknik Farklılık Var mı?

Bildiğim kadarıyla iki şanzımanın tek farkı 1-2 vitesteki devir farkı. Fakat Land Roverlarla uğraşan bir tanıdık. Lt 77 ile Rn388 şanzımanın pirizdirek milinin farklı olduğu ve lt 77 yerine onun takılamıyacağını söyledi. Bu konu hakkında yardıma ihtiyacım var. Tabi bunu neden soruyorsunuz...
  20. vosdost

Land Rover 2500 cc Üstü Benzinli Motor Arıyorum

Merhabalar; Aracımda 2500 cc benzinli motor var. Daha yüksek güçlü benzinli motorla değiştirmek istiyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri