Arama sonuçlarınız

1. baoban

Eski̇şehi̇r De Usta!?

Eskişehir Yapıcılar Oto. Mehmet Ali Abi. istersen bir gün bulup beraberde gidebiliriz

2. baoban

Eski̇şehi̇r De Usta!?

ozaman seni başka bir yere yönlendirebilirim, kendisi v8 alman amerikan ve böyle jip gibi uzmanlık gerektiren arabalara bakar. Bende bakıyorum ama elim çok dolu şu an. tanıştırayım seni bizim Dayıyla :)
  3. baoban

Eski̇şehi̇r De Usta!?

Seçkine güvenebilirsin. UStalığı iyidir. Eskişehirde offroad ile ilgileniyorsan çok yer gezmemeni tavsiye ederim. Seçkin Suzuki ve jeep leri tanıyan bir arkadaş.

4. baoban

1972 chevrolet impala 6 silindir motor hacmini bilen varmı.

Ynt: 1972 chevrolet impala 6 silindir motor hacmini bilen varmı. Bir araç restore etmeye uğraşırken aşağı yukarı ne kadara mal olur kestirebiliyorum, Elimdeki aracı tamamlayıp satışını yaptıktan sonra kesinlikle istediğim makine...
  5. baoban

Ynt: 1972 chevrolet impala 6 silindir motor hacmini bilen varmı. İlgimi fazlasıyla çekti fakat benim düşündüğüm fiyat aralığından biraz yüksek ve mümkünse benzinlisini arıyorum, tabi ki benim ihtiyarın toplanması tamamlandıktan sonra, daha cazip gelecektir bana :) Ama Ankara'ya yolum...

6. baoban

Ynt: 1972 chevrolet impala 6 silindir motor hacmini bilen varmı. Heheee :D çok teşekkür ederim, gönlümde çift kabin, çift teker bir silverado yatıyor. http://i211.photobucket.com/albums/bb173/ghettoluxurycustoms/referance%20photos/crew%20cabs/truck.jpg buda ta kendileri olur. nasipse...

7. baoban

Ynt: 1972 chevrolet impala 6 silindir motor hacmini bilen varmı. konu bayağı eski ama yinede 69 chevy kullanıcısı olarak cevap vermeden edemedim. araçlar türkiye ye girdiğinde C inch biriminden yazılan motor hacimleri örneğin, (69 ve 72 chevyde en küçük 250cui var.) 250cui ruhsata işlenirken...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri