Arama sonuçlarınız

1. ahmetti

2. El 35" Silverstone Mt 117 15" Jant Lastik Arıyorum

mrb arkadaşlar 2. el 1 adet jant lastik arıyorum lastik silverstone 35" mt 117 extrem 15r. jant ise tork marka 6x139.7 olacak jantın resmini ekliyorum teşekkürler...

2. ahmetti

Tokat Enduro Club

tokatta ikamet edip moto cross ve enduro motorlara merak sarmış arkadaşlarımızı sayfamıza bekleriz hem tanışmak hemde takılmak üzere şimdilik resimlerle başlayalım.....
  3. ahmetti

grad cherokee 5.9 titreme sorunu

arkadaşlar 1-2 gündür araçta anlıyamadığım acayip bir titreme var.. durduğu yerde sorun yok, relantidede sorun yok. çok hafif gaza basıldığında titreme başlıyor yürüründe sorun yok. vites geçişlerinde sorun yok. kaputu açtım motorda normal olmayan hafif bir titreme gözle gözüküyor. öyleki aracın...

4. ahmetti

5,9 kaç lt şanzıman yağı alıyor

arkadaşlar kusura bakmayın belki sizler için çok basit bir soru olacak ama... geçen gün 5,9 un alt karterini açtırmak suretiyle şanzıman yağını komple değiştirmek istedim. filtrede değişmek suretiyle komple yağı boşalttık 6 lt dextron 3 şanzıman yağı koyduk, ertesi gün araç 1. vitese ara sıra...
  5. ahmetti

satılık 3" skyjacker yükseltme kiti (birkaç aylık)

birkaç ay önce taroto'dan aldığım amerikan 3" skyjacker yükselme kitini offroad yapmadığımdan dolayı (daha doğrusu aracı draglara hazırladığımdan dolayı) satıyorum. kit sıfır ayarındadır ve şuan aracın üzerindedir. ayrıca 4 adet 265*75*16 bf goodrich lastik ve amerikan thule tavan sepetide...

6. ahmetti

5.9 jeep 3" yükseltme problemi

canım kadar sevdiğim 98 model 5.9 aracıma 3" yülseltme taktırdım. ( 4 adet uzun amatisör, 4 adet 3" takoz ) araç 100-120 km hıza ulaştığında direksiyon kontrolden çıkacak kadar sallanıyor ve aracın ön kısmı zıngır zıngır sannanıyor sorunu nerde yaşıyorum konuyla ilgili akıl sahiplerinden yardım...

7. ahmetti

96 zj için bagaj demiri veya sepeti arıyorum...

merhabalar 96 model zj aracım için temiz çıkma veya sıfır bagaj demiri arıyorum teşekkürler...
  8. ahmetti

zj aracıma bagaj sepeti yaptırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz? saygılar...

merhabalar 96 model zj aracıma bagaj sepeti yaptırmak istiyorum. güzel ve orjinal bişey nerde yapıyorlar bilmiyorum... yardımcı olurmusunuz. şimdiden teşekkürler...
  9. ahmetti

Tokat Off-Road Kulübü

çok yakında resimlerimizle burdayız...

10. ahmetti

Benim Kara Bela ( Şimdi Yeni Sahibinde )

...çok yakında burdayım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR