Arama sonuçlarınız

1. mustafayetim

Al-ko Yılbaşı Karavan Buluşması Sakarya Poyrazlar Milli Parkı

2020 etkinliğimize gelecek sevgili misafirlerimiz, AL-KO’num düzenlediği, tüm kamp ve karavancıların bir araya gelmesi, kaynaşması amacı ile düzenlenen yılbaşı etkinliğimizde, karavan ile katılım ücretsizdir. Wc, su, odun gibi tüm kamp için ihtiyaçlarımız ücretsiz karşılanacağı gibi, elektrik...

2. mustafayetim

2. Sapanca Kamp Ve Karavan Festivali

Alanımız oldukça geniş katılım ücretsiz,karavanseverlerin yanısıra kampçı,bisikletiçi,motorcu ve offrood sever tüm dostları festivalimize bekliyoruz.Sizlerinde desteği ile Türkiye'nin en büyük festivalini hep beraber yapacağız. FESTİVALİMİZE KATILIM ÜCRETSİZ OLUP ALANDA ELEKTRİK,TEMİZ SU VE WC...
  3. mustafayetim

2.sapanca Kamp Ve Karavan Festi̇vali̇

Tüm dostları bekliyoruz

4. mustafayetim

Çekme Karavan İle Kartepe Kuzuyayla Kamp Ve Kayak

Sevgili arkadaşım Fethi ve eşi iki aile çekme karavan ile dün iki günlük kış kampımızı bitirerek geri döndük.Yaklaşık üç yıldır Fethi ile ne zaman telefonlaşsak muhakkak konu kış ayında çekme karavan ile kamp yapıp kayak yapmaya gelir. Geçen kış sırf bu yüzden ikimizde çekme karavanlarımıza kar...
  5. mustafayetim

Karavan Ve Bisiklet

Bu seneki yurt dışı gezimizde orta yaş üzerindeki karavancılarda elektrikli bisiklet kullanımının gittikçe yaygınlaştığı dikkatimi çekti. Özellikle bosch motorlu elektrikli bisiklet çok popüler.İnter spor mağazaları dağ gezileri için yine elektrikli bisiklet kiralama her bölgede yapıyor.Bu...

6. mustafayetim

Adapazarı'nda Yeni Kamp Dışı Konaklama Alanı

Bu hafta sonu pazar günü balık avlamak için Adapazarı'nın Sapanca'dan sonra ikinci büyük gölü Gölkent yada eski adı ile Koyunallı gölüne gittik.Bu göl Adapazarı Karasu sahil yolu üzerinde bulunuyor.Poyrazlar gölünün hemen hemen üç katı büyüklüğünde etrafı oldukça yeşillik kamp yapmaya özellikle...

7. mustafayetim

Çekme Karavan İle Kısa Bir Kapadokya Gezisi

Önümüzdeki hafta 23 nisan bayram tatilini fırsat bilip kısa dört günlük bir Kapadokya turu yapmayı planladık.Önden Kaya kampingi arayıp rezervasyon yaptırdık.Bu sabah eşimle karavana giderek nevresimleri değiştirip eksikleri tespit ettik.Pazartesi Ebru muaynehaneden yardımcımız Melek abla ile...
  8. mustafayetim

Kenan Sofuoğlu Yeni Çekme Karavanı İle Aramıza Katılıyor

Sevgili karavansever dostlar, dünya SüperSport motosiklet şampiyonu Kenan Sofuoğlu bilindiği üzere Adapazar'lı ve benim hemşerimdir.Hem sevgili annesi Nurhayat hanım hemde kendisi uzun yıllardır benim muaynehanemden hastalarımdır.Bugün annesinin diş tedavilerini yaparken Nurhayat abla benim...
  9. mustafayetim

Bu Seneneki Fransa Lavanta Rotamızda Hastahane Tecrübemiz.

Bu seneki Lavanta rotamızda başımıza gelen bu tecrübemizi kısaca sizlerle paylaşarak yurt dışına çıkacak arkadaşlara faydalı olmak istiyoruz. Biliyorsunuz ki yurt dışı çıkışlarımızda bu gibi durumlar için sağlık sigortası yaptırıyoruz.Bizde bu sağlık sigortsının bir işe yarayıp yaramadığını...

10. mustafayetim

Yurt Dışında Beğendiğimiz Camping'leri Paylaşalım

Bu başlık altında ilk paylaşmak istediğim kamp alanı 2012 Romantik Strabe gezisinde dört gün konakladığımızhttp://www.campingplatz-schwarzwaelder-hof.de/. Oldukça bakımlı geniş bir arazi üzerine kurulmuş bu kampın yüzme havuzu, yine kapalı termal havuzu saunası,çamaşır banyo mekanları mevcut ve...

11. mustafayetim

Campercontact Programı İle Avrupada Karavanparklara Ulaşmak.!

Bu kısa toparlamadan sonra camper kullanan arkadaşların faydasına olacağına inandığım bir proğramı paylaşmak istiyorum.Programın adı CAMPERCONTACT. Türkiye'deki kamplarda yüklü Hollanda menşeili bir program.Iphone ve android tabanlı cep telefonlarına yüklenebiliniyor (Bu bilgileri paylaşırken...
  12. mustafayetim

17 Metreküp Camper'lere Alternatif Çekme Karavanlar Hakkında Düşüncelerim

Bu başlığı açmamdaki maksadım Türkiye'de karavancılık denilince akla ilk gelen motokaravan ve özünde Camper'ler hakkındaki genel kabul gören inanışları irdelemek zihin ekzersizinde bulunmak.Çekme karavancılık hakkındaki yanlış algıların ortadan kalkmasına ufakta olsa katkıda bulunmak.Aşağıda...

13. mustafayetim

İspanya'da Motokaravan Kiralayarak Sonbaharda Endülüs Turu

Kurban bayramının ilk gününde hızlı bir şekilde anne, baba, akraba bayramlaşmasını ve kurban görevini yerine getirip kalan uzun tatili değerlendirelim dedik.Çocukları kayınvalide'ye teslim edip yedi günlüğüne İspanya Malaga'ya uçuyoruz. Tatil planımızı kısaca özetlemek istiyorum. Öncelikle...
  14. mustafayetim

İstanbul Olimpiyat Oyunlarına Aday Hala Bir Karavanparkımız Yok.

Olimpiyat oyunlarını alacak şehir 7 eylülde açıklanacak yani 11 gün kaldı.İstanbul en büyük aday.İnşallah bu büyük organizasyonu alır isek binlerce karavancı İstanbul'a akın edecek.Bu misafirleri istanbul'da ağırlayacak karavan kamp alanımız yok.Bunu yetkililere duyurmamız lazım. Bu adaylık...
  15. mustafayetim

Karasal Yayın Bitiyor Hareket Halinde İken Hd Yayın Kalitesi Geliyor.

Anten devri bitiyor! 18 Nisan 2013 10:06 Türkiye genelinde ücretsiz olarak izlenebilen karasal yayın, 300 milyon Euro’luk yatırımla yerini yüksek görüntü ve ses kalitesine sahip ‘sayısal karasal yayın’a bırakıyor. Herhangi bir antene gerek duymadan izlenebilecek sayısal karasal yayın...

16. mustafayetim

Yaz gelirken yeni yol rotamız

Sevgili dostlar:baharın yeni yeni yüzünü göstermeye başladığı mart ayının bu ilk günlerinde haziran başında başlamayı hayal ettiğimiz bu yılki yurt dışı rotamızı sizlerle paylaşmak istiyorum. Kış aylarında eşim ile yaptığımız sohbetlerde son üç yıldır yaptığımız yurt dışı karavanlı gezilerimizi...
  17. mustafayetim

Yaylada, Balıkta Kamp Yapabilme Hayali İçin Mikro Çekme Karavanım.

Yaylada balıkta kamp yapabilme hayali için çekme remork dizayn etme yaklaşık bir yıldır sevgili Bülent(mayıstosböce) ile ortak hayalimiz idi .Uzun süre bu konu hakkında konuştuk.Onun da yardımı ve fikirleri ile yaklaşık bir yıl önce aldığım remorka bazı eklemeler yaparak kendimce yeni bir dizayn...
  18. mustafayetim

Yetim'lerin Yol Hikayeleri

Sevgili gezenbilir üyeleri:nihayet bu seneki gezi serüvenimiz bugün başlıyor.2012 yurt dışı gezimizin yol hikayelerini anlık olarak buradan takip edebilirsiniz.Yol boyunca İnternet'e girebildigimiz zaman bu başlık altında ben ve eşim paylaşımlarda bulunacağız.Allah güle güle gidip gelmek ve siz...

19. mustafayetim

Çekme Karavanımın İlk Muaynesini Yaptırdım...!

Sevgili karavansever arkadaşlarım.Çekme karavanımın ilk muaynesini 12 gün gecikmeki olarak sakarya tüv istasyonunda bu sabah gecikme cezası ile beraber 162 tl ye yaptırdım. Sabah sekiz buçuk randevuma rağmen istasyondan çıkışım on buçuğu buldu.Çekme karavanın fren testini yapan cihaz yazılımı...
  20. mustafayetim

Bu hafta sonu uzaklardan bir misafirimiz vardı

Bu yılki tatilinde Türkiye yi gezen Hüseyin Şahin[Akdeniz 45]Abimiz sağolsun gezi rotasına bizleri de dahil edip Adapazarında bir gün konakladı. Cumartesi saat bir gibi şehir merkezine geldi.Telefonlaşıp yerini öğrendikten sonra eşi ile birlikte muayenehanemize getirdim.Karavanını emniyetli...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri