Arama sonuçlarınız

1. gezgen

2010 Muğla Yağlıboya Resim Kursu Sergisi

SERGİMİZ YAPILDI...ÇOK GÜZEL GEÇTİ...nE DEMİŞ ATATÜRK '' SANATSIZ KALAN BİR MİLLETİN HAYAT DAMARLARINDAN BİRİ KOPMUŞ DEMEKTİR''.. sergi her ne kadar sanat yapsak da el işçiliğide gerektiriyor..:)

2. gezgen

Yorumsuz...(no comment..:)

no comment...:) 2 yıl önce Niksar taraflarında çekildi...:)
  3. gezgen

Fujifilm Pinefix HS 10

Arkadaşlar yeni edindiğim 2.makinam hs 1o ile ilk karelerim...hiçbir işlem görmemiştir...paylaşmak istedim... Makinayı 30x optik zoom u ve HD video çekebilmesi ,panoramik modu vb gibi özellikleri nedeniyle aldım.. normal manzaralar...

4. gezgen

Guvaj Çalışmalarım....

Epey eski tarihliler ama ......
  5. gezgen

Karakalem Çalışmalarım (gezgen)

Birkaç karakalem çalışmam....

6. gezgen

Gezgen'in 10 - 15 Nisan Gezisi

Arkadaşlar gene gezim geldi ve ben namı-diğer gezgen gene yollara düştü Gezen Bilir diyerekten.... :D ILk gün şirin bir sahil kasabasında durakladık ve bu sokaklarda gezerken hissetlerimizi ....

7. gezgen

Bagaj Kapağına Entegre Çadır Uygulaması

Merhabalaaarr; Arkadaşlar gezilerimde bazen gölgelik yer bulamıyordum.Bazende yağmurda araç içine hapsoluyorduk.Kimi zamanda bizim buralarda meşhurdur Kızıl arı istilası yaşanır adama yemek yedirtmezler.Bende böyle bir şey denedim iyi oldu.Paylaşayım dedim. selamlar.
  8. gezgen

Kişisel Galeri (gezgen)

heyoooo....Benimde bi galerim olcek..!!!
  9. gezgen

Kampsız Karavansız Bir Günlük Kaçamak.!

merhaba.Arkadaşlarıma dedimki gelin bir günlüğüne size bir doğa turu yaptırayım bana kalsa 3 günde dönmem ama onları da düşünmek gerek.Dedik yola çıktık.... İlk defa sabahleyin böyle bir yerdeydik...

10. gezgen

Kesinlikle Gidilmeyecek Bir Yer Hakkında

Arkideşle ben bi de kampçıla yazen dedim garavancıladan bişe çikmadı kimi garım korka dedi kimi uzak orası dedi kimi çocum va dedi ben de dedim du le bide kampçılara yazem dedim. Şindi şöle oldu 3-4 gün öce evde oturupduruduk ben dedimkine benim garıya ''hadi le hölü bi gezem gelem dedim'' u da...

11. gezgen

Karavan ve Kampçılıktaki Yan Uğraşı Alanları

Arkadaşlar kapmplar ve karavanlar '' Yan gelip yatma yeri değildir''.
  12. gezgen

Resim Sanatı Üstüne

Yeni bir pencere yeni bir konu bular benim yağlıboya tablolarımdan 2 si ne dersiniz?

13. gezgen

Penceremdeki Davet ..!

Bu davete ne kadar dayanabilirim bilmiyorum.Bu benim evimin 2.kat penceresi... sizin de böyle davetkar pencereleriniz var mı? Her anlamda......?
  14. gezgen

Kişisel Galeri (gezgen) (Çiçek Fotoğrafları)

Ne dersiniz güzeller mi?
  15. gezgen

Muğla Civarı Kampçı ve Karavancı Dostlara Açık Davet

merhaba arkadaşlar; Malumunuz bahar kapıyı tıklamaya başladı,Derim ki kamçı,karavancı dostlar eşinizle dostunuzla gelin buraların tadını çıkaralım.Muğla civarı dememdeki neden sadece ve sadece organizasyon kolaylığı.Rakı-balık-roka olayına olumsuz bakmayız.Denize mayolarımızla gireriz!Sanatın...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri