Arama sonuçlarınız

1. B

İki Japon Bir Amerikan Araç ile Çataldağı Off-Road Gezisi (21 Eylül 2009)

Birgün İki Japon ve Bir Amerikalı birgün Offroad yapmak amacıyla bir araya gelirler ve rotayı Ümraniye sırtlarında Ömerli Baraj gölü yakılarındaki Çataldağına çevirirler ve Aksiyon, Macera ve Heycan dolu hikaye böylece başlamış olur. Çataldağı sırtlarında daha insan eli deymemiş (Ormancılar...

2. B

Kandıra Bağırganlı Bölgesi Kampı ve Keşif Gezimiz (29-30 Ağustos 2009)

29 Ağustos 2009 Sabah'ı hazırlanarak İstanbul’dan Şile'ye oradan ve hedefimiz olan Batı Karadeniz kıyılarına doğru yola koyulduk. Gözlemcilerde bir araya gelen ekip Adem Abimiz (Clandıraz), Levent Baştepe+Eşi Gaye, Çağlar Köker+Eşi Banu ve Ben ve kız ardaşım Neslihan Üvezli sapağındaki...
  3. B

BMW R51 1938 Üretim

BMW'nin 1938 yılından itibaren seri üretim olarak ürettiği ve Alman ordusundada kullanılan modelidir. R51 R51/2 ve R51/3 serisi olarak şavaş zamanında ve sonrasında bildiğim kadarıyla 1968'li yıllara kadar üretildi. Bu motordan 1 tane toplama ve binme fırsatım oldu. Yine 1935'li yıllarda...

4. B

Japon Polisi Motorsikletli Araç Çekme Ekibi

Japon polisi motorsikletli araç çekme ekibi kurmuş, Honda Goldwing marka motorsiklerleri revize ederek araç çekme işinde kullanmışlar, fotoğrafları ilk gördüğümde bende baya şaşırmıştım, Japon aklı nediyelim ;)
  5. B

FZ-6 / GSR 600 / Hornet 600 / Z-750 Karşılaştırması

Uzun bir süre önce araştırırken arşive attığım bir döküman, buradan FZ-6 / GSR 600 / Hornet 600 / Z-750 alacak veya kafalarında soru işareti olan arkadaşlara fikir vermesi için paylaşmak istedim. Yamaha Fazer-600 Suzuki GSR 600 Honda Hornet 600 Kawasaki Z-750 Modellerinin karşılaştırması ...

6. B

Suzuki Vitara Şanzıman, Defransiyel, Debriyaj Teknik Detayları (İngilizce)

İnternetde bakınırken bir yerlerden alıp saklamışım ak akçe karagün içindir misali paylaşayım dedim, türkçe tercüme için vaktim yok, dili sade ve anlaşılır. Vitara için güzel teknik detaylar içeriyor.. ;) Burada yazılı bilgiler genel bilgilendirme maksatlıdır, bu yazılara istinaden yedek parça...

7. B

Jeep Buluşması Öncesi, Şile - Kömürlük Off-Road Gezisi (24 Mayıs 2009)

1 .Jeep buluşması öncesinde, Şile-Kömürlük Üvezli bölgesinde çok keyifli bir gün geçirdik ve lezzetli bir gezi yaptık. Akşam kampımız için yer aradık. Yaptıgımız gezinin sonlarına doğru önümüze çıkan 1.5 m derinlikteki çukurdan geçerken bir aracımız baya zorlandı, kurtarma çalışmaları, yan...
  8. B

Gezenbilir'in İstanbul Sivil Savunma Müdürlüğüne Lojistik Desteği (12 Nisan 2009)

12 Nisan 2009 Tarihinde İstanbul'da yapılan "IRO" International Rescue Dog Organisation Uluslararası Kurtarma Köpekleri Federasyonu "Kurtarma Köpekleri " görev yeterlilik sınavında, Gezenbilir olarak İstanbul Sivil Savunma Müdürlüğüne Lojistik destek vermek için oradaydık. Etkinlikden...
  9. B

Suzuki Vitara Fren Ayarı

Suzuki Vitara araçlarda ençok karşılaşdığımız sorun fren ayarının düşüklüğü veya el frenin sık sık yukarı doğru çıkmasıdır. Bunların sebepleri kısa ve özet olarak şu şekildedir. Fren balataları arka frenimiz balata olduğu için Balataların aşınarak Çap'dan düşmesi, Ön fren'de ise disk oldugu...

10. B

Suzuki Vitara Arka Aks Bilyası Nasıl Değiştirilir.

Arkadaşlar, geçen hafta Cuma günü yani 3 Nisan Cuma akşam 18:00'da iş çıkışı eve giderken bahçede bir fren ayarı yapayım balataları temizleyim fren sis. elden geçireyim diye düşünüyordum. Evin Otoparkında krikoya aldığım aracımın önce sol arka lastik ve fren kampanasını söküp balataları...

11. B

Suzuki'nin Türkiye'de Satılmayan Ignis Modeli

Arkadaşlar dün 12 Nisan 2009 Pazar Carreffour Kozyatağı otopark bölümünde aracıma dogru giderken Suzuki markası dikkatimi çekti, baktım araç başka bişi, genelde Jimny,Vitara Grand Vitara vs. modellerini bildiğimiz için değişik geldi biraz inceledim. Araç Jimny ile Swift arası bişi yine 4x4 alt...
  12. B

Gezenbilir 2. Suzuki Off-Road Gezisi (5 Nisan 2009)

Gezenbilir 2.Suzuki (Modifiye Araçlar) Gezimizi 05 Nisan 2009 tarihinde, 10 araç ve yaklaşık 20-25 civarı üye katlımı ile gerçekleştirdik. Pazar gününü çok keyifli ve eğlenceli güzel bir gezi ile tamamladık. Yeni güzergahlar sağlam kanallar ve yer yer geçiş mücadeleri, en sonunda mangal ve...

13. B

Gezenbilir 2. Suzuki (Modifiye Araçlar) Off-Road Gezisi Duyurusu (5 Nisan 2009)

Gezenbilir 2.Suzuki Gezi Duyurusu
  14. B

Kişisel Galeri (Offroadpassion -Uçaklar)

14-15 Mart 2009 Tarihinde Atatürk havalimanı yakınlarında amatör makinam ile Uçak fotoğrafları çekmeye çalıştım, fotoğrafarın sağ sol ve diğer bölümlerin yer tutmaması için kırptım biraz. Usta fotoğrafçı arkadaşlardan bakıp kopyalamaya çalıştık biraz. ;), bu arada 3Mb olan fotoğraflar 100kb'a...
  15. B

Bozhane'den Karadeniz'e Keşif Konvoyu (08 Mart 2009)

08 Mart Pazar Sabah Saat 10:00'da, İstanbul Ömerli sapağında, Adem abi, Musa, Erkan, Çağlar ve Eşi, Arman ve Eşi, Cüneyt ve Eşi ve Ben, toplanıp konvoy halinde alış veriş ve yakıt ikmali yapılış halde 10:30'da, Bozhane istikametine doğru hareket ettik. Yaklaşık 12 Km sonra Bozhane sırtlarından...

16. B

Vitara Ön Defransiyel Askı Sistemi ve Kit Uygulanması Hk.

Suzuki Vitara Ön defransiyel askı sistemi hakkındaki mesajlar bu bölüme taşınacaktır. ;) Suzuki Vitarası Olup Kitsiz Yükselten Arkadaşların Dikkatine!!! *Yükseltme sonrası ön viraj demiri rot başları aks körüklerine yaklaşır tadilat gerecektir. Viraj denge çubugunuzun uç bölümlerini delikleri...
  17. B

Hamdi Yüzbaşı ile Jimny - Vitara Testi / Şile - Kömürlük - Sofular (01 Mart 2009)

01 Mart 2009 Tarihinde Şile-Kömürlük-Sofular bölgesinde hem yarış izlemek hemde Hamdi yüzbaşı nick'li arkadaşımız ile bir adet Suzuki Jimny ve bir adet Suzuki Vitarayı iniş, çıkış,tırmanış, kum, çamur peformansı gibi konularda teste tabi tuttuk. Test çalışmalarında Hamdi yüzbaşının talep ettigi...
  18. B

İstanbul, Ömerli'de CJ - ZJ - Suzuki Dostluğu Off-Road Gezisi (15 Şubat 2009)

15 Şubat pazar günü, Ömerli sapağından yaptığımız telefon ve spontane bir organizasyon ile Adem abi, Musa, Ercan ve Ben, Sırapınar'dan girip harita üzerinden tespit ettiğimiz rota üzerinden giderek daha önce hiç gitmediğimiz yerler yolları aşmak ve yeni yerler görmek niyeti ile araziye giriş yaptık.

19. B

Ömerli Dağlarında İki Yalnız Kurt (25 Ocak 2009)

Ömerlide İki Yanlız Kurt Ömerli ormanlarında merak edilen gizemli yerler ve iki kurt'un macera dolu gezisi. Baş Roller; Hakan Irıklı (Kurt1) & Çağlar Köker (Kurt2) Yönetmen; Arif Abi. Senaryo; Gezenbilir Wolf Story Department Yapım; Wolf Story Proction Herşey orman yolundan patikalara giriş...
  20. B

Suzuki Videoları (Vitara - Jimny - Samurai)

Arkadaşlar Suzuki Viedeolarını buradan paylaşalım dedim :D..İyi seyirler..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri