Arama sonuçlarınız

1. D

Özgür Datvi !

Ynt: Özgür Datvi ! ...

2. D

Özgür Datvi !

Ynt: Özgür Datvi ! Ben burada yanlışlara karşı çıkmaktan bahsediyorum.Siz de Datvi'nin hapisanede çürümesine karşı çıkmıyormusunuz ve bu bir yanlışlık değil mi?Konunun gidişhatına göre birşeyler yazmak istedim sadece.Herkes aynı boyuttan bakmak zorunda değil ki olaylara.Şİmdi bu mu bir arpa...
  3. D

Özgür Datvi !

Ynt: Özgür Datvi ! Yaşadığımız ülkede bir karmaşa olabilir. Ama kendinizi bu karmaşaya kaptırırsanız doğruları yapamaz hale gelirsiniz.Her şey olup bittiğinde ise geriye ertelenmiş sorunlar kalır. Ve bu ülkede bunu isteyen bir kesim var. Bu karmaşadan yararlanıp kendi bildiklerini hayata...

4. D

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme Trakya'nın meşhur günebakanlarının yüzünü topluca güneşe çevirmiş o harika manzarasını görmeniz lazım
  5. D

TEMA'ya Destek Verin,Sizin de Meseniz olsun!

Ynt: TEMA'ya Destek Verin,Sizin de Meseniz olsun! Antalya Belek Ormanları Golf sahası haline getirildi ve 500 bin ağaç katledildi. Cornelia Golf Club Müdürü ve IAGTO Türkiye Başkanı Ali Şahin Türkiye'deki 14 golf sahasını 2-3 yıl içinde 30 sahaya çıkarmayı planlıyor :(Yani diktiğimiz...

6. D

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme Sokak düğünü olayına kesinlikle katılıyorum.Trakya bölgesinde düğünler çok eğlenceli.İnsanlar bir sıra halinde halay çeker gibi karşılıklı oynuyorlar.Tabi bu uzun zaman önceydi.Hala öyledir umarım değişmemiştir.

7. D

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme Çocukken gördüğüm ve hala unutamadığım Yalnızçam dağları ve dağdaki çeşit çeşit çiçekleriyle harika bir yer. Burayı da görün derim.
  8. D

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Teşekkürler Kamer. Aynı fikirdeyim..Sen de hoşgeldin.
  9. D

Özgür Datvi !

Ynt: Özgür Datvi ! Bizde ormanlar katledilmez sadece bina yapmaya engel çarpık ağaçlar suç teşkil ettiğinden, bu suçlu ağaçlar içinde yaşayan canlılarla birlikte ortadan kaldırılır. Sonra insanlar bu çarpık ağaçların yerine tüm birikimlerini verip,birilerinin yaptırdığı güzel binalarının...

10. D

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu merhaba şimdilik siteyi tanımayla uğraşıyorum ama herkes çok doğal ve içten

11. D

Özgür Datvi !

Ynt: Özgür Datvi ! Bana bir Ayıyla insan arasında iletişim kurulabileceği söylense inanmazdım. Bunu televizyondan imrenerek izleyeceğim aklımın ucundan bile geçmezdi. İzlerken çok eğlendim ve orada olmak istedim. Ben çocukken sokaklarda ayı oynatıp para toplarlardı. Orada ayıyla insan...
  12. D

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu teşekkürler.hoşbuldum :)

13. D

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba Bir gün ülkemde ve dünyada her şeyin düzeleceğine dair umudum hep oldu. Doğayı ve onun parçası olan her şeyi seviyorum. Burada olmamın nedeni de sanırım bu.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR