Arama sonuçlarınız

1. Z

arkadaşlar merhaba Elimde birçok Mercedes Gwagen W460 parçası var. iletişime geçmek isteyen...

arkadaşlar merhaba Elimde birçok Mercedes Gwagen W460 parçası var. iletişime geçmek isteyen 05338620395 bana whatsapp tan yazabilir.

2. Z

Fotoğraftaki Parça İsimleri Nedir ?

Birinci fotodaki siyah parça bir kapaktır. O kapak çıkarıldıktan sonra mercedeslere özel yapılmış yağ ölçüm çubuğu ile şanzıman veya motor yağı ölçülür. İkinci fotodaki Elektirikli parça. Selonoitdir. Hava selonoiti. Vakum ile turboların devreye girdiği modellerde turbonun devreye Girnmesini...

3. Z

Satılık Land Cruser

Kıbrısta satılık Toyota Land Cruser 4.2cc düz vites sol direksiyon Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Z

Satılık Land Cruser 4.2cc

5. Z

Satılık Land Cruser 4.2cc

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Z

Satılık Difransiyel Ve Ebach Yaylar Var

Arkadaşlar elimde w460 'ın birçok parçası var. Ilgilenenler mesaj atsın telefonda arasın. Skype tan video call yapsın ve malları göstereyim.......
  7. Z

90 Model Yada Alti G Kasa Alirken Dikkat Edilecekler.???

Ynt: 90 Model Yada Alti G Kasa Alirken Dikkat Edilecekler.??? Kaporta ön cam'ın altında çürük var mı? ön sileceklerin kaporta ile bağlantı noktalarında boşluk var mı? aracın tabanında çürük var mı? aracın arka lambalarının alt kısmında çürük var mı? ön lambaların çıkarılıp yuvalarının kontrol...
  8. Z

2,9 Tdi Mercedes Sprinter Motoru Arıyoruz ve G Serisi Topluyoruz

Gardaş istanbulda çok iyi durumda birtane vardı onun durumunu öğrenip sana donerim...

9. Z

Ağrı Dağı Rotaları

Ynt: Ağrı Dağı Rotaları Sayın kardeslerim tavsiyenizi ve verdiginiz web sayfasında çok güzel bilgi var çok teşekkür ederim. Antremanlara devam ediyoruz. Saygılar

10. Z

Ağrı Dağı Rotaları

Ynt: Ağrı Dağı Rotaları Merhaba arkadaslar Ben Kıbrıs ta yasıyorum ve arkadaslarımız ile burada hiking yapıyoruz. Bunun yanında Kaya tırmanışları da yapıyorum. Bu sene hedefimize ağrı dagını koymayı düşünüyoruz. Fakat bir de kackarlari düşünüyoruz. Aramızda hiçbirimiz 2000rakimin üstüne...
  11. Z

Mercedes G-Class Yedek Parça Paylaşımı

Ynt: Mercedes G-Class Yedek Parça Paylaşımı Herkese selam arkadaslar Aelimde olan parcalari yazıyorum. On dingil Arka dingil On kaliperler On şaft Arka saft Transfer box On difflock Arka difflock 5 vites gereği sanziman 711.116 sanziman Orta difflock pompaları ve ayağı ve çubukları Sol on...

12. Z

Off Road Kullanımı için Yapılmış G

Ynt: Off Road Kullanımı için Yapılmış G Sayın Berk; karışıklık için sorry :) gün içinde ne zaman uygunsan arayabilirsin. saygılar utkan
  13. Z

Ynt: Off Road Kullanımı için Yapılmış G Sayın Doğan; ikinci el w463 parçası bulabiliyorum. buradan size gönderirim sıkıntı olmaz. isterseniz telefonda konuşur siz bize biz size yardımcı oluruz. telefon numaram burada istersen skype den de konuşuruz 0542 883 02 02. saygılar utkan
  14. Z

Gd300 yardım

Ynt: Gd300 yardım Way Hüs55 :) Abi pazar günü ben yürüyüşe gittim ama Şakir Hocalar Land rover çekmek zorunda kalmış. Landrover ile sudan geçmeye çalışmışlar ve makine su çekti neyseki orada şakir hoca G280 ile onları vinç yardımı ve makara sistemi ile çekti yoksa orada tek başına zor...

15. Z

Gd300 yardım

Ynt: Gd300 yardım Arkadaşlar Türkiyenin T sini küçük yazdığım için özürdilerim acele ile oldu değişemedim.
  16. Z

Gd300 yardım

Ynt: Gd300 yardım My first; Dostum bu kadar yazının arkasına difender alırsan yazık edersin. bir video paylaşalım ama önce bulmam lazım sonra konuşalım. Kıbrısta bir dereyatağında aracın altı yere değmeden gidemeyen araçmı tercih edersin yoksa bir tkeri bile çekse onunla bile mücadele eden g...
  17. Z

Ynt: Off Road Kullanımı için Yapılmış G Doğan Bey, Tamir kitapçıklarının arkasında genellikle kullanılan özel aletlerin bilgisi verilir ama garajda en çok kullandığımız iki alet var. birincisi tekerlerin göbek vidalarını çözmek için kullanılan alet bir de benzin araçlarda sübap ayarlarını...

18. Z

En İyi Turbo Dizel Motor Hangisidir?

Ynt: En İyi Turbo Dizel Motor Hangisidir? Dizel turbo makinelerde en iyi performans gördügüm araç volkswagen TDI makinelerdir. araçların sadece makine olarak değil şanzıman ile de bunu desdekliyor olmaları araca müthiş bir ara süratlenme veriyor. volksWgen 2006 da bir araç üretmişti araba turbo...
  19. Z

g serisi low range

Ynt: g serisi low range hüs55 in söylediklerine ek olarak, W460ta neden 5 konum vardır Niye; araç hareket halindeyken konumunu değişebilirsiniz. DİKKATLİ OLUN (GA) LOW RANGE'E TAKARKEN KESİNLİKLE VİTESİ BOŞA ALIN SONRA ARACIN DEVRİNİ TAHMİN EDEREK SEYRETTİĞİNİZ VİTESİN İKİ VİTES ÜZERİNE...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri