Arama sonuçlarınız

1. oktay1368

Çekmek Karavan Elektrik

Cümleten hayırlı günler yeni bir çek ve karavan aldım Güneş Enerji paneli toplam ne kadara mal olur ikinci el temin edebilir miyim

2. oktay1368

Defender Göyüs Ve Havalandırma

Merhaba defender dostları elimde defender eskitip göyüs parçaları sıfır olarak bulun maktadır ihtyacı olan arkadaşların iletisim e gecerek ihtiyaçları karşılanır 05320603623
  3. oktay1368

Bd 30 Motor Land Rover Baskı

Arkadaşlar aracımın şanzıman bilyası dağıldığından yaptırdım fakat iki gündür derbraj ayırmıyor yeni baskı balata aldık herne yaptıysak bir türlü çözemedik şuanda trabzon dayım böyle bir sıkıtıyla karşılaşan arkadaşımız varmı yardımlarınızı bekliyorum

4. oktay1368

Arka Lastikler

hayırlı akşamlar arkadaşlar benim bir sorunum var yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum defender aracım arka lastikler iç kısımlardan aşırı yemişler her iki lastikte içten tamamıyle kabak dış taraf dişler dahi duruyor nereden kaynaklanıyor
  5. oktay1368

Gösterge Panosu

arkadaşlar göstergelerin konulduğu plastik pano ve eskitip torpido alt ve üst sıfır ihtiyacı olan arkadaşlar benimle irtibata geçsinler tlf 05312917838

6. oktay1368

Bd 30 Mtorlu Ve Lt 67 Şanzımanlı

değerli form üyüsi arkadaşlar bd 30 motorlu ve lt 67 şanzımanlı aracıma 265/80/16 lastik takarsam eksisi veya artısı nelerdir konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim bol çamurlu eğlenceler

7. oktay1368

Gezenbilir Üyelerine İndirimli Defender

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-sahibinden-bd30-3.0-lt-motorlu-arazi-canavari-138985142/detay belirtilmiş olan ilandaki aracımı acilen satmak zorundayım defender sevdalılarına
  8. oktay1368

Radyatör

değerli arkadaşlar aracımın radyatörü düzen tutmadığından yenisini almayı düşündüm yeni fiyatı 680 tl olduğunu öğrenince cıkma radyatör düşünü yorum bunun için radyatörün ölçüsülerini bilen arkadaşların yardımcı olmalarını riça ediyorum.
  9. oktay1368

defender a bir bd 30 motor uyglaması daha

değerli defender sevdalıları 2.5 dizel aracıma bd 30 nissan motor uygulaması gercekleştirdim fakat motor gerçekten süper fakat şanzıman yetersiz ve ses yalıtımı yapacam ses yalıtımı için gerekli sağlıklı malzeme isimlerini siz değerli defender sevdalılarından almak istedim önceden yapan...

10. oktay1368

hyundai i30

arkadaşlar merhaba. araba almayı düşünüyorum. 3 araba arasında kaldım. tecrübeli arkadaşlardan fikri olan var mı. 1-hyundai i30 1.6 dizel crdi otomatik 128 hp 2-yeni astra sedan 1.4 benzinli cosmo otomatik 140 hp 3-yeni astra sedan 1.3 dizel manual 95 hp

11. oktay1368

4x4 pikap

arkadaşlar kendim deffender kullanıyorum. sizden avda kulanmak için 4x4 pikaplardan hangi modeli,yakıtı, vergisi hakkında bilgisi olanlardan yardım ve tavsiye istiyorum. tşk ler.
  12. oktay1368

defender a motor ve lastik secimi

merhaba defender sevdalıları 1989 beyaz dizel aracıma motor tavsiyelerinizi ve lastik olan arkadaşların cıkmada olsa olur tavsiyelerini bekliyorum teşekkürler

13. oktay1368

gürcistan gezisi 15/06/2012

değerli arkadaşlar bügün bir kaç gündür pilanını yapmış olduğum gürcistan gezisine van/erciş ten hareket edeciyiz yol guzer gahı olarak muradiye çaldıran, doğubayazıt ,ığdır,tuzluca,digor,kars,susuz,ardahan ve posof kapıdan geçiş yaparak tiflise varacaz güzergahımızda bulunan doğa...
  14. oktay1368

defender satış

arkadaşlar 1989 model beyaz 2.5 dizel sahibinden comda van erciş diye ararsanız görebilirsiniz bu aracımı acilen satmaktayım gezenbilir üyesi arkadaşlara duyrulur oktay 0546 945 99 22
  15. oktay1368

xsara kasa

merhabalar arkadaşlar 2004 model xsara aracımla depremde takla attım araç kaporta olarak bitik satılık kasa lazım bildiğiniz veya elinde olan arkadaşların yardımcı olmalarını bekliyorum 0546 945 99 22

16. oktay1368

ercişten birkaç kare.. ve defender

afet evleri şantiye alanı gezintisi
  17. oktay1368

110 dizel marş dinamosu <motoru<

arkadaşlar marş dinamosu devanlı lehim bıraktığından değişmek zorundayım fiyatlardan bilgisi olanların paylaşmasını rıca edecem
  18. oktay1368

sonunda deprem sonrası benimde defenderım oldu,

arkadaşlar ben van erciş,ten oktay yıllardır defender arkasında koştum tam alacak oldum deprem vurdu arabamı evimi yok etti fakat arkasından diyarbakırda bir defender aldık kötü bir zamana geldi arabayı yakın diye trabzonda yaptırmayı düşündüm internetten yapmış olduğum araçtımalar sonunda bir...

19. oktay1368

Defender Alacağım, Usta Yardımına İhtiyacım Var

defender hastasıyım 90 model bitane pazarlık aşamasındayım araçın motoru yağ yakıyomuş ve direksiyonda yarım tur boşluk var ayrıca şanzumanda ufakta olsa bakıma ihtiyacı var araç 2.5 dizel istanbul veya cevresinde işin ustası aynı zamanda ucuza yapan bir usta adresi ve tlf nosunu bildirir seniz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri