Arama sonuçlarınız

1. st

Kendi Karavanını Yapanlar; Kandıralı

konu çok akıcı bir şekilde takip ettim paylaşımınız için teşekkür ederim iki olayı merak ettim çok küçük bir masa yerleştirdiniz ve wc koymadınız karavan edinmeyi düşünen biri olarak bunun nedenini öğrenmek isterim karavanınız ile iyi tatıller...

2. st

Karavanımın Yapımına Başladım Yorum Ve Önerilerinizi Bekliyorum

siz günlerce uğraşmışsınız ben bir çırpıda okudum ellerinize sağlık çok güzel olmuş yıllardır kamyonet kullanan birisi olarak bir tavsiyede bulunmak istiyorum arkaya bir geri görüş kamerası koyarsanız ileri giderkende çalışabilecek şekilde elektirik bağlantılarını yaptığınızda sizin dikiz...
  3. st

Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer - Bekir Kemal Ataman (TA2RX)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer - Bekir Kemal Ataman (ta2rx) Baştan sona zevk ile okudum herkeze teşekkür ederim

4. st

L200 Magnum Da Rampada Kalkma Sorunu

Ynt: L200 Magnum Da Rampada Kalkma Sorunu öyle bir kullanmaya platin balatalı traktörler bile bir yere kadar sabreder :)
  5. st

Ynt: L200 Magnum Da Rampada Kalkma Sorunu direksiyon tıkırtısını yeni kasalarda ben de yaşıyorum 2 defa değiştirdim ama artık alıştım herhalde :) bu son örnekte birçok araçta olabilecek bir şey debriyaj ısındığında kamyon ve kamyonetlerde daha çabuk olacağı kanaatindeyim saatlerce trafikte...

6. st

2007 Mitsubishi L200 projesi

Ynt: 2007 Mitsubishi L200 Projesi takip araç güzel olmuş kazasız günlerde kullanmanız dileği ile sepet işine aynen katılıyorum

7. st

Ynt: L200 Magnum Da Rampada Kalkma Sorunu hakan bey çok uzun zamandır l200 kullanıyorum hatta şu an kullandığım 4. l200 üm böyle bir sorunla karşılaşmadım 35 inç lastiklerle dahi
  8. st

L200'den Canavar Kamyon

Ynt: L200'den Canavar Kamyon herkese selamlar bu yıl sarayda pek kış olmadı bende yükseltme kitini takmadım henüz ama yaza çıkarken aracımı satıcam bu yıl işler biraz değişti 4x2 bir araç kullanıyorum, benim araç çoğu zaman boşta yatıyor. arabaya müşteri olmayı isteyen bir kaç kişi ile de...
  9. st

L200'den Canavar Kamyon

Ynt: L200'den Canavar Kamyon denge sorunum olmadı aks lar ile ilgilide problem yaşamadım ama üst salıncağa çok yük bindi bu kış onu da halledicem asfalt yolda serilik haliyle düştü ama kullanması yinede çok zevkliydi ustayı bilemiyorum bu aralar yurt dışına çıktı bende bekliyorum

10. st

L200'den Canavar Kamyon

Ynt: L200'den Canavar Kamyon aracı nisan başından beri orijinal hali ile kullanıyorum kış gelirken tekrar yükselticem birkaç noktayı değiştirmeyi düşünüyorum ama şimdilik bunlar biraz aklımı kurcalıyor herkese iyi bayramlar

11. st

reno 87 model

Ynt: reno 87 model renoyu nivayla takasla :) reno ne tip birşey saygılar selamlar iyi bayramlar
  12. st

L200'den Canavar Kamyon

Ynt: L200'den Canavar Kamyon :) :) ;D ;D iyiymiş

13. st

Saray

Ynt: Saray selamlar gezenbilir ve saraya hoş geldiniz biraz uzak olsada iğneadayı da görmenizi tavsiye ederim
  14. st

L200'den Canavar Kamyon

Ynt: L200'den Canavar Kamyon salıncaklardaki artikülasyon takozlarını orjinal ölçülerinde yerlerine taktık ama lastikleri birazdaha dışarı bastırdığımızdan dolayı biraz artmış ama yinede biraz artmış artikülasyonun artmasını isteyenler takozların yerlerini biraz daha açık olarak imal...
  15. st

BTW L200 7" Lift Kit

Ynt: BTW L200 7" Lift Kit ben tüm yazdıklarınıza sonsuz değer veriyorum bunlar hiçbir yerde bulamayacağımız bilgiler ama sadece durumuzu açıklamak istedim çok teşekkür ederim

16. st

BTW L200 7" Lift Kit

Ynt: BTW L200 7" Lift Kit kürşat bey bu resimlere çok uzun baktım ama aks açıları hiç belli olmuyor aks açıları orjınal açılarının az altında bile kaldı ayrıca sadece aksları ve kovanı modifiye yeterli olacağını sanmam şaftların hatta şanzımanın ve debriyajın modifiyesi de şart ama onlarla işi...
  17. st

L200'den Canavar Kamyon

Ynt: L200'den Canavar Kamyon beğenen arkadaşlara teşekkür ederim saraya gelen hatta geçerken uğrayan tüm arkadaşlara çayım hazır. ben aracı ihtiyacım olduğu için bu hale getirdim bir ay sonrada eski haline döndrücem yaz aylarında fazla zorluk çekmiyorum işin ustası da değilim mühendisi de...
  18. st

R/D Lock mu ATSC mi tercih edilmeli hangisi daha iyi ?

Ynt: R/D Lock mu ATSC mi tercih edilmeli hangisi daha iyi ? fena burmuş geçmiş olsun

19. st

L200'den Canavar Kamyon

Ynt: L200'den Canavar Kamyon ....
  20. st

L200'den Canavar Kamyon

Ynt: L200'den Canavar Kamyon beğeniniz için teşekkür ederim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız