Arama sonuçlarınız

1. the venturer

Fikriniz Onemli

1987 model 2.6 lpg li uzun kasa (bunu ne diye adlandiriyorsunuz hic fikrim yok kusira bakmayin) ve gercekten de oldukca diri ve temiz orjinal duran bir arac buldum. İlk offroad aracim olacak. Cok sert zeminler olmamak uzere kisin karda yazin tozda toprakta ailecek gezmek icin kullanacagim. Klima...

2. the venturer

Muhtelif şeyler- Garajdan artanlar

Belki birilerinin işine yarar. USR Robotics ve adaptörü. Sapasağlam. Avermedia marka, bilgisayar için televizyon kartı. CD, uzaktan kumanda ve modülü mevcut. Çakmak adaptöründen çalışan hiç kullanılmamış pompa ve değişik ebatlarda uçları.
  3. the venturer

şişme Yatak ve Pompa

Bir kere bile kullanılmadılar. Garajı toparlarken elime geçtiler. Belki işinize yararlar.

4. the venturer

TurkeyRunJuly2011

Herkese tekrardan merhaba. 7 Temmuz'da başlayıp, tamı tamına 5980 km sonra 24 Temmuz'da kazasız belasız bitirdiğimiz geziyi elimden geldiğince, dilim döndüğünce sizlerle paylaşmaya başlıyorum. Aslında gezide ilk görülecek yer: Gelibolu Yarımadası idi. Fakat sembolik ve fiilen gezi 5 Temmuz...
  5. the venturer

Ayder-Ovit Gölü arası yol?

Arkadaşlar merhaba. Ayder yaylası ile Ovit Gölü arası aradan kestirme bir yol var mı? Varsa durumu nedir? Alternatifim: Ayder'den aşağı iniş ve sonra tekrar güneye yukarı yönelme, İkizdere'den Ovit'e varış. Şimdiden teşekkürler.

6. the venturer

Giriş: Vize-Kömürköy, Çıkış: İğneada-Demirköy

Trakya'dan herkese merhaba. Geçtiğimiz Kasım ayında yaptığım gezimi sizlerle paylaşmak istedim. Yaklaşık 355 km idi. ve Çilingoz- Vize derken kendimi Bulgaristan sınırında buldum. Bir günde yaptığım bu gezi beni soğuk kış gününde gerçekten yormuştu ve offroad ağırlıklı idi. Toprağa bulaşmak için...

7. the venturer

Acil Yardım

Arkadaşlar hepinize merhaba. Ne yaptıysam beceremedim. Haftasonu boyunca kamplı offroad yarışımız var. Bir rota çizdim fakat ne yaptıysam cihazda göremedim. Cihaz rotayı kısaltıyor ve bayraklandırıyor. Sanırım kafasına göre viapoint ekliyor her dönemeçte. Kullanmadığım program kaldımı...
  8. the venturer

Rota Tavsiyesi

Merhaba. İstanbul-Yalova-Bursa- Kaz Dağları Milli kampı'na kadar asfalt yolu görmeden, offroad ağırlıklı rota kayıtlarınıza ihtiyacım var. Teşekkür ederim.
  9. the venturer

Rota Tavsiyesi

Merhaba. İstanbul-Yalova-Bursa- Kaz Dağları Milli kampı'na kadar asfalt yolu görmeden, offroad ağırlıklı rota kayıtlarınıza ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

10. the venturer

Alınık Telsiz

Hiç anlamadığım bir konu. Yardımcı olursanız sevinirim. Yaklaşık 20 tane motor ile uzun ve zor bir yolumuz var kısmetse. PMR özellikli telsiz nedir bilmem ama sanırım en amatörü. Bir adet lazım. Bilgi verip yardımcı olursanız sevinirim.

11. the venturer

Bahar Geldi Buralara!

Havalar ısınıyor.. Papatyalar yeşile karışmış bile çoktan... Dalgalar durulmuş; denize renk gelmiş...Kuşlar ötmeye başlamış ve en güzeli de herşey mutlu. İşte ispatı:
  12. the venturer

Yeni Çantalarım

Herkese merhaba. Motosikletime (BMW F650GS) takacağım çantalarım az önce geldi ve ben hemen resimlerini çekip, bu başlık altında sizlerle paylaşmak istedim. Montaj işine bugün başlamayı düşünüyorum. Resimleyip burada sizlerle paylaşacağım. İşte resimler: Yan braketleri çok sağlam...

13. the venturer

2010 Rallisi

Arkadaşlar merhaba. Önümüzdeki yaz kısmetse yine bir gezi gözüküyor. Bu sefer ADVrider'dan 3 arkadaş(şimdilik) kesin bana katılacak. Sınırdan alıp bir Türkiye turu yapmayı düşünüyoruz. Sizce nereleri görebiliriz, nerelerde kalabiliriz? Kamp noktaları, oteller, restaurantlar,vb... Elinizde GPS...
  14. the venturer

2010 Rallisi

Arkadaşlar merhaba. Önümüzdeki yaz kısmetse yine bir gezi gözüküyor. Bu sefer ADVrider'dan 3 arkadaş(şimdilik) kesin bana katılacak. Sınırdan alıp bir Türkiye turu yapmayı düşünüyoruz. Sizce nereleri görebiliriz, nerelerde kalabiliriz? Kamp noktaları, oteller, restaurantlar,vb... Elinizde GPS...
  15. the venturer

Boydan Boya Karadeniz 2009

Herkese merhaba. Uzatmalarla birlikte 8 gün ve 4000 km süren Karadeniz gezimi sizlerle bu başlık altında paylaşacağım. Tatilim devam ettiği için ve sabit bir yerde durmadığım için, internet buldukça resimlerimi ve tecrübelerimi sizlerle paylaşacağım. Geziye başlamadan önce kabataslak bir rota...

16. the venturer

Tarih ve Enduro İçiçe...

Cumartesi günkü geziden. Hava çok sıcaktı ve motor soğutma sistemini yeni elden geçirmiştim. Test için bundan daha iyi fırsat olamazdı. Rota ve attığım izler: Google Earth Garmin Mapsource İlk güzergah Değirmenköy. Daha önceden arabayla geçerken, gördüğüm birkaç yapı ve bir türbe...
  17. the venturer

BMW F650 GS Yaz bakımı

Hepinize merhaba. 9500 km kullandığım yağı değiştirme vakti gelmişti. İşe grenajları çıkarmakla başladım. Plastik aksam oldukça yumuşak. Korkmanıza gerek yok. Yağ tankının çıkarılması. Üstteki vidayı sökün. Ayrıca iki tane de geçme pim var. Bu pimleri de kargaburnu vasıtasıyla çıkardım.Tankın...
  18. the venturer

Tek Kişilik Çadır Aranıyor

Tek kişilik, motosiklette taşıması kolay, çadır ve uyku tulumu olarak da ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

19. the venturer

Anastasios Duvarları

Hepinize tekrardan merhaba. En son gezimi sizinle paylaşıyorum. Hava soğuk, 5-8 derece, güneş ve yağmur birarada, dünyada ilk üçe giren ve maalasef bizim bilmediğimiz ya da billip de ilgilenmediğimiz, dünya miraslarından birine ne kadar yakın yaşıyormuşum! İşte ispatı.... Çin Seddi, Hadrian...
  20. the venturer

Photomapper (Geotagging software)

Bu (bedava) program, rotalarınızı Google Earth'e çektiğiniz resimlerle beraber atmanıza yarıyor. Rotalarınızın üzerinde çektiğiniz resimleri görebiliyorsunuz. Gayet iyi çalışan ve hassas bir program. Yalnız DİKKAT;fotoğraf makinenizin zamanı; GPS cihazınız ile aynı olacak. Link...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR