Arama sonuçlarınız

1. W

4*4 90 HP DUSTER

Ynt: 4*4 90 HP DUSTER cok tesekkur ederim cevabiniz icin ama benim icin onemli olan zaten 4x4 olani gerekiyor arazide kullanacagim cunku, donanim olarakta 2. araç olacagi ve benim icin sadece yakit tasarrufu ve hafif arazide kullanim olsun istedigim icin onemli degil.

2. W

Dacia Duster Yakıt Tüketim Tecrübeleri (Fuel Consumption)

Ynt: Dacia Duster Yakıt Tüketim Tecrübeleri (Fuel Consumption) arkadaşlar merhaba, sanırım önümüzdeki hafta duster 4x4 90hp ambiance modelini almayı düşünüyorum. burada okuduğuma göre genelde 110 hp için yakıt sarfiyatları yazılmış, 90 hp modeli için de aynı değerler geçerli olurmu acaba ...
  3. W

ranger yükseltme

Ynt: ranger yükseltme 4

4. W

ranger yükseltme

Ynt: ranger yükseltme 3
  5. W

ranger yükseltme

Ynt: ranger yükseltme 2

6. W

ranger yükseltme

Ynt: ranger yükseltme yeni resimler..

7. W

Ford Ranger 4x4

Ynt: Ford Ranger 4x4 selam arkadaşlar kamyonum sonunda istediğim hale geldi :) şimdilik 1 adet resim var ama ilerleyen günlerde daha güzel ve bol fotoğraf ekleyecem.
  8. W

Ford Ranger 4x4

Ynt: Ford Ranger 4x4 bende'de 2004 model var o söylediğiniz boş yerlerde C ile gösterdiğiniz düğme'de gösterge tablosunun ışık derecesi ayarlama düğmesi var, A boş bende'de B ise ayna ayarlama düğmesi. Saygılar.
  9. W

Ford Ranger 4x4

Ynt: Ford Ranger 4x4 cok tesekkurler ben 1 senedir uyeyim ama yeni yeni aktif oluyorum :)

10. W

Ford Ranger 4x4

Ynt: Ford Ranger 4x4 bildigim kadariyla yok ama daha bilgili arkadaslar var onlar bilebilirler sanirim

11. W

Ford Ranger 4x4

Ynt: Ford Ranger 4x4 Teşekkür ederim.
  12. W

Ford Ranger 4x4

Ynt: Ford Ranger 4x4 ....

13. W

Ford Ranger 4x4

Ynt: Ford Ranger 4x4 çok teşekkür ederim iletişime geçeceğim sizinle...
  14. W

Ford Ranger 4x4

Ynt: Ford Ranger 4x4 merhaba aracınız çok güzel kazasız belasız kullanın ben sizden tampon ve tavan aparatını nereden aldınız , birde sanırım yükseltme kiti var hangi marka ve nereden aldınız merak ediyorum bende'de 2004 ranger 4x4 var ona da biraz modifikasyon yapmak istiyorum ama pek parça...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri