Arama sonuçlarınız

1. meriçbager

Gezenbilir Land Rover Buluşması (7-8 Aralık 2013)

Ynt: Gezenbilir Land Rover Buluşması (7-8 Aralık 2013) Arkadaşlar ben ev sahibi olarak size öncülük yapıp yaylaya çıkmayı çok isterdim. Cumartesi günü çalıştığımdan ancak akşam kampta görüşebiliriz. Zaferinde kar küreme ekibinde nöbeti çıktığından gelemiyor. Odun işini çok...

2. meriçbager

Land Rover 2013 Buluşması

Ynt: Land Rover 2013 Buluşması 01- Derya Turan 02- Burak Dokur 03- Ender KURUTLU 04- Nejat ve saz arkadaşları 05- Özgür Yörüker 06- İbrahim Gülay 07- Mert Kiğılı 08- Zafer Bager 09- Haydar Celayir 10- Onat Ağcabay 11- Sedat Açıl 12- Efe Karaismailoğlu 13- Berk & Onur Güneri brothers 14- İbrahim...
  3. meriçbager

Defender Kazası

Ynt: Defender Kazası Çok uzun zamandır bu forumda bulunmuyordum taaa kii Defender'e laf atılıncaya kadar. Yani yinede bey diye hitap etmek gelmiyor içimden ama. Bülent bey sayesinde takılmaya başladık. Eski ve şimdiki durumu ile mukayese edildiğinde, önceden forumda beğenilmeyen...

4. meriçbager

Defender Kazası

Ynt: Defender Kazası Bülent bey sana kaç para veriyorlar söyle belki biz Defender çiler olarak daha fazlasını veririz. ;) ;) :D :D ;D ;D
  5. meriçbager

Defender Kazası

Ynt: Defender Kazası Murat bey sizin uygun üslup ile yazıyor dediğiniz kişi bizim en büyük tutkumuz olan bu araçlara hiç bir bilimsel dayanağı olmadan muşlu, mişli, duydum gibi sözlerle eleştiri yapıyor. Biz öyle seviyoruz bu araçlarımızı ki ona yapılan hakaret bize yapılmış...

6. meriçbager

Defender Kazası

Ynt: Defender Kazası Bu videoya bayılıyom ya

7. meriçbager

Defender Kazası

Ynt: Defender Kazası Yukarıda yazmış olduğunuz yazıda hiç bir dayanağı olmayan mişli muşlu ve çok komik bir yazı yazmışsınız. Bu yazıya göre size bu cevap yazılmıştır. Benim gibi 30 yılını Defender ile geçirmiş birine bu sözlerden sonra olgun cevap beklemen biraz zor. Ayrıca bu...
  8. meriçbager

Defender Kazası

Ynt: Defender Kazası Ha ha ha ha ha ho ho ho ho ulan çatlayın be hatta patlayın be. Kedi uzanamadığı eti mındar edermiş
  9. meriçbager

Defender için Hidro Vinç Montajı Yapan Var mı? ( Nasıl Yapılır)

Ynt: Defender için Hidro Vinç Montajı Yapan Var mı? ( Nasıl Yapılır) Berk bu resimlerdeki vinç mekanik vinç hidrolik değil şanzımandan bir şaftla hareket alıyor o şanzımanda series şanzımanı defenderden farklı. Bu tip vinç uygulaması tr de de bazı kamu araçlarında var ben gördüm

10. meriçbager

Defender Vitesleri

Ynt: Defender Vitesleri Erhan bey vides kutusu öne doğru uzanan kısımdır. Seviye tapası araca göre sol tarafında vides kutusunun gövde sindedir pompa olmadan yağ dökemezsiniz Buraya ATF 2. Arazi kısmının tapası şanzımanın tam arkasında arkaya bakan kısımda Arka şaftın şanzımana...

11. meriçbager

Defender Vitesleri

Ynt: Defender Vitesleri Erhan bey Defenderlerin Şanzımanlarının Vides kutusu kısmına ATF Arazi kısmına 90 numara dişli yağı konur. Vides kutusuna ATF konulmasının sebebi şanzımanın imalatındaki işleme teknolojisi ile alakalıdır. İmalatta dişliler arasındaki tölerans nekadar...
  12. meriçbager

Defender Vitesleri

Ynt: Defender Vitesleri Vides kutusunda hangi yağ var eğer ATF yerine 90 numara yağ koyulmuş ise vides geçişlerinde zorluk olabilir ileride prizdirek ve kamalı milde sarma başlayacaktır.

13. meriçbager

SOSDER; 2. Anadolu Off-Road ve Doğa Sporları Şenlikleri (30-31 Ekim 2010)

Ynt: SOSDER; 2. Anadolu Off-Road ve Doğa Sporları Şenlikleri (30-31 Ekim 2010) Biz de orada olacağız
  14. meriçbager

Defender Kazası

Ynt: Defender Kazası
  15. meriçbager

Defender Kazası

Ynt: Defender Kazası Nejat o kadar önemli değil yanlışlığı düzeltmek için söylemiştim

16. meriçbager

Kıyı Karadeniz

Ynt: Kıyı Karadeniz Çok güzel kareler. Paylaşım için teşekkürler.
  17. meriçbager

Defender Kazası

Ynt: Defender Kazası Nejat kimlik bilgileri olmadan insanlarla konuşmak bana kaçak dövüşmek gibi geliyor. Bence kişisel bilgileri yazmak karşı tarafa saygıdandır. Olayı kişisellertirmeyeli deniyor o markalaştırırken birşey olmuyor. Nejat ben Meriç, Zafer benim bir küçüğüm onun küçüğü...
  18. meriçbager

Defender Kazası

Ynt: Defender Kazası Ben aynı soruyu tekrarlıyorum. Boğuntuya getirmeyelim. öyle kimlik gizlemekle bu iş olmaz.

19. meriçbager

Defender Kazası

Ynt: Defender Kazası Sayın olasiliksiz bey misin bayan mı bilmiyoum önce sen kendini bir tanıtırmısın bizim ismimizle oturduğumuz adres dahil herşeyimiz meydanda hiç kimseden saklayacağımız hiç bir şeyimiz yok öyle ortalığa laf atıp kariştırmakla bu iş olmaz sen kimsin hangi aracı...
  20. meriçbager

Defender Kazası

Ynt: Defender Kazası 60 Yıldır üretilen, dünyanın her yerinde kullanılan, hatta dünyanın bir çok ordu gibi önemli yerlerinde kullanılan, başarısının konuşulmaya bile gerek olmayan bu aracın hakkında kotü konuşmanın altındaki sebebi yıllardır düşünüp dururum ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri