Arama sonuçlarınız

1. serve

2009 Magnumların Tümünde Rallyart Mevcutmudur?

Merhaba, Yeni aldığım ve ruhsatında magnum 131 kw olarak belirtilen aracımda ralyart kutusu mevcut değil.İncelendiğinde sökülmüş izleri yok.Servise sorduğumda 2009 yılında magnumarın ralyart yerine, yeni model instyle modelinde olduğu gibi daha büyük türbolu olduğunu belirtiyorlar.Bu konuyla...

2. serve

Liberty Renegade için hangi servis veya usta?

2005 liberty-Renegade 2.8 CRD için devamlı gidebileceğim, tercihen İkitelli B.Çekmece arasında bir yerde servis veya usta tavsiyelerinize ihtiyacım var.Son 80.000 bakımı HAS otoda yaptırdım, ama bana çok pahalıya mal oldu.Direksiyon hidrolik sisteminde veya pompada yeni oluşan ses-arıza için çok...
  3. serve

2005 2,8 crd Renegade yakıt tüketimi

2005 model jeep Renegade aracımın yakıt tüketimi oldukça yuksek olduğunu düşünüyorum.Daha önce jeep marka araç kullanmadığım için belkide ben yanılıyorumdur, ama pajero ile kıyasladığımda yakıt tüketimi bence çok fazla..yani 2,8 crd motor 12-13 lt/100 km. gibi bir yakıt tüketime sahip.Araç...

4. serve

Jeep limited renegade arka balata yardım

Ustadlar, renegade için arka fren balatalarına ihtiyacım var..avrupa yakasında servisler hariç temin edebileceğim bir yer varmıdır?
  5. serve

Jeep renegade 2005 2,8 CRD yukseltme, vinç yardım

Arkadaşlar Merhaba, Forumda yeniyim.Bu günlerde aldığım jeep renegade 2005 model 2,8 crd için 2'' yükseltme,vinç ve arazı lastiği için tavsiyelerinize ihtiyacım var.Bunları nerelerden ve kaça temin edebilirim, monte ettirebilirim..kısacası uzman offroadcuların görüş ve önerilerine ihtiyacım var...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri