Arama sonuçlarınız

1. Kaan çelik

Land Rover 2003 Td4 Acil Yardım

Ynt: Land Rover 2003 Td4 Acil Yardım s a 2000 model 2.0 di 3 yıl bindim iyi bi ustan yoksa allah kolaylık versin defransiyel takozlarınada bir baktır derim 90 100 km düşme de mazot pompasından olabilir yakıtı güvenilir istasyonlardan almaya dikkat et saygılar eski bi freelandercı olarak sizlere...

2. Kaan çelik

Corolla Ae101 Efsane Kasa-mı?

Ynt: Corolla Ae101 Efsane Kasa-mı? kanyak arkadaşımız bir video yüklemiş benim demek istediğimde aşağı yukarı öle bişey bindim gezdim test ettim ve yaşadım ve bunuda etrafımda bütün bu arabalara binenlerden duydum sadece ben değil yani eski kasaya gelince sizin bindiğiniz sakyüz belkide...
  3. Kaan çelik

Ynt: Corolla Ae101 Efsane Kasa-mı? sakyüz bu araçlara uzun süre bindinmi sahibi oldun mu?

4. Kaan çelik

Ynt: Corolla Ae101 Efsane Kasa-mı? 1996 xei klimalısı vardı bende gecen yıl değiştirdim tamirciyi unutturur 10 saat gırtlak dolu klima acık yol giderdim(bodruma) banamısın demezdi sağlam arabalar fakat fren zaafı var ıslak havalarda anında kızak gibi kayar ani frenlemede,yağ gibi kayar yolda...
  5. Kaan çelik

Başlangıç İçin V-Storm Dl-650 Uygun mu?

Ynt: Başlangıç İçin V-storm Dl-650 Uygun Mu? s a cok sevdiğim bir abim 4 yıl 110 luk ınnova tarzı otomatik vites motora bindi 1 yıl önce ybr 125 aldı(ön tecrübe )vitesli motorların özellikleri vardır kalkışlar duruşlar sollamalar ani hızlanmalar ani duruşlar bu motor 2 3 ay sonra az gelmeye...

6. Kaan çelik

Scotter Tavsiyesi

Ynt: Scotter Tavsiyesi bir komşumda var yamaha cygnus x 20 lira benzinlen 100 km yapıyorum dio ve bende karbüratörlü düşünüyodum sonra elektronik injeksiyona yöneldim ama onunda bakımı biraz daha zor ve 1000 tl fiyat farkı var bu scooterler tekerlekleri küçük olduğu için yakıtı cok tüketiyolar...

7. Kaan çelik

Scotter Tavsiyesi

Ynt: Scotter Tavsiyesi s a fizzy 125 ile cygnus l arasında gidip geldim gecen hafta dadaş motora düzceye gittik biraz inceledik fizzy 125 biraz geniş ayak aralığı cynus tan biraz daha güçlü allah nasip ederse bi fizzy olacak büyük ihtimalle saygılar tüm dostlara bilgiler için allah razı olsun.
  8. Kaan çelik

Scotter Tavsiyesi

Ynt: Scotter Tavsiyesi cok güzel bi gezi motoru yalnız bana fizzy 125 ya da spacy 110 gibi önüne bir şeyler koyabileceğim bir motor lazım çoğunlukla iş yerinde kullanacağım bu ikisi arasında kaldım fiyat bin tl var arasında sizce hangisi daha az yakar 110 ile 125 cc arasında cok güç farkı olur mu?
  9. Kaan çelik

Foto Grup İstanbul & İzmir ile 2. Taraklı Fotoğraf Buluşması ve Fotomaraton

Ynt: Foto Grup İstanbul & İzmir İle 2. Taraklı Fotoğraf Buluşması Ve Fotomaraton :) bende tarihe heç dikkat etmedim bende oralara yakınım ii bilirim şimdilerde termal de oluyo bayağı bi turizm arttı saygılar.

10. Kaan çelik

Foto Grup İstanbul & İzmir ile 2. Taraklı Fotoğraf Buluşması ve Fotomaraton

Ynt: Foto Grup İstanbul & İzmir İle 2. Taraklı Fotoğraf Buluşması Ve Fotomaraton s a sakarya taraklıyamı geleceksiniz yoksa başka bir yermi burası.

11. Kaan çelik

fotoğraf makinası alacağım

Ynt: Fotoğraf Makinası Alacağım Http://www.olympus.com.tr/site/tr/c/cameras/digital_cameras/tough/tg_2/index.html Bu Cihaz Da Güzel Bi İnceleyin Ben Biraz Araştırdım Bulamadım Hayyama Bakacağım Digital Makina Almayı Düşünmüyodum Tel İşimi Görüyordu Fakat Bu Cihaz Darbelerede Dayanıklı Güneş Bey...
  12. Kaan çelik

Ynt: fotoğraf makinası alacağım slr makinalar hiçbir zaman tarihe karışmaz die düşünürüm fakat digital makinalar yetersiz kalıyo ve slr makinalrın hazzı ve kullanım özellikleri vakit ayırabildiğin sürece mükemmel,özellikleri video fotoğraf cekimi güzel olan telefonlarda ii başarılı benim n95...

13. Kaan çelik

Scotter Tavsiyesi

Ynt: Scotter Tavsiyesi honda spacy 110 mu?fizzy 125 mi? ya da bw's 125 mi?cygnus x mi? hangisi az yakan ve sağlam dır ve 12 inç jantlıları var onların ne avantajı var?
  14. Kaan çelik

toyota teyb code

Ynt: toyota teyb code arabanın kitapçıkları attım zannediodum atmamışım buldum bi garanti kağıdı var code yazıyo girdim calıştı servisi aradım 40 tl istedi dedim 50 tl daha koyarım üstüne yeni teyb alırım die söyledim neyseki buldum allaha cok şükür oğuz kardeşim ayvallah saolasın.
  15. Kaan çelik

toyota teyb code

Ynt: toyota teyb code kitabcıktakinide girdim abi yine aynı yaptı anlamadım acaba değiştirildimiki bu servisler ücret karşılığı acıyorlarmış bende dedim ona para vermektense yeni teyb alırım die düşünüyorum bunun başka yolu yok mudur acaba.

16. Kaan çelik

toyota teyb code

s a akü takviyesi yaptıktan sonra teyb code istedi 1996 model toyota corolla 1.6 xei s w, phılıps 501 yazıyo teybin üzerinde yardımcı olursanız sevinirim allah razı olsun saygılar.
  17. Kaan çelik

Scotter Tavsiyesi

Ynt: Scotter Tavsiyesi iş yerinde su tüp elektrik malzemesi falan taşımak için hafta sonu en fazla 15 20 km yapacak tem e cıkmayacak yani balığa pikneğe gidebilriz.bana yakıtı az olan işlevli bi makina lazım bu küçük tekerli yere alçak olanlardan değilde biraz yüksekleri var onlardan...
  18. Kaan çelik

Scotter Tavsiyesi

Ynt: Scotter Tavsiyesi s a işyerinde ve hafta sonu kısa geziler için scotter motor alacağım allah nasip ederse az yakan ön ayak koydumuz yerin mesafesi en geniş olanı 100cc honda,yamaha ya da sağlam uzak doğu da olur tavsiyeleriniz ve bilgileriniz için t ederim değerli dostlar saygılar.

19. Kaan çelik

Ynt: fotoğraf makinası alacağım bir fotoğrafçı arkadaşımda bu kadar fazla para verme canon 600d al body olarak ondan sonra 18 135 lens senin işini hayli görür dio bende lens 0larak 18 200 tercihim bakalım 1 2 hafta içinde hayyam tarafına gidecem vaktim olursa fiyatlara biraz göz gezdireceğim...
  20. Kaan çelik

Ynt: fotoğraf makinası alacağım canon eos 7d mi nikon d90 mı siz olsanız hangini tercih ederdiniz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR