Arama sonuçlarınız

1. PROTRUZYON

kekova sea kayak ekspedisyonu rota ve kamp için yardım acil !

merhaba arkadaşlar. kekova'da ilk kez bir ekspedisyonumuz olacak. daha önce deneyimlemiş arkadaşlardan yardım bekliyorum. hangi noktalar kamplamak için uygun. bir rota çalışması olan varsa google haritaları üzerinden paylaşırsa ya da koordinatlarını verirse sevinirim. teşekkürler

2. PROTRUZYON

Discovery V8 Lastik Seçimi

Ynt: Discovery V8 Lastik Seçimi evet bana da zorlu şartlarda değecekmiş gibi geliyor ama dediğiniz gibi discoya bundan küçük lastik olmaz. hakaret sayılır bence. kaplan pençesine oje sürmek gibi bişey oluyor daha küçüğü. bi şekilde çaresine bakacağız artık
  3. PROTRUZYON

Ynt: Discovery V8 Lastik Seçimi çok sıkıntı olursa taktırırım. deneyelim önce bakalım. teşekkürler.

4. PROTRUZYON

Ynt: Discovery V8 Lastik Seçimi şu an yok. daha yeni takıldı. umarım haftaya olur en çamurlusundan:). o zaman buraya yüklerim
  5. PROTRUZYON

Ynt: Discovery V8 Lastik Seçimi 265/75/16 stt taktım. arka çamurlukları zaten değeceği için daha araziye girmeden kestirdim. önler ise tam sağ ve tam sol yapıldığında çok az içten değiyor. onu da disconun minimum dönüş çapını küçük bir miktar büyüterek halledecekmişiz. usta öyle söyledi:)

6. PROTRUZYON

Discovery V8 Ateşleme Problemi

Ynt: Discovery V8 Ateşleme Problemi distribütör içinde bir modül varmış.o değişti. istanbulda hüseyin usta ( http://www.rehayurdakul.com/huseyinakbulut/ ) tamir etti

7. PROTRUZYON

Ynt: Discovery V8 Lastik Seçimi erkan bey 265/75/16 lastik 32'' karşılığımı dır? iki inch yükseltme olan discovery 1'e en büyük 235/85/16 lastik uygulanabildiği söyleniyor. ama ben daha geniş tabanlı olsun istiyorum. 265/75/16 lastikle sorun yaşarmıyım acaba?
  8. PROTRUZYON

Ynt: Discovery V8 Ateşleme Problemi amatör bir disco kullanıcısıyım. discoveryi daha çok profesyonel off-road için değil de sea kayak ve hard enduro ekspedisyonlarımızda taşıyıcı olarak kullanmak için aldım. ama yine de tanışmak isterim. uşak ta alternatif sporlar yapmak isteyen başka...
  9. PROTRUZYON

Ynt: Discovery V8 Ateşleme Problemi evet sorun yok artık. mükemmel çalışıyor.

10. PROTRUZYON

Karacaören Gölü Gezisi - Sea Kayak

Ynt: Karacaören Gölü Gezisi - Sea Kayak evet bodekaya üyeyim. iletileri alıyorum.

11. PROTRUZYON

Knidos - Datça Deniz Kayak Ekspedisyonu

bir düş gördük; altımızda birer gayık elimizde birer değnek vardı. sakın uyanmayın diyordu bir ses. sesi dinledik. elimizde değnekler, sularını mavi egenin, çektik çektik çektik...
  12. PROTRUZYON

Ynt: Karacaören Gölü Gezisi - Sea Kayak egedeyiz ama kıyılarında değiliz sea kayak grubumuz şu an için sadece 4 kişi. uşakta çalışıyoruz ama hayal kurabildiğimiz her yerde yaşıyoruz. yolbitice.com adresi ise kardeşim ve benim sitem. muziplik olsun diye belki adres olarak sadece...

13. PROTRUZYON

Ynt: Karacaören Gölü Gezisi - Sea Kayak karacaören sıradışı bir düştü ve o düşü ilk biz gördük. 2011 nisanında yeniden görmek için dalalım uykuya. bize katılmak isteyenleri de buradan davetliyelim şimdiden.
  14. PROTRUZYON

Ynt: Discovery V8 Lastik Seçimi erkan bey 285/75 R 16 lastik için bahsettiğiniz yükseltme 2 inçh mi yoksa daha mı yüksek. 2 inch se eğer çamurluk traşı gerektirir mi? çünkü bana 33'' lastiğin 2 inch yükseltmeyle uygulanamayacağı söylenmişti. bu lastiği 2 inch le kullanıp memnun olan birileri...
  15. PROTRUZYON

merhabalar. 1996 dicovery v8 e olası en büyük lastiği takmayı düşünüyorum. heybetine yakışır bir lastik olsun diyorum. asfaltta ses yapması, yakıt sarfiyatı, konforu azaltması gibi gereksiz parametreleri gözönünde bulundurmadan tavsiye istiyorum. kaporta işçiliği ile lastiklere yer açma imkanı...

16. PROTRUZYON

Deniz Kayağı Tanışma Alanı

Ynt: Deniz Kayağı Tanışma Alanı merhaba. adım özgür samancı.uşak'da yaşıyorum. bir senedir sea kayak yapıyorum. aynı zamanda aktif olarak hard enduro ve kayak sporlarını yapıyorum. uşakta sea kayak ekibimiz sadece 4 kişiden oluşuyor. bu güne kadar ege ve akdenizdeki göllerde kamplı sea...
  17. PROTRUZYON

Ynt: Discovery V8 Ateşleme Problemi evet benzinde de beklemeden çalışmıyor. şimdi distrübütöre bakılıyor.usta arıza başka da bir yerde olamaz dedi.
  18. PROTRUZYON

merhaba arkadaşlar. off road en yeni tutkum. 20 gün önce 1996 discovery v8 aldım. arazi araçlarının tamamen yabancısıyım. aldığım araç benzinde problemsiz çalışıyorken( en azından ben öyle gözlemliyordum) lpg ye geçtikten yarım saat kadar sonra ateşleme tamamen kapanıyor.motor ancak yarım saat...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri