Arama sonuçlarınız

1. skech

Grand Cherokee 4.7 ama hangisi ? Yardımınıza ihtiyacım var.

Ynt: Grand Cherokee 4.7 ama hangisi ? Yardımınıza ihtiyacım var. kimseyi yanıltmak gibi bi amacim yok.ama bilinen bi gercek var.eger amerikan yapimi motorlarla avrupada yapilmis motorlari kıyaslayacaksan diyecek biseyim yok.7-8 senedir cherokee kullanıyorum.3.1 disinda hemen hemen hepsinden...

2. skech

Grand Cherokee 4.7 ama hangisi ? Yardımınıza ihtiyacım var.

Ynt: Grand Cherokee 4.7 ama hangisi ? Yardımınıza ihtiyacım var. 1999 modelleri incelemenizi oneririm wj lerde. 1999 modellerin motorlari amerikan ve kanada yapimidir.2000 ve ustu modellerin motorlari italyan ve avusturya yapimi.onceliginizi 1999 modellerde temiz bi arac bulmanizdan yana...
  3. skech

Çalıntı Jeep ZJ

Ynt: Çalıntı Jeep ZJ cok gecmis olsun .aracinizi bulmaniza cok sevindim...

4. skech

Yeni Yarenim "Kum Grisi 1997 ZJ 5.2 LTD"

Ynt: Yeni Yarenim "Kum Grisi 1997 ZJ 5.2 LTD" hayirli olsun.bol camurlu gunlerde kullanmanız dılegıyle.
  5. skech

Grand Cherokee WJ Hakkındaki Düşünceleriniz Nedir?

Ynt: Grand Cherokee WJ Hakkındaki Düşünceleriniz Nedir? ben 2.7 crd kullanıyorum 2005 model aracımda cok fazla bi modifikasyon yapmadim.ama sanirim piyasada en cok tutulan modelleri 2.7 daha ust modelleri vergisinden dolayi daha uygun fiyatlara alabilirsiniz. hele su an piyasa tam olu durumda...

6. skech

Çaylak Offroad'cu...

Ynt: Çaylak Offroad'cu... :)

7. skech

Bush'a Son Veda :)

Ynt: Bush'a Son Veda :) isabet ettirememesi antremansiz olmasindan kaynaklaniyor bi dahaki sefere tam isabet istiyoruz :)
  8. skech

Ankara Civari Off-Road Parkurlari

Ynt: Ankara Civari Off-Road Parkurlari camkoruyu onerırım.camkorudan gırıp kızılcahamamdan cıkar ınanılmaz keyıflı bı 3-4 saat gecırırsınız manzara doga hersey muhtesem..
  9. skech

Jeepleri Tankla Eziyorlar

Ynt: Jeepleri Tankla Eziyorlar icim parcalandı. insallah en kısa zamanda bırakın parcalamayı binecek arac bulamazlar :)

10. skech

Reklam Budur

Ynt: Reklam Budur bence cekemez :)

11. skech

Kriz Dönemi Marka Logoları

Ynt: Kriz Dönemi Marka Logoları bugun 3-5 kurus daha ındırım oldu benzin fiyatlarında. sudan ucuz olucak sanırım bu hızla gıderse :P
  12. skech

1994 5.2 G.Cherokee için Ankara'ya Yardım ?..

Ynt: 1994 5.2 G.Cherokee için Ankara'ya Yardım ?.. sasmazda tuna garaji var bide orayi dene istersen tabi eger hala bi yer ariyosan eger hala gerekliyse telefon ve adresini verebilirim.

13. skech

Park Yerlerimiz...

Ynt: Park Yerlerimiz... eger jeep kullanıyorsanız ve gece ickiyi biraz fazla kacirmıssanız butun kaldırımlar sızındır :)
  14. skech

Jeep Cherokee Off-Road Modifiyesi İçin !..

Ynt: Jeep Cherokee Off-Road Modifiyesi İçin !.. gece karanlıkta gorsem korkarım :)
  15. skech

Grand Cherokee Cadde

Ynt: Grand Cherokee Cadde bence yakısmamıs jeep e o jant lar :(

16. skech

Grand Cherokee 2.7 CRD 2005 Model

Ynt: Grand Cherokee 2.7 CRD 2005 Model 2.7 crd icin son surat soruyosan 220 ye cıktım bu arada uzun bı sure gıremedım foruma herkeze tesekkurler
  17. skech

Jeep Tarihçe

Ynt: Jeep Tarihçe harika bilgiler ellerinize saglık...
  18. skech

Bir Otomobilin İnanılmaz Evrimi

Ynt: Bir Otomobilin İnanılmaz Evrimi ppüüüffffffff :) superrrr

19. skech

Ah Bu Kadınlar!..

Ynt: Ah Bu Kadınlar!.. Bütün kadınların mutlaka koşulacak şartları vardır: "Seninle evlenirim ama...", “Dediğini yaparım fakat...” gibi nokta...
  20. skech

Sigarayı Bırakanlar Listesi

Ynt: Sigarayı Bırakanlar Listesi sigara belki cok zararlı ama cokda guzel :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri