Arama sonuçlarınız

1. muto53

Grand Vi̇tara 2008 Ddis Yakit Gösterge Sorunu Bi̇lgi̇si̇ Olan Paylaşirmi...

Herkese selamlar ismim Muhittin İstanbulda ikamet etmekteyim kisa zaman önce almış oldugum vitara da yakit göstergesin de sorun oluştu aracı çalıştırdıkdan okuz kirk saniye sonra gösterge birden sıfıra dusuyr ustalara öpülmeden sizlerden bilgi almak istedim herkese hayırlı günler dilerim...

2. muto53

Honda Crv Aku Sorunu Bi̇lgi̇si̇ Olan Lutfen Paylasirmi

S.A herkese merhabalar benim adım Muhittin bu siteyi uzun zamandır takip etmekteyim ve sizlerden bir konu hakkında bilgi almak istiyrm benim aracim 1999 model CRV aracı bir hafta gibi bir süre kullanmayinca akü bitiyor aku yu yeni değiştim hani amper düşük bu yüzden mi acaba ve aracda alarimda...
  3. muto53

L200 Vergileri Hakkında

herkese merhabalar 2004 ile 2006 alarısı L200 lerin vergileri nekadardır ruhsatda kamyonetmi geçiyorlar acaba

4. muto53

1.6 jlx ile 2.0 vitaraların mekanik olarak hangisi daha sağlıklıdır

sadece yakıt ve vergiden dolayımı pek tutulmaz 1.6 jlx lere gore tam anlamıyla farlarını anlayamadım teşekkurler
  5. muto53

Linkteki Pajero için Genel Bir Bilgisi Olan Arkadaşlar Var mı ?

Merhabalar ; Linkteki araç hakkında bilgi almak istiyorum. Sahibiyle görüştüm aracın sola yatırdıklarını söylediler ama benim düşüncem takla atmış olma ihtimali olabileceğinden yana çünkü araç komple boyalı. Ama bir ihtimal daha yaşına göre komple boyanmışta olabilir mi ? Birde otomatik vites...

6. muto53

Hyundai Galloper

Merhaba, Hyundai Galloper hakkında bilgi almak istiyordum. Parça fiyatları nasıldır, temin etmek için çok beklermiyiz? Av ve safari gezisi için bu aracı tavsiye edermisiniz ? Teşekkürler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri