Arama sonuçlarınız

1. Bilbo

Karavan Kaportasındaki Sticker, Şerit, Logo, Yazı İlgili Trafikte Yaşanan Sorunlar

Herkese merhaba, Bizim araçları güzelleştirmek amacı ile karavan dışına şerit, yazı, logo gibi şekiller yaptırmak için bir reklamcı ile görüştüm. Bu tip şeylerin ruhsata işlenmezse trafikte veya muayene de sorun yaşayabileceğimi söyledi ama kendisi de pek emin olamadı. Neredeyse bütün...

2. Bilbo

Terkos Ve Müsellim Göletinde Turna Peşinde...

Not: Bu yazı bir gezi yazısından çok bir balık avı serüvenidir, içinde gezi notları da vardır. Balıkçılıkla hiç ilgisi olmayanlar sıkılabilir. Nisan ayının gelmesi ile turna balığı sezonu açıldı. Bu güne kadar bu balığı hiç yakalayamamış, aslında tatlı sularda doğru düzgün hiç balık...
  3. Bilbo

Avrupa'ya Römorkla Çıkmak İçin Neler Gereklidir?

Merhaba, Hırvatistan'da yapılacak olan karavan rallisine benim yarım vosvos römorku da götürmek istiyorum ancak hiçbir belgesi yok. Problem yaşarmıyım, bulundurulması zorunlu belgeler var mı? Çekme karavanla çıkan üyeler veya bu konuda bilgisi olan üyeler bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim...

4. Bilbo

-17.5 Derece...

Merhaba, Uzun zamandır hayalimiz olan kış kampını en sonunda gerçekleştirdik. Yılbaşının ertesi kar yağışı olunca kanım kaynamaya başladı ve eşime ; 'Haydi gel, 4 günlük tatil var, biraz kar keyfi yaşayalım' dedim. Uzun zamandır çok istediğimi bildiğinden ve daha önceki...
  5. Bilbo

3 Adet 4x4 Mercedes Sprinter Camper Yaptık

Herkese merhaba, Uzun süreli çalışmamız en sonunda bitti ve yaklaşık 1 yılın sonunda babamın da yardımıyla 3 adet Türk Telekom çıkması 2001 model 4x4 mercedes sprinter'ı karavana dönüştürdüm. bu başlık altında da çalışmalarımı sizlerle paylaşmaya çalışacağım. İlk ve ikinci yaptığım...

6. Bilbo

Ford Ranger Neden Ucuz?

Merhaba, Ben satın almak için 4x4 pick-up araştırıyorum. Görüntü olarak en çok ford rangerlar hoşuma gidiyor ancak markası da Ford olmasına rağmen 2. el fiyatları neden diğer pick-up markalarına göre ucuz, tutulmuyor mu, bir sorunu mu var. Durum böyle olunca içime kurt düştü. Biri beni...

7. Bilbo

Land Rover Ambulans Camper Projem

Westfalia'mı satıp hemen arkasından başlayacağım projemi sizlerle paylaşıp fikirlerinizi almak isterim. Alacağım araç Sağlık bakanlığından çıkma Land Rover Defender Ambülans olacak. Yaşam alanı ölçüleri Boy: 220cm, En :170cm, yükseklik 155cm (ben 160 bildiğimden cizimlerimi bu şekilde yapmıştım...
  8. Bilbo

Motor modifiye

Selam, Merak ettiğim bir konu var, forumu araştırdım ve orjinal motoru modifiye etmekle ilgili bir konu veya yazı bulamadım. Defenderın orjinal motorlarının performansından bu kadar şikayet edilirken neden hiç bu motorları modifiye etme yoluna gidilmiyor. Genelde Nissan veya Puma motor...
  9. Bilbo

Camper Yerine Defender

Selam, Yaklaşık 10 senedir vosvoslarla uğraşıp artık yeter diyerek defenderlara heves etmiş biriyim. Şu anda sahip olduğum 79 model T2b westfalia'mı satıp defender almayı düşünüyorum. Sebebine gelince: emektar vosvosumu habire gidemeyeceği yollara sokup çamurlara batıp saatlerce çıkartmaya...

10. Bilbo

Gezenbilir'de Tekirdağ Civarından Kimler Var?

Selam, 3 senedir Tekirdağ'da yaşıyorum, 2 ay önce bir kafe işletmeye başladım, burasını Tekirdağ ve çevresindeki gezenbilir üyelerinin bulaşabileceği, turların düzenlenebileceği, bilgilerin fotoğrafların, videoların paylaşılabileceği bir nokta haline getirmeyi de düşünüyorum. Ancak bu konuyu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR