Arama sonuçlarınız

1. perfect

Gezenbilir Sticker İstiyorum

sanırım ben buldum..Gezenbilir Logo burada

2. perfect

Gezenbilir Sticker İstiyorum

şu araç sticker lerinden bende istiyorum 1 saat sitede dolaştım ne foto ne başka bişey bulabildim bu iş bukadar zor mu linkler verilmiş linke bakıyorum açılmıyor iyice bunaldım.. bukadar büyük bir sitede bukadar basit sorunlarla ilgilenecek kimse olmaz mı... nekadar ücreti standardı neyse...
  3. perfect

Telsiz Tavsiyesi, Hangi Marka Model Alınmalı ?

Ynt: Telsiz Tavsiyesi, Hangi Marka Model Alınmalı ? sevgili doğukan; bence soru yanlış..amatör telsiz konusunda yelpaze çok geniş 100tl den başlayıp 10 bin dolara kadar telsiz var piyasada.. bence sen bütcene uygun bi telsiz belirleyip o telsiz hakkında yorum istemen daha isabetli olur diye...

4. perfect

Ynt: Telsiz Tavsiyesi, Hangi Marka Model Alınmalı ? :)
  5. perfect

Ynt: Telsiz Tavsiyesi, Hangi Marka Model Alınmalı ? 2015 YILI 1.DÖNEM AMATÖR TELSİZCİLİK SINAVI BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR... https://www.kiyiemniyeti.gov.tr/Default.aspx?p=Duyuru&pid=34 2015 https://www.kiyiemniyeti.gov.tr/OnlineIslemler/dEfault.aspx…

6. perfect

Ynt: Telsiz Tavsiyesi, Hangi Marka Model Alınmalı ? lisans almadan cihazı satın alamazsınız satmazlar. -A- SINIFI lisansınız aldıktan sonra hiç bir sorun olmaz.. söylentilere itibar etmeyin

7. perfect

Ynt: Telsiz Tavsiyesi, Hangi Marka Model Alınmalı ? merhaba ali bey; sayfadaki telsizler konusunda yazdıkalrınızı okudum ve konusunda uzman olduğunuza kanaat getirdim.. bana gerekli bilgiyi sizin verebilceğinizi düşünüyorum.. A sınıfı amatör telsiz belgesine sahibim ve aracıma icom ic-7100...
  8. perfect

Gaz Alarmı

Ynt: Gaz Alarmı merhaba ferhat bey; gerçi konu 1 sene önce tartışılmış ama bende bir tane istiyorum mümkün mü.? mümkünse hesap bilgileriniz vede fiyatı konusunda özelden mesaj bekliyorum
  9. perfect

Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) Fotoğrafları

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) Fotoğrafları komşular..

10. perfect

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) Fotoğrafları komşular..

11. perfect

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) Fotoğrafları gölcük..
  12. perfect

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) Fotoğrafları dağa çıkarken..

13. perfect

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) Fotoğrafları tam odunumuz bitmişti.. imdadımıza arkadaşlar komşular yetişti kucak dolusu odun verdiler sağolsunlar... kendilerine binlerce tşk ler..
  14. perfect

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) Fotoğrafları bulaşıklar bana bakıyor ben bulaşıklara..
  15. perfect

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) Fotoğrafları ateş başında..

16. perfect

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) Fotoğrafları ısınmaya çalışıyoruz..
  17. perfect

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) Fotoğrafları gölet yolu..
  18. perfect

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) Fotoğrafları sohbet..

19. perfect

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) Fotoğrafları gölete giderken..
  20. perfect

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) Fotoğrafları pazar sabah..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR