Arama sonuçlarınız

1. C

Subaru Outback 3.0 2007 Aldım

Ynt: Subaru Outback 3.0 2007 Aldım öncelikle hayırlı olsun ,bende 2001 model 2,5lt 300.000 km de OUTBACK var satmaya kıyamıyorum (15,000 tl verdiler bende yedek araba olarak tutuyorum.) audi quatro bile bunun kadar başarılı değil (SINIFINDA) satarsan üzülürsün. En az yakan araba bile 8,10...

2. C

Orçun Usta'dan Silverado Sanatında beklenen son. İşte ''TERMİNATOR I''

Ynt: Orçun Usta'dan Silverado Sanatında Beklenen Son. İşte ''terminator I'' Evet araç o bahsettiğiniz araç.
  3. C

Orçun Usta'dan Silverado Sanatında beklenen son. İşte ''TERMİNATOR I''

Ynt: Orçun Usta'dan Silverado Sanatında Beklenen Son. İşte ''terminator I'' Arabanın sahibi olarak ORÇUN ustaya çok çok teşşekkür ediyorum. Bana ve oğluma hem arazide çok başarılı hemde görsel olarak bize büyük keyif veren bir aracı kablolarından başlayarak yenileyerek bize yaptığı için...

4. C

1996 S-10 4.3 Vortec Mi ? 1997 Ford Explorer 4.0 Xlt(205bg) Mi?

Ynt: 1996 S-10 4.3 Vortec Mi ? 1997 Ford Explorer 4.0 Xlt(205bg) Mi? Arkadaşım FORD un bir parçası başka bir parçasına uymaz, çıra gibi yanarsın. CHEVROLET lego gibidir kamyonetin parçası arabaya, jeepe herşeye uyar. Uzak dur explorer dan dost tavsiyesi..( Biraz ayıp oldu ford kullananlara ama...
  5. C

2001 Land Cruiser için LPG Sistemi önerileri?

Ynt: 2001 Land Cruiser için LPG Sistemi önerileri? Prins kullanıyorum son derece memnunum. Pahalı diye başkasına yönelmeyin.

6. C

Toyotacılar Muhabbet Köşesi

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Valla burada muhabbet güzel oluyordu.

7. C

Off Road Deyince Aklınıza Hangi Marka Gelir

Ynt: Off Road Deyince Aklınıza Hangi Marka Gelir Offroad,savaş,barış,çöl,köy hepsinde TOYOTA TOYOTA...
  8. C

Yağışlı Havalarda Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Ynt: Yağışlı Havalarda Dikkat Edilmesi Gereken Konular Gayet yararlı bilgiler vermişsiniz,herkes bunları zaten biliyorum zanneder, ammavelakin başına geldiği zaman hiçbirşey bilmediğini anlar neyazikki vakit çok geçtir. Herkesin tekrar okuması dileğiylen,YENİ yılınızı kutlarım ;) ;) ;) :D :D :D
  9. C

Gürcistan Bekle Bizi

Tarih ve detaylar belli olsun kabul ederseniz bende eşimle katılmak isteriz.

10. C

subaru forester 3cm yükseltme kiti uygulaması-resimli

Ynt: subaru forester 3cm yükseltme kiti uygulaması-resimli Bende İstanbuldayım,eli alışmış ustanın yapması başka olur tabiki. İstanbuldaki ustaların dillerinin kemikleri alınmış gibi. İstedikleri fiyatları duysanız şaşırırsınız, ondan sonrada iş yok diye ağlarlar.

11. C

subaru forester 3cm yükseltme kiti uygulaması-resimli

Ynt: subaru forester 3cm yükseltme kiti uygulaması-resimli Bende outback var aklıma çok yattı uygulayan ustanın ismini ve telefonunu verirseniz çok sevinirim..
  12. C

2012 YENİ KASA 4*4 HİLUX ADV yi aldık

Ynt: 2012 YENİ KASA 4*4 HİLUX ADV yi aldık Hayırlı olsun nekadar doğru karar verdiğinizi kullandıkça anlayacaksınız.

13. C

2010 model toyota land cruiser mi yoksa 1982 model 4200 cj 6 mı.hangisi çeker

Ynt: 2010 model toyota land cruiser mi yoksa 1982 model 4200 cj 6 mı.hangisi çeker Tabiki land cruiser,(bence kafanızı hiç yormayın)
  14. C

toyota buluşması

Ynt: toyota buluşması Tuğsan sağol,oğlumun facebookundan katılacağımızı bildirdik.
  15. C

toyota buluşması

Sonbahar toyota buluşması için hiç mesaj göremedim. Son iki TOYOTA buluşmaları gayet neşeli ve güzeldi. Organizasyonu yapan arkadaşlardan tekrar rica edelim tekrardan bizleri bir araya getirirlerse mükemmel olur derim ben..Buarada herkese iyi BAYRAMLAR diliyorum.

16. C

TOYOTA 75 kamyonet hayata geçirilmesi

Ynt: TOYOTA 75 kamyonet hayata geçirilmesi VX 80 kullanıcısı olarak işi bilen birisini takip etmek bana büyük bir zevk veriyor. Tebrik ediyorum sizi,Allah kaza bela vermesin.
  17. C

karda en iyi 4x4

Ynt: karda en iyi 4x4 Lastik çok önemli,Araba çok önemli,,,AMMA,,, ŞÖFÖRlük bu işin % 50 si....... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :-* :-* :-* :-* :-* :-*
  18. C

Off Road Yarışçısı Arayan Firma Varsa Buradayım.

Bizleri güldürdü ALLAHta onu güldürsün inşallah ;D ;D ;D ;D

19. C

Off Road Yarışçısı Arayan Firma Varsa Buradayım.

Hadi hepinize hayırlı olsun. Sonbaharda işi buldunuz. ;) ;) ;) ;) ;)
  20. C

land cruiser 80 için 4 inc yükseltme sorun çıkarırmı?

Ynt: land cruiser 80 için 4 inc yükseltme sorun çıkarırmı? arabamı 4 inch yükselttim, altında 35 mickey thompson jant ve lastikler var. dahabüyük lastik sakın takmayın. Bu şekilde arabada sapma dahi yok. TEM serviste SUAT yaptı,sağolsun.. Benimkide 1997 vx80 arabanızın kıymetini bilin,ne...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri