Arama sonuçlarınız

1. extraloob

SLR Önerisi ?

Ynt: SLR Önerisi ? sen yok dedin ama piyasayı bilmiyorsun galiba burada şu ürün var, 2006 ürünü d40 almaya değer mi peki ? http://www.fotografium.com/x_nikon-nikon-d40-18-55-mm-lens-dahil-2-gb-kart-hediyeli-stoktan-ayni-gun-kargo-_19695.php?k_id=1123&kn=NIKON+DiJiTAL+SLR+FOTOGRAF+MAK%DDNELERi

2. extraloob

SLR Önerisi ?

Ynt: SLR Önerisi ? yani 1000-1200 TL arasında 0 hangi makina alınır :D
  3. extraloob

SLR Önerisi ?

SLR Önerisi ? 1.000 / 1.200 TL cidarında yeni model bir SLR önerebilir misiniz, işi abartmaya gerek yok lens falan almayacağım default makina ile takılacağım :P Nikon mu Canon mu ? Lens'siz bu işler olmaz vb. bilimum lugatlardan uzak olalım lütfen ;D

4. extraloob

Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009)

Ynt: Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009) işte benim branşımmm :P gezenbilir takımına karşı bir takım çıkartırım en azından 4 kişi bankoyuz 2 de gzb'den gelir 6 tamam işte :D
  5. extraloob

Hangisini Almalıyım ?

CANON POWERSHOT A590 IS 8.0MP 2.5" LCD DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ http://www.hepsiburada.com/canon-powershot-a590-is-8.0mp-2.5-lcd-dijital-fotograf-makinesi/productDetails.aspx?categoryid=248&productid=bd99536 SONY CYBERSHOT DSC-W180 10.1MP 2.7" LCD DİJİTAL FOTOGRAF MAKİNESİ...

6. extraloob

Fotoğraf Çekmek İçin Nereye Gidilir ?

Ynt: Fotoğraf Çekmek İçin Nereye Gidilir ? teşekkürler efty, ağva - şile tarafları harika olacak haftaya muhtemelen gidiyorum fotoğrafları buradan paylaşırım ;)

7. extraloob

Ynt: Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009) uuuu müthiş öneri, korukent bowling veya galeria bowling alkol serbest buralarda olursa çok memnun olurum ;D :P
  8. extraloob

Ynt: Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009) latife yapıyorum canım tabiki olur o kadarcık aksaklıklar bizlerde ne oturma kalma eğlenme meraklısıymışız action bitti halen kalalım neden kalmadık diyoruz ;D
  9. extraloob

Ynt: Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009) organizasyon güzeldi ama bir lider eksikliği vardı ben seval'e yüklüyorum bunu ahahaha faturayı ona keselim ilgilenmedi bizimle dağdan taştan geldik bi ton kişi bir de mücadele verdik hopp evlere dağıldık bi sonraki etkinlik dağda bayırda...

10. extraloob

Ynt: Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009) +1907 ;)

11. extraloob

Ynt: Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009) hmmm avrupa yakası bahçelievler avcılar gibi bölgelerde bakılacak yerler varsa bende bakabilirim bilgin olsun ;)
  12. extraloob

Ynt: Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009) devamı ne zaman ;D PS : başka mekanlarda paintball denemek lazım aslında ;)

13. extraloob

Ynt: Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009) bi abi vardı adını bilmiyorum hafif tombulca ayakkabıları beyaz bizim takımdaydı (mavi takım) 2 çay da ısmarladı bize hiç unutmam saygılar abi :P neyse siperden sipere koşuyorum o sırada seni gördüm uzanmıştın resmen ceza alanında...
  14. extraloob

Levan Polka Loituma

Ynt: Levan Polka Loituma bende 96 biliyordum tam tarihini öğrenmiş olduk teşekkürler ;)
  15. extraloob

Ynt: Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009) ya ben aslında kırmızı takımdan fena korkmuştum dedim bunlar deneyimli bizi parçalarlar siperlerden kafamı çıkartmıyordum lakin hiç beklediğim gibi olmadı acep çaylaklar mı şanslı günündeydi ;D

16. extraloob

Ynt: Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009) wayy wayy sen kesin kırmızı takımdın ;D ;D
  17. extraloob

Ynt: Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009) bak üstadım o konuda haklısın ben bile yeni üye eski okuyucuyum ne bileyim hani birşeyler bekledim geldik çarpıştık gittik oldu üzüldüm açıkcası oralarda bir mekana geçebilirdik kilyosta çok güzel cafeler vardı veya en azından mekanda daha...
  18. extraloob

Ynt: Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009) yok canım kırmızı takım canımızdır her daim savaşa varız onlarla artık önümüzdeki maçlara bakıyoruz değil mi ;D :P

19. extraloob

Levan Polka Loituma

Ynt: Levan Polka Loituma 1996 ;)
  20. extraloob

Ynt: Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009) cidden bu tarz etkinliklerde ki harbiden büyük bir etkinlikti kimler nerelerden geldi, kameraman şart aslında Neval vardı ama :P

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri