Arama sonuçlarınız

1. bahcecim

Mutlu - Agm Akü

7/24 çalışan aküler bugün cortladi. Duyurulur.

2. bahcecim

Karavanla Yemek Noktaları

Karavancilar için, yollarda veya gezi noktalarında gastronomi noktalarını paylaşalım. 1) Kırıkkale - Ankara arası "kaplanlar" kamyoncu lokantası
  3. bahcecim

Simurg Belgeseli

üzerinden 12 yıl geçmiş, fakat bunu bulabileceğimiz bir yer var mı acaba?

4. bahcecim

Yayla Mocamp (Ankara-İstanbul yolu 110.km)

Evet, hala açık
  5. bahcecim

Hobi Bahçeleri Kuruluş Mantığıyla Karavanparklar Kurmak...

Gecekondu parka dönüşeceği konusunda ciddi endişelerim var"

6. bahcecim

Q7 Yada 7 Koltuklu Bi̇r Araç

Fiat Scudo 2008 - 80.000km de. 140 beygirlik, Panaroma model İlginizi çekerse bakabilirsiniz.

7. bahcecim

Satılık Hymer 55 - 1990

Haklısınız, fiyat en önemli faktör. Klasik hymer 55, hiçbir eksiği ve çalışmayan aksamı yok. Çoğu yeri sıfırlandı (12 volt buzdolabı, tavan camlarının hepsi, döşemeler, ön koltuklar, hatırlayamadığım bir çok yeri buna dahil). Araçta hiçbir problem yoktur. Zaten aktif olarak kullandığım araç...
  8. bahcecim

Iveco daily panelvandan karavan dönüşümü

Merhaba, özelden sorunuzu cevapladım. Görüşmek üzere.
  9. bahcecim

Satılık Hymer 55 - 1990

Merhaba, Yaklaşık 5 yıldır kullandığım sorunsuz Hymer 55 model karavanımı satıyorum. Tüm fonksiyonları çalışmaktadır. Detayları Hymer55 (Instagram) ve Facebook linklerinden görebilirsiniz.

10. bahcecim

Igo Başarsoft 2018q3 Harita

Dosya yine gitmiş ....... Lisans dosyası OK fakat ana dosya yok :(

11. bahcecim

Moda Karavan'ın Sahtekarlıkları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ben de Truma sobama servis için gitmiştim. Ayaküstü "sökelim onu yenisini takalım. Servis te vermiyoruz" demişlerdi. Meğer basit bir sigorta atmış. Kaldı ki karavan yaptırıp, illah diyen tanıdıklarımız var. Fakat nedense bir türlü sizin cesaretinizi gösterip, bize arkalarından söylediklerini...
  12. bahcecim

T5 - Jerba Karavan - Sanna Model

Kullanacağız Haşmet bey. Araç o kadar temiz çıktı ki, satmak çılgınlık olur. Gümrükte böylesi araçların olduğuna inanmazdım. Genelde hurda oluyorlar.

13. bahcecim

T5 - Jerba Karavan - Sanna Model

Merhaba; 90 model Hymer sahibi olmama rağmen, gümrükte görüp bayıldığım bu T5'i almak kısmet oldu. Araç 30.150 mil'de olup, 2.5 partiküllü motor ve DSG otomatik şanzımandır. Araç yıllardır tertemiz biçimde gümrükte kalmıştır. Elbette ki içinden bir kısmını uçurmuşlar, fakat geriye kalan...
  14. bahcecim

Gezenbilir 9. Geleneksel Kış Kampı; Ercova Yaylası (31 Mart - 01 Nisan)

Zamanında T3 ile kocaeli üzerinden çok rahat çıkmıştık. Fakat Hymer ile Pamukova'dan dolaşma fikri beni biraz fikren yordu.
  15. bahcecim

Hymer Camp 51 Citroen 25 D Turbo Tavsiye Edermisiniz?

Bir Hymer 55 Turbo kullanıcıs olarak, evet tavsiye ederim.

16. bahcecim

Güneş Paneli Ve Akü Şarj Cihazı Birlikte Nasıl Bağlanır.

Doğrusu aküleri olabildiğince tek kaynaktan kontrol etmeyi daha mantıklı buluyorum. Amacım kaynakları tek yerden kontrol etmek. Biliyorum yanlış mı düşünüyorum.
  17. bahcecim

12 Volt Buzdolabı Için "kalkış Kondansatörü" Uygulaması

O ledi ben de gördüm, faakt bağlandıtısını anlamadım. LED 5V'luk basit bir LED galiba. Hata durumunda yanıp sönüyor sanırım.
  18. bahcecim

Güneş Paneli Ve Akü Şarj Cihazı Birlikte Nasıl Bağlanır.

GÜneş paneli olan araçlada, akü şarj ünitesi çıkışları nereye bağlanmalıdır. A) Direk akülere B) Solar panelin, panel giriş kısmına.

19. bahcecim

Teşekkür ederim. Forumda bazı yerlerde 5 Faradlık harici kondansatör uygulamanın gerekli olduğunu okudum. Merak ettiğim için sormak istedim. Direk bağlayıp geçiyorum o zaman.
  20. bahcecim

Herkesin yaptığı gibi, 220Volt dolabımı 12 Volt'a çevirdim. Kalkış için kondasatör uygulamam gerekli midir? BD35F kullanıyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri