Arama sonuçlarınız

1. enverdede

Abana'da Yapımına Başlanan Belediye Karavan Parkı Duyurusu.....

Bu yıl yaz aylarında Sn.berkcantp İlhan beyin tanıtımını yaptığı alan ile ilgisi varmı bilemiyorum ancak facebook sayfama düşen bu bağlantıyı paylaşmak istedim...Bu ve benzeri girişimlerin artması dileğiyle .. http://www.abana-bld.gov.tr/abana/haber/devam.asp?haber_id=1925

2. enverdede

Çeki Demirine Takılan Bisiklet Taşıyıcı

Aracın arka kapılarından birini stepne,diğerini merdiven işgal edince,uzun zamandır kafamı kurcalayan bisiklet taşıyıcı aparatı için çeki demirinden faydalanmak aklıma geldi,tek sorun bagajdan mesafenin uzaması görünüyordu ancak Thule 'nin sayfasındaki modelleri incelediğimde ordakilerinde...
  3. enverdede

İzmir'e Nişana Gittik, Dönüşte Yolu Kaybettik.

Mart ayının ortalarıydı,ağaçlara su yürümüş,mimozalar erken açma eğiliminde,bende temmuz gibi kucağımıza yerleştirilecek torun nedeniyle erkenden bir şeyler yapma telaşı,önceden düşünülmüş, gelişmeler yüzünden erteleme aşamasına girmiş gezi programları derken,Eşimin uzatmalı bekar yeğeni hem...

4. enverdede

Aydın -söke Karavan Park Alanı

Aydın Söke Novada outlet alışveriş merkezinde karavan parkı.
  5. enverdede

Merdivenim Var.

Güneş panellerinin temiz tutulması önemli,yakın zamana kadar karavanın üzerine çıkmak için ya dışardan merdiven dayıyor,yada yüksekçe duvar kenarı arıyordum,nihayet kendi imalatım bir merdivenim oldu .

6. enverdede

Yeni Bir Kamp Karavan Alanı...

Söke Novada outlet park alanı içinde hizmete giren ücretsiz karavan parkı ..hayırlı olsun (kamp karavan derneği facebook sayfasından ) Değerli karavancılar, Novada Outlet bir ilke imza atarak,Aydın-Söke’de, Ücretsiz, Karavan Park alanını hizmete açmıştır. Park alanı, park eden karavanların ana...

7. enverdede

Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya)

Uzun zamandır kayınbiraderle muhabbetini yaptığımız,Baba-Dede topraklarını nasıl yapsak gezsek,görsek muhabbetinden sonra,Mayıs başı itibarı ile kısmen dallandırmadan kafa içi planlarını kurmaya başladım.İlk engel süresi dolan pasaportlar ve ilk kez başvuracağımız schengen(iki yıl önce gemiyle...
  8. enverdede

Yurt Dışında Karavan Atık Su Boşaltım İstasyonları

Arkadaşlar ..daha önce topik açılmışmıydı bilemiyorum ancak ,geçen ay yapmış olduğumuz İtalya gezisinden bazı fotoları paylaşmak istiyor,Ülkemizde bulunan benzin istasyonlarına örnek olmasını umut ediyorum.
  9. enverdede

Antalya Kamp Karavan Derneği ile Antalya Belediye Başkanı Görüşmesi

Antalya kamp karavan derneği ,daha önceden bir tv programında Büyükşehir belediye başkanı sn.Mustafa Akaydın'a Antalya'da karavan kampı olmayışı konusundaki düşünceniz ve bakış açınız nedir şeklinde soru yöneltilmiş ,başkanın pozitif yaklaşımı üzerine randevu başvurusu ile bu gün olumlu bir...

10. enverdede

Karavanlarımızda Yüklü Ağırlıkta Yeni Yönetmelik...!

Arkadaşlar,camper araçlarımızın tonajı konusunda daha önce paylaşıldımı bilmiyorum ancak yaşadığım bir durumu aktarmak istiyorum.peugeot boxer 12 m3 lük karavanımın 3.5 ton bildiğim tonaj sınırının Adana otobanı ölçüm istasyonunda 3530 kg çıkması sonrası otobana çıkmadan evvel girdiğim özel bir...

11. enverdede

Karavancı olmak için ,emekliliği bekleyenler.Dikkat!

Arkadaşlar bahar aylarında şöyle bir motor alasım vardı,
  12. enverdede

Kar Sana Gelmiyorsa Sen Ona Git; Eskişehir

Daha önce paylaşımları izleyerek görme isteğimin arttığı uzun yıllar oldu görmediğim Eskişehir'e gitme planı her daim aklımızda idi.Bunun için en uygun mevsim nedir diye düşünürken 10 aralık 2010 meteoroloji haberleri kar yağışının ülkemiz sınırlarından girdiğini söylüyordu,yaşadığımız kent için...

13. enverdede

Güneşi ile Denizi ile Camper Alıştırması ile; 2010 Kurban Bayramı

Bayram öncesi ,istanbulda güzel giden havalar,uzun bayram tatilinin güneye getireceği hareketlilik düşüncesi beni kurtlandırmaya yetiyor.Ve tuzla sahilindeki martı gibi başlıyorum düşünmeye
  14. enverdede

Biri Pastırma Sıcağı mı Dedi?

Evimizin de yakınında bulunduğu Anadoluyakasındaki statta o günkü derbi maçın telaşı, yoğun trafiği başlamadan nereye kaçmalı diye düşünürken,Güneşte gülen yüzünü gösterince 12.35 te marşa basıp 12.45 te bacanğı Müjdat Gezen sanat merkezi önünden aldıktan sonra ,Nereye ,bu saatten sonra...
  15. enverdede

Fotoğraflar ile 2010 Karadeniz Gezimiz

Daha önceden akrabalarımızla 3 aile tek araç planladığımız ve 3 temmuz 2010 tarihinde Düzce güzeldere şelalesi başlangıçlı Karadeniz gezimizi gerçekleştirmek üzere marmaris hisarönü evcan kampta karavanımızı bırakarak istanbul'a döndüğümüzde tek korkumuz ,daha önce paylaşılan bilgilerin ışığında...

16. enverdede

Karavancının İstanbul Fotoğrafları

Pembe kayalar resimlerini incelerken birkaç istanbul resmi girmişti araya ardından bir başlıkta toplansın önerisi.Bende başarabilirsem Üniversite çağına kadar istanbulda büyüyen ,akdeniz üniversitesi tercihini yaptıktan sonra artık Antalyalı olan yeğenimin bir istanbul ziyaretinde çektiği...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri