Arama sonuçlarınız

1. BatuyaN

Unimog Almak Istiyorum Yardımcı Olurmusunuz

Aaah Aaah Bende bir unimog almak istiyorum da internette yapmış olduğum araştırmalar sonucunda çoğu unimog'un ihale yöntemiyle satıldığını gördüm mevcut sitelerde satılık olanlarda ulaşılmaz rakamlarda nasıl olucak bu iş anlamadım

2. BatuyaN

2002 model Grand Cherokee 2.7 CRD almak istiyorum.. yorumlarınızı bekliyorum

muhteşem bir başlık olmuş 7 sayfalık başlığın tamamını okudum aklınızdan geçen en makul fiyat nedir acaba ? :p:D
  3. BatuyaN

Bir husus dikkatimi çekti sizinle paylaşmak istediğim.. yaklaşık 2-3 haftadır devamlı sahibinden.com vs siteleri takip ediyorum normalde bu tip araçların satışları ağır olur fakat oldukça hızlı satılıyor dünden bu güne siteye 4-5 araba eklenmiş sanırım grand cherokee kalitesi olsa gerek

4. BatuyaN

çok güzel bir yazı teşekkür ederim şahsım adına
  5. BatuyaN

Uzman çavuş olarak askeriyede belirli bir süre görev yaptım. yaklaşık 3 sene kullandım komutan aracını jeep markasına şahsen çok yakıştıramadığım bir araba birde gerçekten bandrol sorunu var :smiley:) ben sanırım grand cherokee wj’ye aşık oldum

6. BatuyaN

Sanırım bizim cherokee hayalimiz yalan oldu :(

7. BatuyaN

tabikiii çok pahallı olduğunu bende düşünüyorum fakat bu araca binip bu keyifi almayı çok istemekteyim 2013 astra j benzin tüp 73 binde 2nci sahibinden olan aracımı gecen sene 51 e aldım dün 55e sattım baktığım zaman astra 55 cherokee ? yani bilemiyorum ileri derece tecrübelerinize güveniyorum...
  8. BatuyaN

rica etsem sizinde konu hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim lütfen ?
  9. BatuyaN

Grand Cherokee 2.7 CRD

ilginize teşekkürler evet biraz, hatta epey stresli bir dönem arabaya bakıyorum kas güç aman allahım alıcam binmeliyim diyorum :)) maalesef türkiye şartlarında yaşadığımız için acaba bir masraf çıkarırsa çok üzülürmüyüm maddi güçleri gelirleri belli insanlarız gerçi benim gürcistanda...

10. BatuyaN

öncelikle herkese selamlar birkaç gündür forumun altını üstüne getirdim aslında tüm internet aleminin altını üstüne getirdim 2.7 crd grand cherokee için bilgi edinip neye dikkat edilmesi nasıl alınmalı gibi bir araştırma içerisindeydim. sanal ortamdaki en net en keskin bilgiler gezenbilir...

11. BatuyaN

Grand Cherokee 2.7 CRD

öncelikle herkese selamlar birkaç gündür forumun altını üstüne getirdim aslında tüm internet aleminin altını üstüne getirdim 2.7 crd grand cherokee için bilgi edinip neye dikkat edilmesi nasıl alınmalı gibi bir araştırma içerisindeydim. sanal ortamdaki en net en keskin bilgiler gezenbilir...
  12. BatuyaN

çömez cj8 sahibinin yardıma ihtiyacı var...

Ynt: çömez cj8 sahibinin yardıma ihtiyacı var... Ben ordu fatsadan bi ofroad severim Arkadasımızın bahsettiği rauf usta türkiyedeki en iyi Cj ustaları arasında geçmektedir ve gerek yedek parça gerek ustalık bakımından çok met edilen bi ticarethanedir..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri