Arama sonuçlarınız

1. cesuregelim

Karavan Çatı Profili,

Resim koyamadığım için daha önce satılık çatı profili profili ilanımı resimli olarak tekrarlıyorum.Karavanın imalatında fazla olarak döktürülen profiller satılıktır.ilgilenen arkadaşlarıma duyurulur..fiatı 30 TL

2. cesuregelim

Teşekkür Mesaj

Sevgili GezenbilirArkadaşlarım, 28 Kasım'da Karavanımla geçirmiş olduğum kaza nedeniyle sıhhatım yerinde olsa da moralman iki ayı bulan nekahet devresi sonuna kadar siteden uzak kaldım . Şu anda gayet iyi bir durumdayım.. Beni defalarca arayıp süreci takip eden...
  3. cesuregelim

GEZENBİLİR TÜM DOSTLARA TEŞEKKÜR

28 Kasım 2012 tarihinde Denizli'ye gelmeden Tavas Kavşağında geçirmiş olduğum ve de Karavanımı tamamen kaybetmeme vesile olan KAZA NEDENİYLE, beni telefonla arayan ve sitemizde geçmiş olsun dileklerini ileten tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Bir haftayi geçen süre içerisinde...

4. cesuregelim

2012 İzmir Karavancı ve Gönüllüleri ,Kapanış Birlikteliği 6-7 Ekim 2012

2012 yılı GÜZ KAPANIŞI İZMİR 2012 Yaz açılışını gerçekleştiremediğimiz birlikteliğimizi kış aylarına girmeden Tüm Ege bölgesi dahil gelebilecek Diger Bölge Karavancıları dahil 6-7 Ekim tarihlerinde İçinde...
  5. cesuregelim

2012'ye İzmir Sığacık'tan başlayalım..

2012 ye merhaba diyerek yola çıkmış arkadaşlarımız var tabii.Onları candan kutluyorum. Ancak bu sene biraz da havaların sert geçmesi nedeniyle olacak, telefonla arayabildiğimiz arkadaşlarımız hala Ev'lerindeler. Bundan başka kendi karavanını yaparak haklı bir övünç duyduğumuz...

6. cesuregelim

2012 'ye burada başlayalım..İzmir Sığacık'tayız..

2012 ye merhaba diyen arkadaşlarımız var tabii.Onları candan kutluyorum.Ancak bu sene biraz da havaların sert geçmesi nedeniyle olacak, telefonla arayabildiğimiz arkadaşlarımız hala Ev'lerindeler. Bundan başka kendi karavanını yaparak haklı bir övünç duyduğumuz Mehmet Orbay...

7. cesuregelim

simulatör uçuş

Çok degişik bir tarz, ancak bu konu ile ilgilenen arkadaşlarım varsa , ayaklarının yerden kesilmesini istemeyenler için bir alternatif simulatör uçuşu birebir sağlayan ve yoğun kış dönemlerinde ise ayrı bir keyif verecek bir eğitimden konu açmak istedim. Pilotların böyle bir...
  8. cesuregelim

Bu Kez Haberdar Olun Arkadaşlar.Kimseye Haber Vermeden Demeyin!

Kimseye haber vermeden gideverdiniz demeyin.! Bayramdan iki gün önce , bütün Bayramı kapsayan,ve sonraki iki gün dahil, bir İğneada gezisi düşündüm. Rotam İzmir, Dikili, Bergama, Çanakkale, Keşan, Tekirdağ, Kırklareli ve İğneda. İki gün süre ile sayfalarımızdan...
  9. cesuregelim

Kimseye Haber Vermeden (cesuregelim)

2011 için pek çok gezi planları yaptığımız kesin.Bir yerlerden başlamak lazım.Ancak bu ha deyince olmuyor ne yazık ki! O dert bu dert şu problemide halledeyim derken, günleri haftalar kovalıyor.Hani şöyle başını alıp çıkıvermek filan..nerde.. Ama birgün.. kimseye haber vermeden.. haberiniz...

10. cesuregelim

Yeni Yıl 2011

Sevgili Gezenbilir üyeleri ve bu sayfaya gönül vermiş gezginci Arkadaşlar; 2011 yıl'nın tüm arkadaşlarıma mutluluk getirmesi dileklerimi iletiyorum.İzmir'den bir arkadaşınız olarak,Yeni Yıl'da yapılacak etkinlikliklerimiz de buluşmak ümidiyle..sevgiyle kalın..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri