Arama sonuçlarınız

1. SNM

MSG NEDİR BİLİYOR MUSUNUZ?

ÇİN TUZU MSG NEDIR BILIYOR MUSUNUZ? Bu MSG denen illeti piyasalarda, daha masum bir ifade tarzı olsun diye ÇIN TUZU adıyla satıyorlar. Piyasada bazı dönerciler de bunu kullanıyorlar. O kadar lezzetli oluyor ki, insanın bir yerine 2-3 döner yiyesi geliyor. Ayrıca ithal olarak gelen BUTUN...

2. SNM

Artık İkametgah Değişikliği Nüfus Müdürlüğü'ne Bildirilecek.

Adres değişikliği Nüfus Müdürlüğü’ne bildirilecek. Adres Kayıt Sistemine göre taşındıkları yerin adres bilgilerini nüfus müdürlüklerine bildirmeyenlere 329 lira para cezası veriliyor Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi’ne göre taşındıkları yerin adres bilgilerini nüfus müdürlüklerine...
  3. SNM

Fotoğraf (JPEG) boyutu ayarlama hk.

Merhabalar, Jpeg formatındaki fotoğraf boyutunun nasıl ayarlanabildiği konusunda bilgilendirebilir misiniz? (30 KB - 2 MB resim boyutunu 300-400 KB olarak ayarlamak istiyorum.) Teşekkür ederim. Herkese iyi çalışmalar.

4. SNM

Japon Yorumu...

Bir Japon, İstanbul'da geçirdiği bir haftanın sonunda Türkler hakkındaki fikri sorulduğunda şunları söylüyor : Türklerin evine gittiğinizde, tanımasalar da buyur ediyorlar. Siz oturmadan kimse oturmuyor. Siz sofraya geçmeden kimse geçmiyor. En iyi yere sizi oturtuyorlar. Siz yemeğe başlamadan...
  5. SNM

Yunanistan’da Osmanlı eseri avcısı

YUNANİSTAN'DA OSMANLI ESERİ AVCISI Dışişleri’nin görevlendirdiği Neval Konuk, 1. Dünya Savaşı ve Kıbrıs Barış Harekâtı’ndan sonra tahrip edildiği zannedilen Yunanistan’daki Osmanlı eserlerinin peşine düştü. Konuk 600 civarında Osmanlı eserini bulmayı başardı Yunanistan’da yok olduğu sanılan...

6. SNM

Mevlana'dan...

Sonsuz bir karanligin içinden dogdum. Isigi gördüm, korktum. Agladim. Zamanla isikta yasamayi ögrendim. Karanligi gördüm, korktum. Gün geldi sonsuz karanliga ugurladim sevdiklerimi. .. Agladim. Yasamayi ögrendim. Dogumun, hayatin bitmeye basladigi an oldugunu; aradaki bölümün, ölümden...

7. SNM

İstanbul'da Trekking Organizasyonları?

Yakınlarda İstanbul çıkışlı planlanan bir etkinlik varrrrrrrrrrrrr mııııııı?? :))) Selamlarr.
  8. SNM

Turkcell Abonelerinden Fazla Ücret Almış...

Merhaba, Tüm Turkcell kullanıcılarını ilgilendirdiği için haberi paylaşmak istedim... İyi çalışmalar. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu (BTK), Turkcell'in abonelerine kurumun belirlediği azami fiyat sınırlarının üzerinde tarife uyguladığını tespit etti. BTK, söz konusu uygulamadan dolayı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri