Arama sonuçlarınız

1. veteran

Suzuki Samurai 215 75 15 Mt Jant Lastik Takım

Suzuki Samurai 215 75 15 MT jant lastik takım - En uygun jant lastik fiyatları Türkiye'nin ilan sitesi sahibinden.com'da - 548154108 hankook MT 215 75 15 ölçülerinde lastik samurai jantlarıyla satılık. 4 adet. 30 9.5 15 jant lastikle takas olur. istanbul içi dudullu elden teslim.

2. veteran

38’inci Uluslararası Erzincan Kemaliye Kültür Ve Doğa Sporları Şenlikleri

Erzincan Valiliği 38’inci Uluslararası Erzincan Kemaliye Kültür ve Doğa Sporları Şenlikleri Bu Yıl 28 Haziran-2 Temmuz da Gerçekleştirilecek Kültür ve doğa sporu tutkunları, Erzincan’ın turizme açılan kapısı konumunda bulunan Erzincan’ın Kemaliye ilçesinde (Eğin), bu yıl 28 Haziran – 2 Temmuz...
  3. veteran

37 İnci Uluslararası Erzincan, Kemaliye (eğin) Kültür Ve Doğa Sporları Şenliği

37 inci Uluslararası Erzincan, Kemaliye (Eğin) Kültür ve Doğa Sporları Şenliği bu yıl 20-21-22 Temmuz 2015 tarihlerinde yapılıyor. Ulusal ve uluslararası düzeyde büyük ilgi gören sportif ve kültürel etkinliklerin yer aldığı ve bu yıl 37 incisi gerçekleştirilecek olan Erzincan Kemaliye...

4. veteran

235 85 16 Cooper Stt 4 Adet Satılık

üretim yılı 2011 olmalı ya da 2010 tam emin değilim. 20 bin km civarı kullanıldı yarık kesik yok 1 tanesinde tabandan yama vardı sanırım ona da bakarım bugün. 4 adet pazarlıksız 550tl pazarlıklı 675tl elden kadıköy/göztepe tarafında teslim edebilirim.
  5. veteran

Alınık Defender Teneke 4 Adet Jant

kendi tenekelerini toplarken hediye ettmiştim, orjinale döndürme hevesi var o yüzden 4 tane teneke jantından arıyorum. lütfen düzgün rakamlar teklif ediniz:)

6. veteran

235 85 16 Cooper Aranıyor

stepnelik olarak aranmaktadır. sıfır veya sıfıra yakın fiyatlı olanlar düşünülmemektedir. stepne içindir. stepne içindir. ve stepne içindir. özel mesajla ulaşabilirsiniz.

7. veteran

36. Uluslararası Erzincan, Kemaliye(eğin) Kültür Ve Doğa Sporları Şenliği

36. Uluslararası Erzincan, Kemaliye(Eğin) Kültür ve Doğa Sporları Şenliği daha fazla bilgi için: http://kemaliyesenibekliyor.com/ 21 Haziran - 25 Haziran 2014 Yer: Erzincan Kemaliye, Türkiye Düzenleyenler: KEMAV - Kemaliye Kültür ve Kalkınma Vakfı ve Kemaliye Belediyesi...
  8. veteran

285 75 16 İnsa Turbo

stepne olarak kullanmalık arıyorum elinde olan varsa özelden ulaşırsa sevinirim
  9. veteran

285 75 16 İnsa

4 adet lastik aramaktayım (sıfır değil) varsa satan pmlerse veya buraya yazarsa sevinirim

10. veteran

Alınık Defender Teneke Jant 16'

aranmaktadır. orjinalinden genişi olursa tadından yenmez:D

11. veteran

Abhazya Hakkında

arkadaşlar selam aranızda abhazya ya gitmiş olan, buraya dair tavsiyesi, uyarısı, önerisi veya tecrübesi olan var mı? ingilizceyle iletişim kurulabilir mi? rusça şart mı? neler yapılır nereler görülür? uçakla gitmeyi planlıyoruz. ama ülke hakkında pek bilgimiz yok...
  12. veteran

235 85 16 Stepne İçin

stepne olarak kullanılmak üzere, cooper stt tercih edilir, lastik arıyorum. sıfır değil 2.el makbuldur iletişim: pm

13. veteran

35. Uluslararası Erzincan, Kemaliye(eğin) Kültür Ve Doğa Sporları Şenliği

Değerli kültür ve doğa tutkunları, Değerli Kemaliye dostları, 29 Haziran - 03 Temmuz 2013 tarihleri arasında yapılacak 35 inci Uluslararası Erzincan, Kemaliye(Eğin) Kültür ve Doğa Sporları Şenliği’nde, sizi Doğu Anadolu’nun saklı cennetine bekliyoruz... Kemaliye (Eğin) İlçesi, Tarihi Kentler...
  14. veteran

Takaslık 235/85/16

235/85/16 cooper stt model 4 adet temiz yamasız yırtıksız 7 8 bin km deki lastiklerimi yine aynı durumda olan daha geniş tabanlı defender araca uyacak ebatlarda lastiklerle takas etmek istiyorum. fiyat konuşuruz.
  15. veteran

Rota Oluşturma

selamlar arkadaşlar. ben kendim A noktasından B noktasına giderken ki güzelgahımı kaydedebileceğim, gerekli yerlerine etiketleme yapabileceğim (mesela rota üzerinde noktalara isim vermek gibi) bir program arıyorum. ios için olabilir, android için olabilir. yardımcı olabilecek var mı? takip...

16. veteran

İstanbul - Erzincan/kemaliye

selam arkadaşlar, Mayıs ortası defenderla böyle bir gezim olacak. geziden öte, araçla oraya gidecem ardındandan da 15-20 gün civarı Kemaliye'de kalacağım. Allah göstermesin de yolda sıkıntı olursa eğer güzelgah üzerinde uğrayabileceğim, yardım alabileceğim ustalar/dükkanlar var mı...
  17. veteran

Defender Double Cab

selamlar arkadaşlar defenderın aşağıda görünen double cab modelinin tavan ve arka cam kaporta parçalarını nereden temın edebilirim?
  18. veteran

[kemav] Duyuru - Kültür ve Doğa Sporları Şenliği Tarih Değişikliği

Değerli hemşehrilerimiz, 35 inci Erzincan Kemaliye Kültür ve Doğa Sporları Şenliği, okulların kapanış tarihindeki gecikmeden dolayı,daha çok gencimizin şenliğimize katılımını sağlamak amacıyla bir hafta ertelenmiştir. Böylece, 22-26 Haziran tarihlerinde yapılacak olan şenlikler 29...

19. veteran

....

2 kere olmuş...
  20. veteran

Defender'a Nissan BD30 Motor işleten?

arkadaşlar selam defender ına bd30 motor atıp, bunu işletebilen olduysa bana özelden veya direkt buradan ulaşabilir mi? istanbulda olsa süper olur:)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri