Arama sonuçlarınız

1. E

Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (4 Eylül 2010)

Ynt: Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (4 Eylül 2010) Geziyi düzenleyenlere, emeği geçenlere teşekkür ederim. Karaköy'e kadar devam edip sonrasında ayrıldık biz. Yeni arkadaşlarla tanışmama vesile olan güzel bir geziydi Makinamdan bir kaç kere de benden...

2. E

Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi Duyurusu (4 Eylül 2010)

Ynt: Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi Duyurusu (4 Eylül 2010) Geçen yıldan beri siteye pek katılmasam da inşallah bu geziye de gelmeyi istiyoruz 01- Hasan Koca ( hasanfb ) 02- İrfan Kızılkaya ( irfank ) 03- Hakan Özkaya ( Kasif ) 04- Şule Aktay...
  3. E

Dupnisa Mağarası

Ramazan öncesi ailece gittiğimiz Dupnisa mağarasında çektiğim bir kaç fotoğraf ile gezi hakkındaki düşüncelerimi paylaşayım:) Mağara yolu çok kötü başlıyor ama bir kaç km sonra başlangıca göre yol biraz düzeliyor Mağaranın girişinde sizi, soğuk bir hava ve muhteşem doğal bir güzellik...

4. E

Tren İstasyonları 1

Ynt: Tren İstasyonları 1 Merhaba Memleketime ait tren garlarını görmek beni mutlu etti Türkoğlu'na kadar bütün garların olduğu şehirleri gezdim, yaşadım ama hiç tren garlarını görmemiştim Allah, nasip ederse ben de bayramdan sonra İstanbul'dan başlayıp Ankara'ya kadar tren yolculuğu yapmak...
  5. E

Gezenbilir 3. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (29 Ağustos 2009)

Ynt: Gezenbilir 3. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (29 Ağustos 2009) Bu geziye katılmama vesile olanlara teşekkür ediyorum Keyifli ve güzel bir geziydi Gezenbilir yonetiminde ki arkadaslar cok guler yuzlu ve ilgiliydi Bilmedigim ve benim için sıkıntı olan bir konuda bilgilerini...

6. E

Gezenbilir 3. "Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi" Duyurusu (29 Ağustos 2009)

Ynt: Gezenbilir 3. "Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi" Duyurusu (29 Ağustos 2009) 01- Koza Yardımcı (koza) 02- Esra Akeroğlu (eftaLYa) 03- Mustafa&Sevgi Coşkun 04- Hakan Özkaya ( Kasif ) 05- Ünal Çelik (ulusotomotiv) 06- Belgin Zeytin (photolive) 07- Onur Maçkan (Dream_Rocker) 08- amaç 09-...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri