Arama sonuçlarınız

1. Z

Wk 3.0 Crd Turbo Sorunu Yardim!!

Selamlar, bende de aynı araçtan var. Benzer bir durum oldu şimdi ışık yanmıyor. Ancak emin olmadığım konu şu, araç ilk kalkışda fena değil ama devamı sanki çok verimli değil gibi. Üstelik yakıt 13 - 15 lt kerim altına çok düşmüyor şehir içi.

2. Z

Ninkasi Araç Buzdolapları

Benim aracım bir karavan değil ama. İçindeki tüketimim maksimum günlük 30 - 40A gibi. Şöyle bir hesap yapayım; Hidrofor 4 A/h. Günde mevcut 81 lt depoyu bitirene kadar çalışsa ki toplamda 1/2 depo ancak kullanırız, 18 dk da depoyu bitirir. Yani 1 depo için harcayacağı enerji maksimum 2A olacak...

3. Z

Arkadaşlar, konuyu açtığımda daha henüz almamıştım. Ancak Aralık itibarıyla Ninkasi sahibiyim ve oldukça da memnunum. Firma sahibi oldukça ilgili. Her tür soruna anında çözüm üretiyor. (Gerçi hiç sorun yaşamadım ama olsun. Konuşmalarından anladığım) Cihaz yerli ve bence ithal ürünlere para...
  4. Z

Piccolo Kamp Römorku Hakkında

Bunun seri imalatına da geçmeyi planlıyoruz. **** O1 sınıfı Karayolları Uygunluk Tip Onay belgeli **** Dolu ağırlığı 680 kg (81 lt su dahil) AL-KO 1000 kg frenli dingil ve AL-KO 900 - 1100 kg kapasiteli amortisör AL-KO 1000 kg Frenli Çeki oku AL-KO katlanır Jokey Tekeri AL-KO 3 adet 3x550 kg...

5. Z

Petrichor Camper O1 Sınıf 750 Kg Altı Tip Onay Belgesi Ile Artık Piyasada...

Renk seçeneklerimiz ve bir kaç detay fotoğraflarımız...

6. Z

Petrichor Camper O1 Sınıf 750 Kg Altı Tip Onay Belgesi Ile Artık Piyasada...

Kendimize bir Camper yapma düşüncesinden yola çıkarak gelen talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda piyasaya ulaşılabilir, Karayolları Tip Onay belgeli O1 sınıf 750 kg altı bir Camper a kadar geldik ve haftasonu ilk denemesini yaptık. Bu hafta giydirmesi ile beraber profesyonel çekimlerinin de...
  7. Z

Sonunda bunca zamanlık araştırmalarımın karşılığı olarak bu römorku yaptım. Karayolları Uygunluk Belgesi ile 750 kg altı O1 sınıf bir Camper oldu. Ayrı bir konu başlığı açacağım tüm özellikleri ile. Ama detay öğrenmek isterseniz www.petrichorcamper.com ve instagramdan da videolar için...
  8. Z

Su Deposu Havalandırma Çekvalfi

Hidraforum var zaten. Dalgıç pompada ilave elektrik uyarıcı kullanmam gerekiyor tetikleme yapması adına musluklardan. Zaten 2 musluk olacak ama açınca çalışan bir sistem kolaylık olacak ondan hidrafor almıştım. Dalgıç pompa ile aralarında 70 - 80 TL fark var zaten.

9. Z

Su Deposu Havalandırma Çekvalfi

Selamlar, Hidroforu bağlamak için ne yapıyorsunuz acaba emdirmek sureti ile mi bağlantı yapıyorsunuz yoksa deponun altına çıkış yapıp ordan mı hidrafor girişine bağlıyorsunuz? İlk defa bu tarz bir depo uygulaması yapacağım ben de. Sistemi kısaca anlatabilir misiniz?

10. Z

Dacia Duster Ve Caretta Karavan Alcam Yardımlarınızı Bekliyorum?

Ben bu kombinasyonu kullanıyorum. Gerçi Caretta arkadaşımın ama araç benim en azından...:) Normal yollardan ulaşılan yerlerde değil de daha çok yaylalara gitmek için kullanıyorum. Geçen hafta Akyazı Davlumbaz Yaylası ve Kocaeli Menekşe Yaylası'ndaydık. Daha öncesinde Soğucak Yaylası. Video...
  11. Z

60A jel akü ile kullanmayı düşünüyorum. Araçtan da şarj oluyor zaten akü. Şuan ki Caretta da Kleo var. Onda 40A lik akü var 2 gün idare ediyor.

12. Z

Selamlar, Ninkasi Araç Buzdolaplarından birini kullanan arkadaşlar var mı aramızda? Ürün performansı, kalitesi, kullanılabilirliği vs. kısaca yorumlarınızı almak isterim. Aklımda bir modeli var düşündüğüm araca uyacak bir model. Ürünleri nasıldır? Fiyatları nispeten uygun. Ancak en önemlisi...
  13. Z

4x4 Duster aracım var. Geçen Temmuz da aldım. Navara alacaktım ancak aracım şirkete kayıtlı olacağından sorun olacağı için bunu tercih etmiştim. Dolayısıyla bu yönde ilerlemem gerekiyor. Bahsettiğim gibi tüm ekipmanımı bu römork içinde depolayacağım. Ama sanırsam bu ürünü almayıp aşağıdakine...
  14. Z

Benim amacım tüm kamp malzemelerimi römork içinde muhafaza etmek, kampa gideceğim zaman sadece kıyafetlerimi alıp römorku araca bağlamak ve yola çıkmak yönünde. Böylece evde bir odayı boşaltmış olacağım. Oldukça fazla bir kamp malzemesi var yılların birikimi ile. Motokaravan veya büyük bir çekme...

15. Z

Ayvalıkta bir kullananın telefonunu verdiler sağolsunlar. Ancak zaten imalat Ayvalık, müşteri Ayvalık. Başka numara ve kullananları istedim İstanbul çevresinde, bir tek Sakarya'da var dendi, bugün yarın derken yurtdışındaymış dendi ve geçiştirildi. Gelip burada görmeniz doğru dedi. Tamam görmek...
  16. Z

Merhaba, Bir çekme Kamp Römorku düşünüyorum. Önceliğim hafif olması, mutfak olması, su olması gibi. İnternette dolaşırken Piccolo Kamp Römorkunu gördüm. Balıkesir Ayvalık'ta imal ediliyormuş. Bu ürünü kullanan, bilgi sahibi olan var mı aramızda? Kamp Römorku | Panomarin
  17. Z

Sabit Mi Çıkabilen Çeki Demiri Mi?

Önceki aracıma paraya kıyıp Boşal 'ın çıkabilen hatta elektrik soketi içeriye katlanabilen demirini almıştım. Arada lazım olmayınca çıkarır sanki arabada demir yokmuş gibi olur demiştim. 6 yıl 201.000 km yol yaptım ve sadece bir kere çıkardım. Gereksiz yere fazla para vermeyin yazık. Satarken...

18. Z

Duster için Jant ve Lastik Seçimi

215/70/16 ile gps hız ölçümünde gerçek hız ile gösterge hızı arasında sadece 1 km fark var. Yanı gösterge hızı sadece 1 km fazla gösteriyor. Orjinal lastik ölçüsünde ise 4 km fazla gösteriyor. Aslında orjinal lastik ölçümüz 215.70.16 olmalı bu koşullarda. Ancak ağırlık olarak fazla olan...
  19. Z

Duster Romörk Kulanımı Ile Ilgili

Bülent Berksan... Nasılsın öncelikle? Evet ampulleri led ile değiştirdim sorun çözüldü ama bana göre geçici çözüm. Bir başkasının romorkunu çekmeye kalksam aynı durum olacak. Bu özel beyin yada kart nasıl bir şey nerede taktırabilirim? Dogru dürüst bir elektrikçi yok piyasada. Bir tanesi bana...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri