Arama sonuçlarınız

1. antbur

WJ de yardım

WJ de yol bilgisayarında Perform servis uyarısının anlamı nedir şimdiden yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkürederim.

2. antbur

ZJ için Pas Pas

Arakadaşlar ZJ için kavuçuk Pas Pas nereden bulabilirim,bizim araçlara uygun pas pas varmıdır?
  3. antbur

ZJ de Önde Çeki Demiri var mı?

Arkadaşlar Zj lerde önde çeki demiri varmıdır olmadık biryerde kaldığımızda aracımızı nasıl çekeceğiz?

4. antbur

Kaput mandalı

arkadaşlar aracımın (ZJ 96) kaput mandalı hani kaputu açmaya yarayan direksiyonun sol altındaki mandalın tel ile bağlantı yerinden kopuk (tel ile mandalın buluştuğu yerin üç te bir parçası) yenisi 150 tl tel de bir sorun yok, tel ile plastik olan mandalı yapıştıracak güçlü bir yapıştırıcı...
  5. antbur

röle

arkadaşlar sıralı gaz sistemine röle taktırılmalımı ? ustanın bana anlatığına göre benzin deposundaki benzin pompasını aracı gaz da kullanırken devre dışı bırakacak buda benzin pompasının (yenisi 750 tl miş) ömrünü uzatacak otomatik rölenin fiyatı da 110 tl işçilik dahil.

6. antbur

1996 model GC de hangi marka Buji kullanılmalı

arkadaşlar yeni aldığım GC 96 model aracımda hangi marka buji kullanmalıyım araca daha yeni speedy de bakım yaptırdım yağ, yağ filitresi, hava filitresi, enjesiyon temizleme, (bosch marka buji 0542229659) 375tl yakan araç 540 tl yakmaya başladı farklı bir ustaya götürdüm bujiden...

7. antbur

Alınık 1996 model zj

merhaba arkadaşlar bende 1996 model bir zj bakıyorum kazasız masrafsız mekanik elektronik tüm aksamları çalışır vaziyette.
  8. antbur

1997 Model Zj ?..

arkadaşlar sahibinden .com daki http://www.sahibinden.com/aciill_orjinal_135_000_km_siyah-51WQQaXQQ16046657WQQpXQQdisplayitem araç hakında bilgisi olan varmıdır, ???

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri